midiaudio logo

Naujas projektas - Time Travellers

oskaras (IP Logged)
June 07, 2011 11:30PM

Sveiki,
Mes esame Time Travellers - naujai susikūrusi elektroninės muzikos grupė. Du vaikinai - Raudė ir Oskaras, susibūrę į bendrą projektą, mėginantys įsilieti į elektroninės muzikos vandenis. Daugelio klausytojų, klausiusių mūsų darbą tiek Soundcloud, tiek Youtube erdvėje, teigimu, šis pirmas bendras mūsų darbas yra vertas dėmesio ir mielai klausomas tiek draugų, kitų elektroninės muzikos mėgėjų. Taigi, nusprendėme Jums taip pat pristatyti šį naują kūrinį pavadinimu Time Traveller, tikėdamiesi, jog Jūsų išlavintam muzikiniam skoniui šis kūrinys taip pat bus įdomus, o jei neįdomus, būtų įdomu išgirsti kodėl ;). Vistiek, čia renkasi žmonės, daugiau klausantys roko/bliuzo/jazzo muzikos. Bet juk klausom ne tik tai, ką labiausiai mėgstam. :) Gero klausymo!


http://www.youtube.com/watch?v=40A1vVgYbOI

http://soundcloud.com/time-travellers/time-travellers-time-traveller
Re: Naujas projektas - Time Travellers
Famous (IP Logged)
June 09, 2011 12:35PM

Chebra.Ziauriai gerai!

Feel'as super!

Beto - super vokalas.

PS - nebandet Marilyn Manson tribute daryt?Labai balsas panasus :)))

Dar kart - super.Ka girdejau is LT muzikos per pastaruosius kokius 3 metus - sitas dalykas topinis.
Re: Naujas projektas - Time Travellers
oskaras (IP Logged)
June 09, 2011 06:39PM

Dekui. :) kazkaip keista nematyt kritikos midiaudio forume. Arba visiem vienodai arba nera jau taip blogai :D
Re: Naujas projektas - Time Travellers
laurynas.lt (IP Logged)
June 09, 2011 06:58PM

Iš vieno gabalo spręsti galiu dažniausiai apie Radžį, tortą, pyragą. Čia aš taip individualiai galvoju. Bent dabar.
Re: Naujas projektas - Time Travellers
discount (IP Logged)
June 09, 2011 07:08PM

klausosi gerai, nera to blogojo anglu kalbos lietuviskumo:)
nelabai patiko bugnu perejimai:)
Re: Naujas projektas - Time Travellers
Famous (IP Logged)
June 09, 2011 10:34PM

Is ties perejimai kartais sujaukia bendruma.Bet....vistiek.!
Re: Naujas projektas - Time Travellers
Mindaks (IP Logged)
June 09, 2011 11:01PM

vokalas tikrai primena marilyn manson. bet muzikos kuriama nuotaika labai maloniai nuteikia. apie elektroniką nelabai išmanau, todėl objektyvios kritikos negaliu pasakyti. subjektyviai norisi spausti replay. ir dar kartą. ir dar... :)-D nesustokit.

šiek tiek primena u.n.k.l.e., kai įsiklausiau antrą kartą. gal ir klystu.
Re: Naujas projektas - Time Travellers
Ignas G (IP Logged)
June 13, 2011 10:00AM

fainai. Uzskaitau;)



Edited 1 time(s). Last edit at 06/13/2011 10:00AM by Ignas G.
Re: Naujas projektas - Time Travellers
No1 (IP Logged)
June 13, 2011 06:38PM

geras
Re: Naujas projektas - Time Travellers
aldas d. (IP Logged)
June 13, 2011 08:12PM

Matyt, aš per daug konservatyvus, arba per senas, bet man - visiškas mėšlas ( te nesupyksta autoriai, - aš mėgstu sakyti tiesiai). Mano manymu , nuėmus visokius navarotnus efektus ir kitus pribambasus gausime dainele su trim akordais ... t.y. gis- moll, Fis-dur. cis- mol.. ir vel gis- moll... Muzikoje būna ir daugiau akordų, ne tik I. VII ir IV ... Žinoma, aš nemėgstu "elektronščinos", bet aš vertinu ne stilių, o muziką..
Dabar rašykite, kad toks stilius, ir 3 akordai yra labai gerai...
valgykit mane:)
Re: Naujas projektas - Time Travellers
oskaras (IP Logged)
June 13, 2011 09:26PM

Na mano nuomone, gabalas susideda ne tik is akordu sekos, o ir is tu "pribambasu" visu ir efektu. Nebe tie laikai, kad naudot zalia garsa. :) Nera neivieno kurinio siais laikais, kurio irashe nenaudojamas joks efektas ar "pribambasas". Taip, kad man atrodo geriaua susitaikyti su tuo ir megautis garsu ivairove. :) Nes, jei neklystu, jau nuo praito desimtmecio muzikoj demesys kreipiamas i tembru ivairove tiek pat (o kartais ir daugiau) kiek ir i muzikine struktura ar melodija.:)
Re: Naujas projektas - Time Travellers
promT (IP Logged)
June 14, 2011 04:53PM

Pritariu Aldui. Nuobodu klausyt tu triju akordu, bet čia tikriausiai skonio reikalas?

Tačiau galiu tarti ir gerą žodį: išspaustas geras produktas. Dar kartą - PRODUKTAS. Kur daryta, tai daryta kokybiškai, krupščiai, sveikinu. O kur patingėjot, linkiu atsigriebti kitą kartą.
Re: Naujas projektas - Time Travellers
aldas d. (IP Logged)
June 14, 2011 05:02PM

O aš prašiau nesupykti...:)
Primenu, muzikinė kalba susideda iš 3-jų pgr. elementų... Tai:

1. Melodija
2.Harmonija (?)
3. Ritmas.

Kiti elementai, kaip atlikimas, tembrika ir pan. , yra tik šalutiniai. Jokiais būdais nenorėjau įžeisti autorių... Anaiptol. Žinoma, aš nemėgstu tokio pobūdžio muzikos, nes tai man asocjuojasi su plastmase, tačiau galiu tik pasveikinti autorius su kurybišku darbeliu.
Kitaip tariant, gal ir viskas ok, tik, mano manymu, su tokiom galimybėm ( technologine prasme) galima padaryti ir geriau. Pradžiai, pvz, išsinagrinėti kvartų- kvintų ratą... Hmm....

P.S. O sakėt, kad norit kritikos...:)
Re: Naujas projektas - Time Travellers
Cerberis666 (IP Logged)
June 14, 2011 05:49PM

Tokia muzika turi patikti ir kam ji patinka tikrai įvertins ne prastai. Be abejo, galima ir geriau, taip visur ir visada, bet kaip pirmas "blynas" sakyčiau lengvai apskrudęs, bet tikrai nepridegęs. Sekmės. :)-D

Raimondas Rozenbergas
Re: Naujas projektas - Time Travellers
oskaras (IP Logged)
June 14, 2011 06:07PM

As tikrai neisizeidziau :) Dziaugiuosi, kad yra kritikos. Jei nebutu, reiskias kazkas blogai. Aciu :)
Re: Naujas projektas - Time Travellers
aldas d. (IP Logged)
June 14, 2011 08:48PM

:)-D
Re: Naujas projektas - Time Travellers
chaltura (IP Logged)
June 14, 2011 10:26PM

na, as moksliskai nekalbesiu, nes nesugebesiu, bet galima ir su dviem akordais kazka fantastinio sugrot. http://www.youtube.com/watch?v=ttlp1wgM7go

P.S. chebra - patikot!

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!
Re: Naujas projektas - Time Travellers
ebas (IP Logged)
June 14, 2011 11:17PM

chaltura Wrote:
-------------------------------------------------------
> na, as moksliskai nekalbesiu, nes nesugebesiu, bet
> galima ir su dviem akordais kazka fantastinio
> sugrot.

>
> P.S. chebra - patikot!
Akordai 2, bet kiek MELODIJOSB)-(tu)
Re: Naujas projektas - Time Travellers
oskaras (IP Logged)
June 15, 2011 03:07AM

Na o siaip paklausus, kas yra produktas ir kas nera? Ar galima sulaukti ataskymo? Nes kaip as suprantu, tai betkas ka tu darai ir leidi klausyti zmonem yra produktas. Nes pastebejau vienam komentare, kad zodis produktas vartojamas kaip keiksmazodis. :)
Arba as cia isivaizduoju labai novatorisku, arba mes visdar akmens amziuj gyvenam.
Na nzn.. cia pamastymai tiesiog :)
Re: Naujas projektas - Time Travellers
Cerberis666 (IP Logged)
June 15, 2011 06:44AM

Produktas, - muzika "masėms".
"Gera muzika", - "ekzzzpertams" ir turintiems "muzikinį skonį".

Aišku, visa tai ką parašiau aukščiau yra visiškas marazmas, bet tie "ekzzzpertai" taip mano, teko pažinti keletą...

Raimondas Rozenbergas
Re: Naujas projektas - Time Travellers
Awa (IP Logged)
June 15, 2011 10:56AM

Man patinka (ir dazniausiai taip ir buna gerose dainose), kai priedainis labiau skiriasi nuo uzdainio.
Re: Naujas projektas - Time Travellers
discount (IP Logged)
June 15, 2011 11:45AM

idomu, koks Kobainas mokejo "išsinagrinėti kvartų- kvintų ratą"....
Re: Naujas projektas - Time Travellers
Famous (IP Logged)
June 15, 2011 01:47PM

Muzika ir matematika, mano manymu turi tureti tik tiek bendro, kad abu zodziai ta pacia raide prasideda...
Re: Naujas projektas - Time Travellers
promT (IP Logged)
June 15, 2011 04:47PM

Oskarai, jeigu kalbate apie mano komentarą, tai ne taip supratote.
Produktas - kokybiškas darbo rezultatas, kurį galima vartoti. Bent jau tokią šios savokos reikšmę turėjau omenyje.


oskaras Wrote:
-------------------------------------------------------
> Na o siaip paklausus, kas yra produktas ir kas
> nera? Ar galima sulaukti ataskymo?
Re: Naujas projektas - Time Travellers
blind_fly (IP Logged)
June 16, 2011 01:44PM

žinokit super gabaliukas :) žiauriai smagiai susiklausė. Lauksiu kitų kurinių.
O tie kas sako kad mažai akordų, tai nebūkit idealistais - juk paprastume slypi tobulumas.
Ac/dc visi gabalai iš kelių akordų, bet užtat koks jų draivas. Ne kiekvienas tai sugeba. Tad nereikia čia OT. :)
Re: Naujas projektas - Time Travellers
Need (IP Logged)
June 18, 2011 04:46PM

discount Wrote:
-------------------------------------------------------
> idomu, koks Kobainas mokejo "išsinagrinėti kvartų-
> kvintų ratą"....


manau, kad mokėjo ne tik, tai
Re: Naujas projektas - Time Travellers
Cerberis666 (IP Logged)
June 18, 2011 06:13PM

K. Cobainas gimė 1967metais mažame miestelyje, Aberdyne, netoli Sietlo.Iki paauglystės Kurtas Cobainas gyveno normalų Vidutinės Amerikiečių šeimos gyvenimą,tačiau išsiskyrūs jo tėvams jam buvo diagnozuotas Bipolinis sutrikimas. Vaistai paskirti K.Cobainui lėmė jo priklausomybę heroinui. K. Cobainas buvo tolerantiškas netradicinės orietacijos žmonėms, todėl dažnai būdavo išstumiamas iš bendraamžių draugijos, o jo pirmoji pažintis su policija taip pat buvo ankstyva, mat jaunuolis dėl vandalizmo buvo apkaltintas banko turto niokojimu.

Keturiolikto gimtadienio proga, Kurto tėvai leidžia jam rinktis dovaną elektrinę gitarą ar dviratį. Kurtas pasirenka gitarą ir pradeda savo kelionę į roko padanges.

Būdamas šešiolikos Kurtas susižavėjo vietos pankroko grupe „The Melvins“ – drauge su ja jis važinėjo po koncertus, tampė aparatūrą bei dalyvaudavo linksmybėse, kurios dažnai tęsdavosi iki pat ryto. 1984-aisias baigė mokyklą, tačiau niekur daugiau mokytis nesirengė. Po konflikto su motina atsidūrė gatvėje, dirbo įvairius laikinus darbus ir kurį laiką prisiglausdavo tai pas draugus, tai patiltėse. Vėliau šią savo valkatavimo patirtį jis išsakys skausmo ir vienatvės kupinoje dainoje „Something In The Way“.

1992 metais, Havajuose, K. Cobainas vedė grupės „Hole“ lyderę Courtney Love, kuri buvo gan atšiauraus charakterio ir turėjo priklausomybę stipriesiems narkotikams. Beje, tuo metu ir pats Cobainas buvo jau gerokai įklimpęs į narkotikus, gal todėl jų šeimyniniai santykiai nuolatos kybojo ant plauko, net ir gimus dukrytei Frances Bean Cobain.
Ir jam tikrai buvo nusišikti ant kvartų ir kvintų rato...

Raimondas Rozenbergas
Re: Naujas projektas - Time Travellers
neverm1nd (IP Logged)
June 18, 2011 06:37PM

Klaikiai krypstam nuo temos, bet:

Raimondai, neapsiribojo juk gyvenimas to žmogaus vien gimimu, moterim ir liūdna baigtim. Kiek teko skaityt, nebuvo jis visiškas savamokslis (mokėsi groti pas kažką, kol tėveliai neužraukė, mat mokyklą "pamiršo").
Re: Naujas projektas - Time Travellers
Cerberis666 (IP Logged)
June 18, 2011 06:49PM

Na tiek mes visi daugiau ar mažiau mokėmės tik ar berūpėjo tai, kada pradėjome savarankiškai brazdinti...o Kurto atvėjų prisipumpavus tiek narkotikų vargu ar jis ką iš to beatsimindavo... labai dideliai daugumai mokslai tesėsi "pavaryk" kaip Satriani's, Malmsteen'as ir t.t. ir žinoma tai nėra blogai...

Raimondas Rozenbergas
Re: Naujas projektas - Time Travellers
laurynas.lt (IP Logged)
June 18, 2011 07:56PM

Offtopinės prielaidos.
Sorry, only registered users may post in this forum.