midiaudio logo

Kaip atskirti gera nuo blogo mokytoja kuris dėsto vocal ir ne tik

Need (IP Logged)
October 11, 2011 08:53PM

Nes, kai kurie gitara mokina groti vien tabais ima pinigus už nieką ir jokios naudos, tai butu idomu sužinoti iš vokalo pusės kokie yra niuansai

butu taip pat smagu jei kas nors pasidalintu kas pvz.: gerai mokina būgnais o pas ką geriau negaišti laiko



Edited 2 time(s). Last edit at 10/11/2011 08:59PM by Need.
Re: Kaip atskirti gera nuo blogo mokytoja kuris dėsto vocal
marshall (IP Logged)
October 11, 2011 08:58PM

O kurie cia tabais moko?
Re: Kaip atskirti gera nuo blogo mokytoja kuris dėsto vocal ir ne tik
mastER-R (IP Logged)
October 11, 2011 11:34PM

Aš ėjau pas tokį... Pamokos buvo tokio tipo: aš išmokstu namie per Guitar Pro gabalą, ar soliaką, nu žodžiu, ką nors, ir tada einu pas jį, pagroju, ir done. Žmogui pusvalandį aiškinau ir rodžiau kas yra pitch harmonic... Ir dar skaitosi muzikos mokyklos gitaros dalyko mokytojas. Laimei, už dyką buvo, bent pinigų gailėtis nereikėjo...
Re: Kaip atskirti gera nuo blogo mokytoja kuris dėsto vocal ir ne tik
RimasG (IP Logged)
October 11, 2011 11:59PM

Gitara ir vokalas yra du laaaaaaabai skirtingi dalykai. Dainuojantis nebūtinai gali mokėti profi gitaros pagrindų ir atbulai. Iš to ri matosi, kurie bardai yra "muzikantai", o kurie "poetai".
Re: Kaip atskirti gera nuo blogo mokytoja kuris dėsto vocal ir ne tik
aldas d. (IP Logged)
October 12, 2011 12:25AM

Pagal kokius kriterijus reikia vertinti?
Re: Kaip atskirti gera nuo blogo mokytoja kuris dėsto vocal ir ne tik
RimasG (IP Logged)
October 12, 2011 12:51AM

Pagal muzikantiškus. Vertinant pagal poetiškus (kas, vienok, taip pat privalu muzikantams), galima nusiblūdyti į tokias vertybių lankas, kad...
Na, o bardų privalumas - trys akordai, automatiškai eliminuoja nuo muzikos. Beje, Kostui Smoryginui pavyko pasiekti muzikos ir poezijos simbiozės.Tai tikrai aukštas pilotažas. O rusai tai vadina tiesiog romansais.
Re: Kaip atskirti gera nuo blogo mokytoja kuris dėsto vocal ir ne tik
aldas d. (IP Logged)
October 12, 2011 01:16AM

Klausimas buvo temos autoriui:) Apie poezija su muzikiniu fonu aš nenusiteikęs diskutuoti:)



Edited 1 time(s). Last edit at 10/12/2011 01:22AM by aldas d..
Sorry, only registered users may post in this forum.