midiaudio logo

mano naujas track'as(jungle-ambient)...ivertinkit

Vytas (IP Logged)
July 18, 2005 12:37PM

Stai,as sukuriau nauja gabaliuka,taik kad ivertinkit...siam darbui man ypatingai padejo MI4 sistema,siulau visiems :),labai jau graziai dirba,tik jau kaip super super super baisiai uzkraunu polifonijos ir instrumentu,tai tada pusei sekundes gal ir sutarsk :)....ivertinkit

P4 3.0 Ghz
1Gb RAM
MI4 (cubase system 4)
EVOLUTION MK-461C

pavadinimas: poisonous dream

http://www.soundclick.com/bands/5/mooonbird_music.htm

Re: mano naujas track'as(jungle-ambient)...ivertinkit
Pointless (IP Logged)
July 18, 2005 02:01PM

Na, as paklausiau ir kazkaip nepatiko. Jei rasyciau pazymi, tai butu du pazymiai - vienas uz ideja, o kitas - uz idejos realizavima. Na tai pirmas - 3/10. o antras 9/10. Matau, kad supranti daug ka ritmo daryme, efektu panaudojime, bet man tai nera svarbiausias dalykas klausantis muzikos. Man svarbiausia yra ideja, t.y. kurinis turi buti linksmas, liudnas, mistinis, nezemiskas, piktas arba dar koks nors. O tavo man pasirode neutralus ir ideja man nepatiko, man toks kurinys nesuteike jokiu jausmu. Na, tik drums'ai visai nieko, o ta melodija tai nepatiko.
Bet cia tik mano nuomone, nieko blogo nenoriu pasakyt :) Tikiuosi, kad kitiems tavo kurinys labiau patiks.
Re: mano naujas track'as(jungle-ambient)...ivertinkit
Vytas (IP Logged)
July 18, 2005 02:17PM

suprantu :),tiesiog noriu isbandyt visur savo jegas... na o del Idejos tu irgi teisus....dabar as ji beveik isardziau ir per nauja rankioji(butent ideja) ... labai dekui...svarbiausia tiesa :)
Re: mano naujas track'as(jungle-ambient)...ivertinkit
Pointless (IP Logged)
July 18, 2005 08:00PM

Paklausiau ta kita tavo kurini footclub. Ir vel gi, tu moki padaryt tokia greita ir gana sudetinga melodija (kuria as siuo metu jei ir padaryciau, tai tik po ilgu kanciu), bet ji nieko ypatingo negroja! T.y. melodija man vel nepatiko. O ritmas siek tiek erzina :) Stai tokia mano nuomone :)
Re: mano naujas track'as(jungle-ambient)...ivertinkit
Vytas (IP Logged)
July 18, 2005 08:11PM

:D ... smagu,kad turi savo nuomone...:) as turiu ir panasesniu kuriniu kaip tavo,bet kolkas ju neidejes ....vat..

galbut tu mane ikvepsi sukurt ka gero :D...

Re: mano naujas track'as(jungle-ambient)...ivertinkit
MINDO (IP Logged)
July 19, 2005 12:42PM

Paklausiau!
Zinai labiausiai i aki krito tos melodijos, kur puse natu visikai nepateisintai pro sali, gal tu sakysi, kad tokia ideja. Bet perklausius visus ten esancius gabalus galima susidaryti nuomone, kad natu nepazysti ir beleka suspaudes sukvantuoji, arba ta melodija visai is kito gabalo.. ir t.t ir panasiai.
Zodziu nepateisinta, mano nuomene visiskai neisjausta melodija
Buvo momentu kurie ir patiko
Re: mano naujas track'as(jungle-ambient)...ivertinkit
Vytas (IP Logged)
July 19, 2005 02:37PM

idomi nuomone....:)...siaip jei ka pas mane gyliausias muzikinis issilavinimas,visios imanomonos disciplinos,nuo harmonijos iki instrumentuotes.... :)

na labai idomus pastebejimas,butinai i tai atkreipsiu demesi :) ...

na o siaip tokios melodijos paplito jau nuo 1991 metu... ir tai nera nieko nepateisinto..na o apie mano natu logiskuma irgi pasigincyciau,bet kas klauso tas ir teisia...aciu uz pastebejimus :)
Re: mano naujas track'as(jungle-ambient)...ivertinkit
Pointless (IP Logged)
July 19, 2005 03:52PM

Vytai, man irgi pasirode kad natos kai kur ne tos, kurios turetu buti. Dabar linkas i tavo kuryba neveikia (serverio problemos kazkokios), bet kai veiks, as dar karta paklausysiu ir parasysiu.
Re: mano naujas track'as(jungle-ambient)...ivertinkit
Vytas (IP Logged)
July 19, 2005 04:38PM

As jau baigiau perdaryt ta gabal...tai linka numesiu kai jau pasidarys :)...ir sukuriau dar tranca nauja....he he :)
Re: mano naujas track'as(jungle-ambient)...ivertinkit
Pointless (IP Logged)
July 19, 2005 04:48PM

Foot club - toks jausmas, lyg kazkas tempia ta melodija i ji kazkaip keistai skamba. As neturiu jokio muzikinio issilavinimo, bet melodija darau vien is klausos ir jei nata netinka, tai bandau kita nata uzdeti. Ir bent jau kiek esu iki siol sukures kuriniu, visos natos ten buvo geros, tik kad melodijos buvo labai parastos. O tavo malodijos sudetingos, bet is tikruju jose kazkas ne taip. Pvz kurinyje poisonous dream melodija man primena koki elektronini zaidima, o stai tavo kurinys be tos melodijos visai kito "atspalvio", todel kazkaip nesiderina. Man atrodo kad tos 7 natos, baigiancios melodijos loop'a (grojancios mazdaug 1:48-1:50) - su jomis kazkas ne taip (galbut ne su visomis).
O dar foot club'o ir despot'o melodijos man asocijuojasi su visiska netvarka, chaosu. Panasiai ir skamba.
Cia tik mano subjektyvi nuomone :)
Re: mano naujas track'as(jungle-ambient)...ivertinkit
Vytas (IP Logged)
July 19, 2005 05:29PM

Galeciau papriestaraut ,bet negaliu....teisingai kalbi.....yra pas mane tokiu dalykeliu....:) na bet ne visur...tie drum and bass jungle gabalai,tai sutinka...bet foot club viskas man dera....na ir despot irgi dera...o poisonous dream,tai jau as ji perdariau :) heh...ir jau po paros bus saite... :) paklausyk
Sorry, only registered users may post in this forum.