midiaudio logo

Midiaudio ir forumas muzikantams.com

stratlt (IP Logged)
March 04, 2012 07:42PM

Sveiki,

Norėčiau pasidalinti savo patirtimi apie bendravimą su konkuruojančiu forumu muzikantams.com Gana puikiai sutarėme su jo savininku ir adminu Stopke. Neslėpsiu - daug kam iš musiškių mano buvimas atrodė ten skeptiškas. Buvau ten daugiau kaip gitaros mylėtojas, o ne kaip pardavėjas. Man atrodė neetiška viešai be forumo vadovo leidimo reklamuoti midiaudio parduodamus instrumentus, stengiausi būti neutralus. Buvo visai šauni patirtis, dalis to forumo dalyvių net išrinko vienais metais metų forumiečiu (nežinau del ko - jiems dėkui). Tačiau po to ir prasidėjo bėdos, ypač iš moderatorių pusės. Ir ypač iš vieno kuris eilę metų buvo pirmas - Hallion. Ir ne vien iš jo.
Taigi matyt sprendiant is diskusijų užkliuvo:
1. Metų forumiečio titulas.
2. Tai kad aš dirbu Midiaudio.
3. Tai kad aš išdrysau pasiginčyti su jų adminais (o kam tada forumas jei ne diskusijoms?).
4. Matyt kad Kaunietis taip pat turėjo įtakos.

Šiandien buvo ištrintas mano profilis. Aš su tuo sutikau, bet tai įvyko po eilinio Hallion (Salvijaus) spaudimo. Suprantu kad žvaigždės statusas matyt jam leidžia su žmonėmis kalbėti iš aukšto...
Tačiau po to tikrai negalėčiau pavadinti muzikantams.com laisvu forumu.
Nebent cenzura_muzikantams.com
Savo ruožtu tikrai noriu pareikšti kad midiaudio ir aš asmeniškai tikrai nesiimsime panašių atsakomųjų veiksmų muzikantams.com narių atžvilgiu ir nekariaus. Nes aš asmeniškai skirtingai nuo jų nemanau kad baninimas yra diskusijos forma.
Muzikantams.com administratorius Stopke pasakė: "Visiems geras nebūsi"
Aš manau kad su visais reikia diskutuoti.... Va toks mūsų ir muzikantams.com forumų skirtumas.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]



Edited 1 time(s). Last edit at 03/04/2012 08:41PM by stratlt.
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
discount (IP Logged)
March 04, 2012 08:26PM

nebuvau tam forume pora metu ir nesigailiu:) visa reikiama info galima rasti cia.
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
Hartke (IP Logged)
March 04, 2012 08:53PM

tokie ir moderatoriai..
o ka ten veikia kruva skelbimu, apie parduodamus bilietus i L.Kravitz koncerta? geriau pravalytu neaktulias temas negu vartotojus. Kad ir koks jis butu, istrynes vartotoja - pralaimejai "kova" :D
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
Famous (IP Logged)
March 04, 2012 10:48PM

As tai isvis to forumo paskirties nesupratau ir nesuprantu iki siol.Kazkoks lievas.Cia yra viskas ko reikia ir visiem uztenka.O jei neuztenka - paklaust gali :)
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
linutisp (IP Logged)
March 04, 2012 11:14PM

Kitas pavyzdys.
Nežiūrint visų simpatijų gitara.lt moderatoriams,per stropus moderavimas veda į niekur. Bent jau forumuose, demokratija laimi.
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
Kandizijauskis (IP Logged)
March 05, 2012 09:41AM

Na kaip minimo gitara.lt forumo moderatorius (tas, kuriam nepatiko keikūnai bei besaikis citavimas arba paraše esantys paveiksliukai, kurie tik teršia informacijos perteikimą ir greitą supratimą), tai sutinku, kad gaaaal tuose internetuose ir nereikia(-ėjo) su botagu lakstyt stipriai, bet daugiau įtakos turėjo nenuspėjami forumo smigimai serveryje arba pačio serverio dingimas.. jei forumas nėra prieinamas, tai kas į jį besugrįš :) viskas evoliucionuoja ir vienas forumo modelis ilgiau išgyvena, kitas mažiau. O dabar daugiau laiko liko midiaudio paskaityt :P Šiaip midiaudio forumas man yra optimalus tiek lankytojų skaičiumi, informacijos pateikimu ir pan., nes užeini į kokį užsienio forumą, kur šimteriopai daugiau vartotojų ir generuojamam srautui sekti reiktų mesti visus darbus ir kiaurą parą kirmyt - nu nafik :) žodžiu, viskas čia normaliai. Pasaulis sukasi toliau :D
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
RimasG (IP Logged)
March 05, 2012 03:13PM

Iš savo pojūčių ir patirties manau, kad muzikantams.com yra projektas, sumanytas ir siekiantis monopolinių ambicijų mūsinėje, t.y. LT virtualioje erdvėje. Vien ką reiškia nuolatiniai priminimai, kad per retai lankaisi. Kiek suprantu, iš esmės "demokratiškasis" muzikantams.com tapo pirmuosius akordus brazdinačių arena. Tai ir puiku. Tačiau iš esmės tai nėra dalykinis forumas, tiesiog juo netapo, nepaisant ambicijų. MidiAudio bet kuriuo atveju liko ir, manau, liks solidžiausiu lietuviškai diskutuojamu bent jau kompiuterinėmis temomis muzikos srityje forumu Marijos žemėje. Su visais savo privalumais ir trūkumais. Nėr ugnies be dūmų. Taigi, jei papliurpt - į muzikantams.com, o jei realios pagalbos ar pasidalinti mintimis - į MidiAudio.lt
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
marshall (IP Logged)
March 05, 2012 03:35PM

Tai ir as sakau, jei pasikapot su Robertu:), tai i Midiaudio, jei nervus patampyti su visokiais pridurkais, tai i muzikantams.com.
Jei rimtai... Robertai, viskas gerai su Tavo forumu. Jis kolkas normaliausias forumas lietuvoje.
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
stratlt (IP Logged)
March 05, 2012 04:03PM

marshall Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tai ir as sakau, jei pasikapot su Robertu:), tai i
> Midiaudio, jei nervus patampyti su visokiais
> pridurkais, tai i muzikantams.com.
> Jei rimtai... Robertai, viskas gerai su Tavo
> forumu. Jis kolkas normaliausias forumas
> lietuvoje.

Vienas bet - šitas forumas ne mano, o Midiaudio :) Anyway thanx :)

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
ivanivanov (IP Logged)
March 06, 2012 03:28PM

,,, tai įvyko po eilinio Hallion (Salvijaus) spaudimo. Suprantu kad žvaigždės statusas matyt jam leidžia su žmonėmis kalbėti iš aukšto...,,,

kokios cia skyles zvaigzde? mano kaime apie tokia ziniu nera.padekite gauti info ;)
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
kwlw (IP Logged)
March 06, 2012 03:47PM

Gera trechia reikshme:
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=hallion

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
aldas d. (IP Logged)
March 06, 2012 04:03PM

Salvis geras muzikantas, bet netikęs adminas, o muzikantams.com iš vis - šlamštas. Taip , kad etiška būtų kalbėti tik apie muzikantams.com , ir apie Salvi (Hallion), kaip to forumo administratorių. Nei apie žvaigždes, nei apie Hallion reikšmes kalbėt nereikėtų. Vis dėl to mes visi muzikantai... Čia mano nuomonė. Dabar galite mane sušaudyti.
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
stratlt (IP Logged)
March 06, 2012 04:43PM

aldas d. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Salvis geras muzikantas, bet netikęs adminas, o
> muzikantams.com iš vis - šlamštas. Taip , kad
> etiška būtų kalbėti tik apie muzikantams.com , ir
> apie Salvi (Hallion), kaip to forumo
> administratorių. Nei apie žvaigždes, nei apie
> Hallion reikšmes kalbėt nereikėtų. Vis dėl to mes
> visi muzikantai... Čia mano nuomonė. Dabar galite
> mane sušaudyti.

Niekas nesako kad Salvijus blogas muzikantas. Net minties neturėjau. Kaip su muzikantu viskas su juo ok., net super.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
ivanivanov (IP Logged)
March 07, 2012 12:02AM

,,,Posted by: kwlw (IP Logged)
Date: March 06, 2012 03:47PM
Gera trechia reikshme: ,,,

aciu uz info.pasirodo, todel ir nezinau,kad su nupiepeliais neturiu reikalu :D
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
jumbo (IP Logged)
March 07, 2012 09:18AM

vienas pastebejimas:) ne hallion o hellion :)
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
kwlw (IP Logged)
March 07, 2012 10:02AM

Na mumi jo nepazhysta - reikshme gugliui pajamiau ish stratlt posto idant pasiaishkinti, kas chia do gviazda...

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
gintautas (IP Logged)
March 07, 2012 10:52AM

Žinot, o man giliai dzin, kas jis toks. Ar muzikantas, ar geras muzikantas, bet faktas, kad jis sisireikšminęs iki nežinau ko avigalvis, tai faktas. Ir ne tik jis. Visi to forumo moderatoriai nežinau ko apsiėdę ir ką vaizduoja. Dėl smulkmenos bandžiau su jais padiskutuoti, netgi neslėpdamas savo identiteto, tai sulaukiau tokio atsako, kad pagalvojau, ar ten jie idiotai, ar man trūksta varžtelio. Jie kategoriškai nepriima kitos nuomonės ir tas helionas ar legionas, koks skirtumas pagaliau, pareiškė, kad aš šiame forume esu niekas, mano nuomonė čia niekam neįdomi ir apskritai, pabaigai drėbtelėjo, kad jis čia galįs daryti ką nori. Po to jam pradėjo vaidentis, kad aš kažkurį iš jų įžeidžiau ir man buvo paskirta bausmė - savaitę negalėjau prisijungti prie jų tinklapio. Žvengiau net susiriesdamas. Forumas visiškas šlamštas, bet moderatoriai ten vos ne pusdieviai. Ir eina jie visi...
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
marshall (IP Logged)
March 07, 2012 10:58AM

Vava taip, labai teisingai gintautas, eina jie visi ant triju raidziu.
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
RimasG (IP Logged)
March 07, 2012 12:01PM

marshall Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vava taip, labai teisingai gintautas, eina jie
> visi ant triju raidziu.

Na, o man ten tiesiog neįdomu. Ir ten nebūnu. Taškas.
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
Mindaks (IP Logged)
March 07, 2012 04:32PM

iš asmeninės patirties galiu pasakyti: muzikantus šiauliuose radau per muzikantams.com forumą, kadangi paieškos midi audio forume buvo bevaisės. tačiau visus savo pedalus ir instrumentus pirkau / pardaviau per midi audio forumą, taip pat radau norimos informacijos ar tiesiog įdomių minčių ir skaitinių. todėl ir lankausi midi audio forume, į anksčiau minėta forumą net nesinori kišti nosies.

beje, robertas čia yra tapęs beveik kaip ikona, todėl kuriems ne kuriems galėjo ir pasirodyti, kad šis forumas yra jo ;)
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
stratlt (IP Logged)
March 07, 2012 04:49PM

Mindaks Wrote:
-------------------------------------------------------
> beje, robertas čia yra tapęs beveik kaip ikona,
> todėl kuriems ne kuriems galėjo ir pasirodyti, kad
> šis forumas yra jo ;)

Baikite jūs su ta ikona, dar kolegos užpyks... Nei aš koks supermenas, nei žmogus voras... Eilinis pakeleivis, kaip ir mes visi čia.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
Mindaks (IP Logged)
March 07, 2012 04:52PM

eilinis pakeleivis, žinoma. :) tiesiog šiame forume daugiausia postų yra iš jūsų pusės (ypač jeigu kalbėsime apie midi audio kolektyvą). todėl ir gali taip pasirodyti.
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
stratlt (IP Logged)
March 07, 2012 05:02PM

Na kiekvienas is kolektyvo savaip supranta buvimą forume. Skaito dauguma, kasdien, visiems rupi kas čia darosi, bet ne visi rasho....

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
ISG (IP Logged)
March 08, 2012 10:30AM

Muzikantams.com forumas yra geresnis, nes ten gali pasijausti kaip zmogus. Tave ten gerbia, su tavimi bendrauja. O cia i tave ziurima kaip i pasipelnymo saltini, ir nieko daugiau. Kaip i vaiksciojancia kupiura.



Edited 1 time(s). Last edit at 03/08/2012 10:42AM by ISG.
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
RimasG (IP Logged)
March 08, 2012 10:39AM

Tai ko tada tulžį lieti čia? Sportinis interesas?
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
ISG (IP Logged)
March 08, 2012 10:52AM

:) Siaip man atrodo, kad as ten net neuzsiregines, ir buves ten tik skelbimu skilty, bet nieko nei pardaves nei pirkes. Apie forumo skaityma isvis nesneku :)
Parasiau sia nesamone, nes manau, kad yra zema ir be galo vaikiska atejus "pas save" i foruma guostis, kad esi ismestas is kito forumo. Ir dar stumt ant jo. Del to is principo ir parasiau, kad jis yra jega (panasiai kaip tuscio bilieto metimas i balsadeze) :)
Who cares, kad kazkas is kazkokio forumo yra ismestas? :) Vaiku zaidimai kazkokie, nes tik vaikai-paaugliai sureiksmina tokius dalykus kaip ismetimas is kazkokio forumo. Is serijos: "oooo, feisbuke apie mane taip parese, o as toki komentara atrasiau, o tada jis mane ismete is draugu, ir pasake, kad kiti ismestu, ir dabar pas ji daugiau draugu nei pas mane. o Dieve, kas dabar bus..."
Kiek zinau stratlt tikrai nera vaikas, taigi esuprantu kas cia ivyko :)



Edited 1 time(s). Last edit at 03/08/2012 10:58AM by ISG.
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
Exarque (IP Logged)
March 08, 2012 11:32AM

Oj b***... Prasideda falosofavimai apie žmogiškojo infantilumo požymius transcedentalinėje muzikos visatos erdvėje... Jei žmogus nori išsilieti ir parašė savo nuomonę - blogai, jei nieko nesako ir ignoruoja - dviveidis, jei į akis sako tai, ką nori išgirsti kiti - veidmainis...
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
ISG (IP Logged)
March 08, 2012 11:42AM

Jei suauges vyras nori islieti savo skausma del to, kad ji ismete is kazkokio susikto forumo, mano manymu, tai yra blogai :D
Re: Midiaudio ir forumas muzikantams.com
Dalius (IP Logged)
March 08, 2012 11:43AM

matau jau pasisakėte >:D<, tema virsta nežinia kuo todėl rakinu.

Dalius
This Thread has been closed