midiaudio logo

Muzikinis vaizdo klipas

Awakening Sun (IP Logged)
March 13, 2012 06:03PM

Pristatome jums savo pirmąjį muzikinį vaizdo klipą!

http://www.youtube.com/watch?v=Ci3JT0O1cKA
Re: Muzikinis vaizdo klipas
ura (IP Logged)
March 13, 2012 06:29PM

Per daug man viskas isblurinta (out of focus) ir jei noreta cia kazkokia minti su tom riausem isgauti, tai per daug muzikantu, per mazai riausiu rodoma.
Atrodo kaip graziai nufilmuotas koncertas ir tiek (su tuo out of focus efektu).

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Muzikinis vaizdo klipas
kwlw (IP Logged)
March 13, 2012 06:38PM

Nieko nieko toks video (tu). Dar kazkas mitala groja :).

Tik neisizheiskit, bet kritishkiau pazhiurejus - dalis gabalo turi tiek klasikiniu elementu/fraziu, su tokiu pat tembru (megstamu grupiu itaka), kad muzikine mintis kazkur link orginalo nukrypsta. Neuzhchiuopiu kazkokio jusu orginalaus stiliaus, kad ishgirdus pora akordu - butu galima identifikuot. Na bet linkiu toki pasiekt.

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Muzikinis vaizdo klipas
[kustas] (IP Logged)
March 13, 2012 07:09PM

kadangi pats susidures su klipu darimu (itariu, su nestebuklingai dideliu biudzetu) - tai rezultatas superinis. Asiku, jeigu bandyt lygint su komerciniai europos klipais - tada jau galima ir priekaistu nemazai surast. Bet cia ne ta situacija; (tu)
_____________________

Any Ideas are Welcome
Re: Muzikinis vaizdo klipas
[kustas] (IP Logged)
March 13, 2012 07:20PM

beje, kur irasas/suvedimas darytas..?
_________________

Any Ideas are Welcome
Re: Muzikinis vaizdo klipas
Awakening Sun (IP Logged)
March 13, 2012 07:33PM

Taip, biudžetas buvo minimalus. Turėjome daug sunkumų su šituo video, teko greitai keisti dislokaciją (tą naktį kai filmavome buvo rekordinis šaltis apie -32 ir t.t.t). Albumas įrašytas ir suvestas buvo Latvijoje, pas Gints Lundbergs.
Re: Muzikinis vaizdo klipas
fiddler (IP Logged)
March 13, 2012 09:50PM

Malačiai:)
Re: Muzikinis vaizdo klipas
stratlt (IP Logged)
March 13, 2012 09:53PM

Gaila kad muzikinis stilius žiauriai nuobodus ir neturintis išliekamosios vertes. Bet pastangos idetos ir rezultatas geras. Maladiec.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Muzikinis vaizdo klipas
mastER-R (IP Logged)
March 13, 2012 10:07PM

Mano nuomone, tokie klipai, kurie panašesni tiesiog į gražų koncerto įrašą, beverčiai. Jie neįstringa žiūrovo atmintyje, verčiau įdėti daugiau pastangų ir laiko, kieno pasekoje pavyktų padaryti klipą su išliekamąja verte.
Re: Muzikinis vaizdo klipas
stratlt (IP Logged)
March 14, 2012 01:00AM

stratlt Wrote:
-------------------------------------------------------
> Gaila kad muzikinis stilius žiauriai nuobodus ir
> neturintis išliekamosios vertes. Bet pastangos
> idetos ir rezultatas geras. Maladiec.


Svaisciojimai apie išliekamąją vertę tik mano problema ir tik mano asmeninė nuomonė.
Anyway gerai kad chebra kažką daro. Kritikuot lengviausia, bet reikia kad kitas būtų geresnis :)

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Muzikinis vaizdo klipas
fiddler (IP Logged)
March 14, 2012 09:41PM

stratlt, cia jau diskusija pats su savim prasidejo?:)
AwakeningSun malačiai, juolab čia debiutinis albumas.
Re: Muzikinis vaizdo klipas
stratlt (IP Logged)
March 14, 2012 11:09PM

fiddler Wrote:
-------------------------------------------------------
> stratlt, cia jau diskusija pats su savim
> prasidejo?:)
> AwakeningSun malačiai, juolab čia debiutinis
> albumas.


Ne , ne diskusija su savim, norejau pabrežti kad tai ką pasakiau yra tik mano asmeninė nuomonė. Pagaliau jei būtu diskusija su savim - kodel gi ne?
Abejoti žmogiška, o aš nesu koks nors tarkime muzikantams.com moderatorius kurio nuomonė privalo būti vienintelė, neginčyjima ir neklaidinga :)

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Muzikinis vaizdo klipas
angelwebzine (IP Logged)
March 15, 2012 02:29AM

Turbut cia tik mane viena pradejo erzint 99 karta Roberto ikisamas "muzikantams.com forumo moderatorius". Nesvarbu ar tema apie stygas ar apie braskiu lysves. Vistiek moderatorius žlobas. Gal jau gana?
Re: Muzikinis vaizdo klipas
stratlt (IP Logged)
March 15, 2012 12:09PM

angelwebzine Wrote:
-------------------------------------------------------
> Turbut cia tik mane viena pradejo erzint 99 karta
> Roberto ikisamas "muzikantams.com forumo
> moderatorius". Nesvarbu ar tema apie stygas ar
> apie braskiu lysves. Vistiek moderatorius žlobas.
> Gal jau gana?

Na vėl - čia tik mano vieno nuomonė. Ji gali būti ginčyjima ir klaidinga. Tau ji gali patikti - nepatikti. Taip ir pasakyk, o ne nurodinėk ką aš turiu rašyti, o ką neturiu. Tu to forumo fanas, gali juos palaikyti, galiu Tau asmeniškai nepatikti, atsakysiu Stopkes žodžiais "visiems geras nebūsi". Bet šitam forume manau visi turi teisę į savo nuomone ar daryti palyginimus. Net aš, ne tik Tu.
P.S. Ne 99 kartą, o kokį trečią.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Muzikinis vaizdo klipas
Domselis (IP Logged)
March 15, 2012 08:33PM

Va, esminė šito forumo bėda. Visada kažkam reikia kažką įrodinėt, ieškot teisybės, prisiknisinėt prie kito nuomonės, pult ją kritikuot. Aš suprantu Jus, visi esam asmenybės, visi norim būt king of the hill, nieko čia nepakeisi. Angelwebzine, man atrodo jei apie tą moderatorių, ar tas pačias blogai suartas lysves braškėms, kalbėtų ne Stratlt, o koks nors lespaulprsfendergibsoncharvelRU, nieks prie to nesiknistų. Tas teisybės ieškojimas nuolatinis, mano manymu, erzina kur kas labiau, nei kažkurio vieno forumo dalyvio išsakyta nuomonė, apie kažką konkretaus ir tinkančio kažkokiam kontekstui.
Re: Muzikinis vaizdo klipas
ramil (IP Logged)
March 16, 2012 01:49AM

klausiau sita muzikantu forume fb ir galvoju o gerai skamba ir kas dare suvedima. Maniau kazkas is savu o pasirodo braliukai latviai. Tikrai super :)
Re: Muzikinis vaizdo klipas
[kustas] (IP Logged)
March 16, 2012 10:14AM

Jei klystu - pataisykit - bet ant LT kokybiskai irasyt ir suvest sunkesni (techniskesni) metala nelabai yra kur... Ta prasme - uzsiimt gali daug kas - bet kad butu su patirtim ir atliktais kokybiskais darbais butent tame stiliuje... Va ir tenka vaziuot i latvija :)
_____________________

Any Ideas are Welcome
Re: Muzikinis vaizdo klipas
ISG (IP Logged)
March 16, 2012 10:47AM

As tai irgi nesuprantu. KODEL nieks ant LT NEGALI suvesti taip kaip laviai? KAS YRA???? Kuo lietuviai blogesni uz visus kitus? Pats ieskau kur suvesti metalcore gabala, ir nera kur...... visokiu muzlab irasu geda net klausyt, tai tenka viska paciam irasinet, o suvedima namie daryt...
Soundas cia praktiskai nepriekaistingas, pati daina - sucks, bet cia mano nuomone...
Re: Muzikinis vaizdo klipas
[kustas] (IP Logged)
March 16, 2012 11:19AM

suvedimo pradzia, o gal net 60% rezultato, padaroma irasant. Tiesiog reikia klausyt tokia muzika ir studijoje but atkalus - kaip bugnus nuiminet, kaip gitaras irasinet; labai gerai irasyta suvest nera jau taip sunku, IMHO; manau ir ant LT susitvarkytu :) Tiesiog nera zmogaus, kuris klausytu ir dirbtu su sunkesne muzika ir prie viso to dar turetu kokybiska studija :)
___________________

Any Ideas are Welcome
Re: Muzikinis vaizdo klipas
ISG (IP Logged)
March 16, 2012 11:49AM

Su viskuo sutinku, bet tenka Youtubej paziuret vaizdu kaip visokios usa grupes irasineja savo albumus visokiuose neprasmatniuose rusiuose ir panasiai (tikrai ne super studijose su nerealia akustika), ir paskui pasiklausius suvesto reikalo maloniai nustebti, lyginant su raw materialu. O cia, lietuvoj, visi tik sneeeka kokia cia studija turi but, kaip akustika svarbu, kiek cia investiciju reikia, visi ale nerealus profai, o kai reikia kazko imtis, tai sudas gaunasi, viskas negerai, aparatas pigus, irasas levas ir tt... tik skustis temoka. Paziurekit kiek amerikonai isspaudzia is visokiu behringher micu ir preampu, ir neverkslena kaip cia viskas blogai... Nebutu kitaip, nieks nevaziuotu suvedineti ir irasineti kitur...
Re: Muzikinis vaizdo klipas
ramil (IP Logged)
March 16, 2012 01:35PM

kogero lietuvoj tokio zanro megeju daug nera (inzinieriu tarpe) visu antra jei prastai irasytas gabalas tiek is muzikines/technines inzinerines puses suvedimas tikrai neisgelbes (o kad gerai irasyt reikia ir skillsu ir irangos, kurios dazniausiai lietuvoj mazai kas turi). Velgi skirtumas didelis yra kur zmogus rimtai uzsiimineja irasais suvedimais o kur tik koks home bedroom prodiuseris uzsiema pluginu prisiputes ir nemokantis jais naudotis :)
Re: Muzikinis vaizdo klipas
ISG (IP Logged)
March 16, 2012 02:31PM

Pamenu tau pries kokius 3 metus daviau suvesti tikrai labai prastai irasyta gabala (pirmas mano irasytas gabalas gyvenime). Rezultatas nustebino, dar dabar paklauses nustembu kaip pavyko tiek isspaust is tokio iraso :) Dabar pats turiu ir irangos daug geresnes palyginus ir patirties daugiau (labai daugiau), taigi galutinio rezultato irgi tiketis galima butu zymiai geresnio, bet tiesiog nera i ka kreiptis :)
Re: Muzikinis vaizdo klipas
fiddler (IP Logged)
March 16, 2012 03:03PM

ISG Wrote:
-------------------------------------------------------
> As tai irgi nesuprantu. KODEL nieks ant LT NEGALI
> suvesti taip kaip laviai? KAS YRA????

Kaip suprantu tie latviai tai Gints Lundbergs. Ir geras rezultatas gaunasi, nes sis zmogus zino kaip dirbti su heavy metal. Jei neklystu tai Katedra, Mandragora, dabar va i Paralytic dirba butent su juo.
Re: Muzikinis vaizdo klipas
ramil (IP Logged)
March 16, 2012 03:07PM

Oh ten buvo grynai is intuicijos pirmakart gyvenime bandziau kazka tokio suvedinet nesigilinant i zanra... hehe o edvux nesuvestu gerai? :)
Re: Muzikinis vaizdo klipas
kosh (IP Logged)
March 18, 2012 10:06AM

Nesupratau nei vieno zodzio dainoje. Net kalbos nelabai. Skamba kaip vemimas
Re: Muzikinis vaizdo klipas
kwlw (IP Logged)
March 18, 2012 11:23AM

kosh Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nesupratau nei vieno zodzio dainoje. Net kalbos
> nelabai. Skamba kaip vemimas

Skonis zhmoniu - skirtingas. Stilistika chia tokia. Man pvz. growl'as netrukdo (aishku jo lygiai buna visokie, kartais buna ypach be ryshio), o vat visokiu heavy metal ir panashiu hardrokeriniu skuduru tipo Aerosmith spiegimas tai zhiauru kaip nesmagiai skamba. O milijonams, ka ten milijonams, deshimtims milijonu - kazkaip patinka.

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Muzikinis vaizdo klipas
(IP Logged)
March 18, 2012 11:45AM

ramil Wrote:
-------------------------------------------------------
> Oh ten buvo grynai is intuicijos pirmakart
> gyvenime bandziau kazka tokio suvedinet
> nesigilinant i zanra... hehe o edvux nesuvestu
> gerai? :)

Edvux su metalu nedraugauja :P
Re: Muzikinis vaizdo klipas
kosh (IP Logged)
March 28, 2012 09:31PM

Skonis tai skonis. Bet kad nei zodzio nei kalbos nesupratau tai tikrai :)
Re: Muzikinis vaizdo klipas
fiddler (IP Logged)
March 30, 2012 10:17PM

Ir ko ten nesuprasti? Aiskiai zmones dainuoja, kad viskas yra ande kontro.
Re: Muzikinis vaizdo klipas
ignatonas (IP Logged)
April 01, 2012 10:41PM

saunuolei, grazu :)
Sorry, only registered users may post in this forum.