midiaudio logo

Kokį reverb. fx naudoti?

boolve (IP Logged)
April 28, 2012 02:20PM

Tarkime turime pobuvių salę apie 150-250m². Mikrofonai įgarsinimui renginio vedantiesiams bei dalyvaujantiems. Paprastai skystai skamba be jokio reverberatoriaus. Koks labiausiai tiktų balso papildymui? Naudojamas integruotas Lexicon'o procesorius į Soundcraft'ą FX8.
Pasibandžius šis bei tas lyg ir galimas naudojimui, bet kai niekad nesidomėjau ir nebuvau už tai atsakingas tai sunku nuspręsti kas tinkamiausia. tai labai malonu jei kas patartumėte kas su kuo skaniausiai valgoma.
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?6,file=2473[/img]

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
Suopis (IP Logged)
April 29, 2012 02:56AM

Ar nieko nepainiojam? Vedantiesiems ir dalyvaujantiems mikrofonai (kalbai) griežtai be jokio FX. Jeigu kalbėtojai nėra įgudę - galima atsukti daugiau žemų, kad, laikydami mikrofoną toli nuo burnos, būtų aiškiai girdimi bendram triukšme.
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
boolve (IP Logged)
April 29, 2012 01:50PM

Jo sudėtinga kažką pritaikyti, bent girdėti jau tada kai yra salės aidas. Bet kažkodėl aš galvoju kad vis vien kažkaip atrodo kad dar kažką galima naudoti. Bet kaip sakiau kad nepatyrusiam sunku kažką labai iš savo ausies priderinti kad nepersūdyti.

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
ura (IP Logged)
April 30, 2012 08:43AM

Nu as tai kalbetojam niekad nieko nededu..

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
boolve (IP Logged)
April 30, 2012 09:41AM

Tai tik kompresorius geriausiu atveju? Nei velavimo linijos nei reverberatoriu? Na tam kartui patikesiu bet jei kas dar konnors protingo zinote tai visada prasome pasisakyti.

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
ivanivanov (IP Logged)
April 30, 2012 08:03PM

sioje situacijoje labai tinka fuzas ;)
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
boolve (IP Logged)
May 01, 2012 09:45AM

Aciu ivanovai ir Tau, zinau kad stengiesi.

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
Giga (IP Logged)
May 01, 2012 10:34AM

Boolve, jau 2 žmonės tau patarė nenaudoti kalbėjimui FX'ų. Kelių komentarų dar reikia, kad tave įtikinti-10? Sakei "skystai" skamba. Gal tavo aparatai "skysti" tokiai patalpai? Tada jau negelbės nė kompresoriai, vėlavimo linijos ir reverberiai ir dar krūva kitų FX'ų, kokių tik turi. Sakei neturi patirties, tai pobūvio metu bandyk ekperimentuoti su visais. Tik stebėk, kaip kalbantys muistosi ir mikčioja, stengiasi kalbėti atokiau nuo mikrofono arba žvalgosi kaip "išjungti" garso operatorių.
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
Kostas (IP Logged)
May 03, 2012 01:00PM

Gali pabandyti truputi room uzdeti. Bet sprendziant is paveikslelio, tai nieko gero is to pultinio efx nebus.



Edited 1 time(s). Last edit at 05/03/2012 06:35PM by Kostas.
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
boolve (IP Logged)
May 03, 2012 04:05PM

Kuo skiriasi geras ir blogas fx? Daug gero ir nereikia ir visa sitema ne pacios auksciausios klases. Ir is mano bandytu room fx irgi mieliausias ausiai buvo.

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
Kostas (IP Logged)
May 03, 2012 06:39PM

O kuo skiriasi "audi" nuo "lada", tuo ir efx procai. Tavo pulte is Lexicon, neuzsigauk, tik pavadinimas.
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
boolve (IP Logged)
May 04, 2012 09:47AM

Na ziurint kelintu metu Lada ir kelintu Audi. Ir kokie modeliai? Ir kuo jie gali skirtis? Daugiau benzo ima ar maziau sedimu vietu? Ar lagai ne elektra valdomi? Ar vairas ne toje puseje? Na cia niuansai labai ivairus ir prie kuriu gali prisitaikyti ir sugyventi ir vazineti sau ir i darba ir i soda. Man labai sunku ivertinti sita lexikona tame soundcrafte ir koki kita isorini uz daugiau pinigu. Matai tas tures daugiau galimybiu daugiau isejimu ar iejimu konnfiguraciju daugiau mygtuku ir programu, dvi atskiras efektu valdymu sekcijas vienu metu. Suprantama. Bet kiek man tokiam reikia kad as net nezinau ko man reikia nezinau koki efekta naudoti mano poreikiams. Tai va cia as ir neivertinu Tavo pasisakymo Kostas. Jei man reliai paaiskintum kuo jis blogas tada gal ir neuzsigauciau ;)

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Re: Kokį reverb. fx naudoti?
Kostas (IP Logged)
May 07, 2012 07:50PM

Nori realiai? Tai pasistatyk savo grazuoli su kokiu, kad ir 80 lexu ir viskas taps aisku. Esme ne in, out ar redagavime, o garse. Nors zinoma ir sitie reikalai bus kitam lygmenyje rimtesniam aparate. Bet atrodo nukrypom i lankas, vedanciajam nereikia jokio efx, jeigu ka.
Sorry, only registered users may post in this forum.