midiaudio logo

Ar patiriate traumas ar suzalojimus muzikuodami?

sidebone (IP Logged)
August 29, 2005 11:48AM

Neseniai susizeidziau pirsta intensyviai grodamas bosine gitara. Ant desines rankos smiliaus po oda atsirado kraujosruva. Nuo tapp'inimo. Suzeidimas menkas, taciau del jo groti nebegalejau kelias dienas. Ar kam nors dar yra buve kas nors panasaus? O galbut as ka nors blogai dariau? (neseniai pradejau muzikuoti)
Re: Ar patiriate traumas ar suzalojimus muzikuodami?
jumbo (IP Logged)
August 29, 2005 11:53AM

Leisk uzgyti zhaizdoms ir lauk mazoliu:) Viskas bus ok
Re: Ar patiriate traumas ar suzalojimus muzikuodami?
inferno (IP Logged)
August 29, 2005 01:51PM

mazoliai tai netik nuo bosines atsiranda man po geru pagrojimu akustine 12 stygu ant nykshchio atsiranda irgi mazoliai vos ne kruvini... nes mediatoriaus nenaudoju groju pirshtais arpedzhio ir shiaip... o labiausiai pirshtus skauda kaip kokiam vakare palupi gerai ir groji nejauti skausmo rodos viskas gerai o ryte pruie galvos skausmo atsiranda dar ir pirshtu skausmas skuros nerasta :))) viskas dega:)) na bet tos nuospaudos tai menkos traumos va kai buna "smagu" kai elektra pakrato... Ramis girdejau nuo bosines buvo nudeges gerokai....
Re: Ar patiriate traumas ar suzalojimus muzikuodami?
marukqs (IP Logged)
August 30, 2005 01:44AM

Mane buvo elektra nukratę - viena gitara buvo įžeminta, o kita ne. Tai tapau labai kūrybingas ir išradingas :]]]]]
Re: Ar patiriate traumas ar suzalojimus muzikuodami?
Ramunas (IP Logged)
August 30, 2005 10:03AM

Dazniausiai nuo muzikavimo tik ryte galva skauda ir siaip rugstaus kazko norisi. Vienas bajeris buvo, kai akordeonu kazkada intensyviai grojau, tai pastebejau, kad kaires rankos tricepsas gerokai didesnis ir stipresnes nei desines :D
Re: Ar patiriate traumas ar suzalojimus muzikuodami?
inferno (IP Logged)
August 31, 2005 08:51AM

ramunai chia nuo "savidestruktyviu" veiksmu pas tave toks tricepsas:D:D pas mane irgi nors akordeonu negroju jau senai:D
Re: Ar patiriate traumas ar suzalojimus muzikuodami?
svirdulis (IP Logged)
September 04, 2005 11:03AM

vieninteliai sužeidimai buvo keletas puslių nuo bosinės gitaros ir kairės rankos pirštų skausmai po pirmų gerų pagrojimų po 4-5h:D
Sorry, only registered users may post in this forum.