midiaudio logo

Ka pirkti ?

velnietis (IP Logged)
September 15, 2012 03:36PM

Pamaniau cia forume galetu tikti ;)

Entuziasto „postas“ forume:

Sveiki!
Neseniai nusipirkau Canon 400D. Per trumpą laiko tarpą „prikepiau“ daug nuotraukų, kas man buvo labai įdomu ir čia man šovė mintis – o kodėl nepabandžius suderinti pomėgio su nauda? Jeigu konkrečiau, noriu užsiimti profesionaliu fotografavimu, o pradėti galėčiau, kad ir nuo vestuvių fotografo darbo. Su fotografavimo praktika pas mane viskas normaliai – prieš tai turėjau kelias kokybiškas „muilines“, su kuriomis „pleškindavau“ foto atostogose ir vakarėliuose. Todėl turiu bendrą suvokimą, ko reikia fotografo darbui. Objektyvas pas mane, kol kas, tik vienas – „kitinis“ (cha.lt pastaba – tas, kuris parduodamas kartu su fotoaparatu). Suprantu, kad turbūt reiktų dar ir antro, su zoom’u, bet kol kas, pinigai „netempia“ ant naujo objektyvo. Ar realu normaliai fotografuoti vestuves vien su „kitiniu“ ?
Žinau, kad reikia ir dar „blico“, tam ruošiuosi skirti iki 200 litų. Parekomenduokit – kokį geriausiai imti?
Atminties kortelę ir atsarginius akumuliatorius nusipirksiu. Ko dar reikia?
Ar būtinas štatyvas? Man atrodo, kad nebūtinas, ane?

Atsakymas:

Sveiki!
Neseniai nusipirkau skalpelį. Per trumpą laiko tarpą supjausčiau visą odinę tėvų sofą ir vos nepripjoviau kaimynų katino. Tai man buvo ganėtinai įdomi patirtis ir čia man šovė mintis – o kodėl nepabandžius suderinti pomėgio su nauda? O jeigu konkrečiau – noriu tapti chirurgu, o pradėti galėčiau kad ir nuo kardiochirurgijos. Su chirurgijos praktika pas mane viskas normaliai – turėjau apsčiai praktikos atidarinėdamas konservų dėžutes atidarytuvu. Todėl turiu bendrą suvokimą, ko reikia chirurgo darbui. Tiesa, skalpelis tik vienas ir atšipęs, tad suprantu, kad reikia ir kito, bet, kol kas, pinigai „netempia“ ant naujo. Kaip manote ar užteks vieno skalpelio atlikti aortos šuntavimui?
Žinau, kad dar reikės kraują sustabdančių spaustukų ir tam planuoju skirti iki 200 LTL. Parekomenduokit – kokius geriausiai imti?
Vatą ir tamponus nusipirksiu. Ko dar reikia?
Ar reikia operacinio stalo ir pincetų? Man atrodo, kad nebūtini, ane?
Re: Ka pirkti ?
savasalgis (IP Logged)
September 15, 2012 05:54PM

Nu jo...
Nekopink mano draugo. Cia man labai jau kvepia "Ivanovizmu"...
Mintys gal ir ne is paciu blogiausiu, bet elini karta isaukstinamas "tobulybes kultas", o prie viso sito "koks as kietas, protingas ir gimes is karto tapau mokslininku"...
Isikalkit i galvas visi "ivanovistai": zmogus, ne robotas, ir ne kompiuteris, kuris butu uzprogramuotas vienai ar kitai operacijai atlikti ir nei judesio daugiau!
Jai vien Idealistais butu remtasi, pasaulis degraduotu.
-Kodel?
-Todel kad nebutu minciu ir pasirinkimu laisves.
Re: Ka pirkti ?
Giga (IP Logged)
September 16, 2012 12:55AM

savasalgis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu jo...
> Nekopink mano draugo. Cia man labai jau kvepia
> "Ivanovizmu"...
> Mintys gal ir ne is paciu blogiausiu, bet elini
> karta isaukstinamas "tobulybes kultas", o prie
> viso sito "koks as kietas, protingas ir gimes is
> karto tapau mokslininku"...
> Isikalkit i galvas visi "ivanovistai": zmogus,
> ne robotas, ir ne kompiuteris, kuris butu
> uzprogramuotas vienai ar kitai operacijai atlikti
> ir nei judesio daugiau!
> Jai vien Idealistais butu remtasi, pasaulis
> degraduotu.
> -Kodel?
> -Todel kad nebutu minciu ir pasirinkimu
> laisves.

Pritariu
Re: Ka pirkti ?
Leliumai (IP Logged)
September 16, 2012 08:38AM

Ai, cia nesuprasi.
Buna zmoniu, kurie pasiekia puikiu rezultatu kazkokioje srityje, ir neturedami PRO ishsilavinimo ir pasirengimo. O buna formaliu profesionalu, ish kuriu realiame darbe jokios naudos. Nors IMHO Ivanas I. - tikrai reikalingas forumo personazas.
R.
Sorry, only registered users may post in this forum.