midiaudio logo

Informacines technologijos

Egis (IP Logged)
October 03, 2005 07:49PM

Sveiki,
atsirado galimybe rasyti kursini darba apie informaciniu technologiju integracija muzikos pamokose. Studijuoju informatika. Gal kas nors galetu patarti pvz kokia tai galetu konkretesne tema. Galvojau kad apie tarkim Cubasis ar kokia ten buvo panaudojima mokykloje išplėstiniu kursu metu.

p.s. Už literaturos šaltinius likciau ziauriai dekingas :)
Re: Informacines technologijos
inferno (IP Logged)
October 03, 2005 10:43PM

nu uzh kapeika tai zhinau kas galetu tau ta viska padaryti:D
Re: Informacines technologijos
**Rimas G. (IP Logged)
October 04, 2005 11:03AM

Ką veikti mokykloje su Cubasis? T.y. ar realiai paprastoje mokykloje galima užkurti visą jam reikalingą virtuvę ir ekipiruotę su visom licenzijom? Ir ką su juo toliau daryti? Visą klasę masiniu būdu mokyti semplus klijuoti?

Čia gal Vakaris gakėtų ką nors konkrečiau.
Re: Informacines technologijos
Ramunas (IP Logged)
October 04, 2005 11:25AM

Parasyk, man - padesiu ;)

P.S. Inferno, ryskiai mane cia turejai omeny??? :)
Re: Informacines technologijos
inferno (IP Logged)
October 04, 2005 11:35AM

ramunai na kagi daugiau aishku kad tave:D
Re: Informacines technologijos
Egis (IP Logged)
October 04, 2005 08:16PM

Ponui Grigui.
Teko girdeti kad Jus gana daug pasiekes zmogus savo srityje. Ir dar kad esate FINALE fanas, jei taip galima pasakyti. Buvo minciu ir pasiulymu ir is tos puses, gal galit ir Jus ka nors pasiulyti.


Su pagarba
Re: Informacines technologijos
**Rimas G. (IP Logged)
October 04, 2005 11:17PM

Nors ir ne Grigas, bet supratau, kad man.
Sunku ką nors pasiūlyti, nes nedirbu vidurinėje mokykloje. Kai kurie mokytojai naudoja pažintinio tipo programėles su instrumentų demo, tembrų lyginimu ir t.t. Visiškai atsitiktinai mačiau viename seminare, tačiau labai nesigilinau, nes pats po to turėjau pristatinėti Finale. Prieš kiek laiko Sibelijaus saite buvo (gal ir dabar tebėra) pažintinis įvadas apie orkestro instrumentus, sudėtis ir skambėjimą.
Vargu ar mokykloje "masiniam vartotojui" galima pritaikyti programas, su kuriomis daromas konkretus muzikinis produktas. Finale, Encore, Sibelijų mokytojai ( o ir raštingesni muzikoje mokiniai) gali naudoti, o ir sėkmingai naudoja, individualiai. Dažniausiai užduotims, metodiniams darbams ruošti ar tiesiog kūrybai. Taigi, kažkoks edukacinių programėlių arsenalas yra, tačiau čia aš, deja, ne žinovas.

**Rimas G.
Re: Informacines technologijos
auris1 (IP Logged)
October 05, 2005 02:21AM

sveikas,diskusijai palaikyti:
manau sekancios programos butu naudingesnes,mokyklose nei cubase(tikriausiai ju yra daugiau ir gersniu,bet),kaip pvz:
chord id kba software www.musicstudy.com
earmaster http://www.earmaster.com/
visu pirma uztektu vieno kompiuterio su kolonelemis ir projektoriaus..
antra,nemanau,kad vaikai be specialaus muzikinio issilavinimo galetu daugiau issisavinti....
auris



Edited 1 time(s). Last edit at 10/05/2005 02:30AM by auris1.
Sorry, only registered users may post in this forum.