midiaudio logo

Pasigirsiu :)

kwlw (IP Logged)
November 02, 2013 01:02PM

Jei kas pamena, vasara pirkau toki rusishka stiprintuva Ritm, kuris buvo be korpuso. Tai vat jam sukaliau inkileli. Viskas butu fignia, bet tai pirmas PABAIGTAS daiktas ish visos mano konstravimo istorijos, kuri jau (beveik) negeda parodyti zhmonems. Aishku iki customo ir net iki kiniechiu dar toli (bugas ant bugo) - bet galima neshti, apversti, ir viskas veikia, o ne "nu chia dar bishki reikia pabaigti, pareguliuoti" :). Ir ne kokiam maitblokio, oscilografo, pieno pakelio ar panashiai korpuse, bet nuosavam, aptrauktam dermantinu, su kojytemis ir pan.

Priimami sveikinimai >:D<.

[URL=http://s142.photobucket.com/user/kwlw/media/inkilelis-final_zps29d4d973.jpg.html][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r118/kwlw/inkilelis-final_zps29d4d973.jpg[/IMG][/URL]

Sau
P.S. Ash tik korpusa dariau ir preampa perlitavau. Uzhrashai ant priekines paneles - ne mano.

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it



Edited 2 time(s). Last edit at 11/02/2013 01:06PM by kwlw.
Re: Pasigirsiu :)
TNTguy (IP Logged)
November 02, 2013 02:57PM

nice, o pats stiprekas kokių specifikacijų? kaip skamba? :)
Re: Pasigirsiu :)
kwlw (IP Logged)
November 02, 2013 05:58PM

TNTguy Wrote:
-------------------------------------------------------
> nice, o pats stiprekas kokių specifikacijų? kaip
> skamba? :)

Stiprekas - rusishkas, fabrikinis HiFi tipo galinis (A klase push-pull?) su standartiniu ale fenderio preampu ant dvieju triodu 100k-1.5k (ash perlitavau) ir nezhinomo meistro kurybos tone-stacku, kuris ish esmes padare FMV tipo pasyvu tone stacka. Skamba - savotishkai, pakankamai maloniai. Galios - sochiai. Per viena ish mano turimu cab'u (faktishkai bosini, o ne gitarini) - gana keistai riaumoja ant draivo :). Per gitarini cab'a - ne tai perdzhia, ne tai crunchinasi. Duosim muzikantam palauzhyt, bus aishku kur toliau kapstyti, nes ash tai dorai ir pabandyt nesugebu.

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Pasigirsiu :)
bonehead24 (IP Logged)
November 02, 2013 09:27PM

butu idomu isgirst :)
Re: Pasigirsiu :)
ebas (IP Logged)
November 02, 2013 09:35PM

Kwlw (tu)(tu)(tu)

Kažkur toli "Classic Tone" trafukai laukia manęs ir lituoklio... o aš vis toliau nuo jų darbo reikalais keliauju... [img]http://paukstis.lt/forumas/images/smilies/pozor.gif[/img]
Re: Pasigirsiu :)
kwlw (IP Logged)
November 03, 2013 12:26PM

ebas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kažkur toli "Classic Tone" trafukai laukia manęs
> ir lituoklio... o aš vis toliau nuo jų darbo
> reikalais keliauju...

Manes tai visai arti laukia ir Classic Tone, ir Mercury Magnetics ir dar balazhino kiek visko. Bet faktas, kad gyvenimas toks - nelabai isijausi su tais litavimais. Tai nera laiko, tai jegu, tai vel koks biesas tipo velines :).

bonehead24 Wrote:
-------------------------------------------------------
> butu idomu isgirst :)

Na, pasigrojau kiek mokejau taip su kokiais 8 skirtingais kubais-cab'ais ir ta galva. Sunku suprasti kur tas individualus galvos garsas, nes cab'ai nerealiai spalvina garsa. Be to su LP style gitara (vintage v100) garsas vienoks, su strat style (ibanez GRX-40) kitoks.

Bet kuriuo atveju - reikes dar prie to garso pasedet (nepatinka man esamas crunch'as-drive'as). Bet kitais metais, ne ankschiau.

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Pasigirsiu :)
Povilas.K (IP Logged)
November 19, 2013 02:15PM

Siastadieni kai pagrojau tai labai idomiai skambejo. Tik gaila, kad greit uzkaista ir pradeda trasket.
Re: Pasigirsiu :)
kwlw (IP Logged)
November 19, 2013 06:20PM

Idomu, shito efekto nepastebejau 8-). Nieko keisto - mano dirbtuvelej >10C jau senokai nebuvo.

Reikes matyti pasiimt "garantiniam", nes trashkesys lyg ir reikshtu, kad kazkuri ish gyvenima machiusiu lempuchiu nusprende pasibaigt. Arba tuos kondikus, kur patingejau keisti, prashovinet pradejo... Ot ta vintazhine technika :).

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Pasigirsiu :)
Povilas.K (IP Logged)
November 19, 2013 06:29PM

Reikes dar pasijungt su lenta :)
Re: Pasigirsiu :)
ISG (IP Logged)
November 27, 2013 04:53PM

Atrodo graziai, tik viska isduoda lizdai, mygtukas, na ir skydelio uzrasai, bet tuos reikalus galima pakeisti aisku, na o pati deze kaip gamykline :)
Sorry, only registered users may post in this forum.