midiaudio logo

Steve Vai koncertas vakar

Siaip ciuvas (IP Logged)
October 15, 2005 12:48PM

na, tai ir kokie įpūdžiai? Man tai vieni iš geriausiai praleistų 3 valandų ever, nors kasdiena jo neklausau, ir neklausysiu, bet artistas jis aukšto lygio. Net mano žmona užsivežė :) Dabar reikia melstis kad Satrianis kada atsivilktų iki mūsų kaimo :D
Tik kita įspūdžių pusė labai liūdna - kai pamatai kaip ir ką jie groja, supranti kad mūsų lygis atsilieka ne metais, o keliomis kartomis, tobiš jei dabar pradėtume intensyviai ugdyti 7-mečius, tai jų mokiniai matyt jau galėtų muzikuoti jų lygyje :(
Beje - įspūdžius apie koncertą galite palikti Vai forume, turiu įtarimų kad Steve tikrai jį skaito :) Čia speciali tema atsiliepimams apie Vilniaus koncertą: http://vai.com/phpBB2/viewtopic.php?t=14406
Re: Steve Vai koncertas vakar
ModestasR (IP Logged)
October 15, 2005 01:58PM

"kai pamatai KAIP...jie groja, supranti kad mūsų lygis atsilieka ne metais"

Nebuvau koncerte, tad norėčiau paklausti gal galėtumėte detalizuoti šiuos žodžius kaip juos suprasti? Taigi KAIP jie groja? Labai virtuoziškai? Ne tik rankomis? Ką trurite omenyje sakydamas "kaip"?
Re: Steve Vai koncertas vakar
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 15, 2005 02:27PM

kita karta nueik, suprasi... Kito būdo kaip ir nėra paaiškinti :)
Re: Steve Vai koncertas vakar
jumbo (IP Logged)
October 15, 2005 02:43PM

pasaku pasaka buvo:] kentejau ir karshti ir savo ilga plosciu ir sunkia kuprine ir keliu bei nugaros skausmus bet ant tiek unreal buvo;]]] Siaip visus bajerius kuriuos dare jau teko daugelyje jo video matyt:) kazko naujo nepamaciau, apart kad Sheehanas grojo solo su el.gitara;]]]]]]]]]]]]]]]]] va ten tai prikolas. Tiesasakant garsas galejo ir kokybiskesnis but. Bet pats show tai - ledas
Re: Steve Vai koncertas vakar
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 15, 2005 03:49PM

jo, garso kokybė tai galėjo būti ir geresnė. Per Sardinasa tai iš viso nėjo suprasti kartais ką jis ten grojo :( Aš tai matai boso gitarą laikiau apskritai ribotu instrumentu, dabar supratau kad gausiai klydau, pasirodo su ja ir tapinti galima, ir akordais pianino partijas groti ir slaidinti ir tremolo ant boso yra, zodziu viskas ten normaliai :) Taip sakant šiek tiek suveikė lūkesčių nebuvimas :) O kad Vai nerealus tai ir taip tikėjausi :) Gaila kad vaikus reikėjo pasiimti, tai teko kokia 23:30 nusiplauti jau kai jie tipo "paskutini" gabala grojo ir chebra ant bis iškvietė... Norėjau likti, nors kojų irgi nejaučiau :(
Re: Steve Vai koncertas vakar
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 15, 2005 06:44PM

tiems kas nebuvo, varvinkit seilę - CrazyLT su EOS20D pafotkino kaip viskas vyko... Dar dabar negaliu atsigauti, nerealus koncertas...

http://public.fotki.com/CrazyLT/concerts2005/vai/vilnius/steve_vai/
Re: Steve Vai koncertas vakar
vidman (IP Logged)
October 15, 2005 09:26PM

Fantastiskas ir realus :) koncertas !!!
Re: Steve Vai koncertas vakar
inferno (IP Logged)
October 16, 2005 08:18AM

na nelabai suprantu nuo ko ten jus kreizejot??? na technika grojima pas bichiuka gera tachiau show tai labai prasto lygio... neshnekant kad garso kokybe buco tragishka per sardina.... ir tas akustinis pragrojimas priesh pabaiga nu tai totalus bredas toks vaizdas kad zhmones pramiklina pirshtus arba kai jau baigia repertuara ir nebezhino ka daugiau grot :D ir dar tos pasakos ... po bosisto solo pasirodymo ishejau nes nervai nebeatlaike:D na chia mano subjektyvi nuomone gerai kad uzh dyka ejau nes pinigu uzh toki dalyka tikrai nemokechiau :D jumbai mes su ramunu taves visur ieshkojom kad mediatoriu vejaus tau padovanot ale neradom tai pamanem kad dantim isikibes prie scenos vieta laikai :D turbut gavai nes kaip machiua ten mete tuos mediatorius i kaire i deshine:D
Re: Steve Vai koncertas vakar
vidman (IP Logged)
October 16, 2005 09:16AM

Nejuciom prisiminiau rockdinozauru Jethro Tull koncerta - tai buvo arogancijos ir siaip poch...... demonstracija, gitaristas per visa konca nei karto net nezvilgtelejo kam tokiem groja, vyruciai skupiai atidirbo ir tiek...iki siol nenoriu nei vieno ju disko klausytis, nors muzika fantastiska, vienzo sush... ivaizdi.
Pazystu viena sena melomana, turi nemaza fonoteka, bet jis visai neina i koncertus, vien del to, kad nesugadinti klausant susidaryto ivaizdzio :)
Nesu nukvakes Vajaus gerbejas, bet keliu pries ji skryble uz nuosirduma ir nuostabu MUZIKAVIMA, tarp kitko, neatsimenu nei vieno izimybes koncerto, kuris butu trukes beveik tris valandas.
Re: Steve Vai koncertas vakar
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 16, 2005 09:45AM

prisidedu prie vidman. Man dar niekas taip nuosirdziai uz 80 litu negrojo :) Tiesa inferno, jei neturi kur deti vajaus mediatoriu, as galiu paimti :)



Edited 1 time(s). Last edit at 10/16/2005 09:48AM by Siaip ciuvas.
Re: Steve Vai koncertas vakar
inferno (IP Logged)
October 16, 2005 10:11AM

chiuvas nu bet tie mediatoriai tai spek kokios spalvos??? kaip kadilakas kur prestlis mamai padiovanojo purpurines spalvos :D:D:D:D jei lishnas bus tai galesiu padovanot :D vienas kadras turetu gaut:D
Re: Steve Vai koncertas vakar
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 16, 2005 10:31AM

as su juo vis tiek negrosiu, padesiu i garbinga vieta :)
Re: Steve Vai koncertas vakar
inferno (IP Logged)
October 16, 2005 11:30AM

n a jei atliks tai tikrai padovanosiu :))) turiu viena bet su jumbu susitarem ant drum kit'u pasimainyt:D tai jei jau bus susizhvejojes tai galesiu tau ;) man pachiam tai nereikia :D
Re: Steve Vai koncertas vakar
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 16, 2005 12:02PM

lauksim ziniu :)
Re: Steve Vai koncertas vakar
jumbo (IP Logged)
October 16, 2005 01:00PM

hahaha inferno, jo tu atspejai, mano mergiote pagavo mediatoriu;]]] tai i remelius ir ant sienos:] O del drumkito, tai vistiek pasistengsiu suveikt. O mediatorius tai reik sakyt ne purpurinis, o lytiniu lupu spalvos:]
Re: Steve Vai koncertas vakar
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 16, 2005 01:35PM

inferno - jei tau reikia Superior Drums, tai aš pirmą DVD jau turiu :)
Re: Steve Vai koncertas vakar
inferno (IP Logged)
October 16, 2005 01:58PM

jumbai tai ir pas tave ten medikas ... lupu spalvos???:D man ish toli atrode kad balti jie ten :D
chiuvas tai davai kaip sakant barteriuka :D:D:D ash tau mediatoriu tu man dvd :D?? tu kur reziduoji??:D
Re: Steve Vai koncertas vakar
MINDO (IP Logged)
October 16, 2005 02:09PM

Sveiki! Mediatoriaus deja, nepavyko pagauti. Gitaros, deja, jis irgi nemete. :)
Bet be visu situ nesklandumu koncertas puikus, isskyrus ta sardina, su sudegusia gitara. Nepykit, jo gerbejai, bet gal buvo taip garsiai is pradziu, kad viena ausis is kart atsisake, dar siandien girdziu nevienodai abiem ausim. Tai nezinau, kam cia reiketu istarkuoti viena vieta. Gerai, kad daug jis negrojo, siaip netaip atkentejom su xebrite. Is scena atejus stevui - malonumas is kart! Patiko labai misteris tonis makalpinas. Visi jie super. Toki koncerta pamatyti uz 60litu - Dievo dovana! Ir zodziais cia daugiau nebepilstysiu. Labai dziaugiuosi, kad mums lietuvelej atsivere tokia galimybe. Pabaigoj - galejom shaukti tik tai dideli thank you! Kol dar stygos laike.. :)))
DZIUGU!
Re: Steve Vai koncertas vakar
inferno (IP Logged)
October 16, 2005 02:15PM

Mindo pilnai sutinku su tavim mes stovejom prie pulto tai toks peregruzas nuo tos gitaros ejo kad ausis uzhgule gerai:D shikna tarkuot reiktu garso inzhinieriui man rodos:D shiaip sardinas visai turi neblogu bliuziniu gabaliouku... ko jis ten sklaidesi vistiek vejaus nepergros :) ir dfar ta nevykusi jimi hendrikso imitacija gale nu jiem turbut atrodo kad mes bananu respublika ir pinigus sumokejom uzh kazhkokius pigius triukus:D turbut tas sardinas su ta pachia padeginta gitara per visus koncertus turo vazhineja tik mums nepasiseke ir nmes turo pabaigoj esam tai ir gitara nudeginta gerokai:D:D Mindo neperezhyvaj jei korishas pramush dar keleta mediatoriu tai ir tau duosim:D:D
Re: Steve Vai koncertas vakar
MINDO (IP Logged)
October 16, 2005 02:23PM

Butu faina mediatoriuka! :) As sutinku! DAVAI!!!
Re: Steve Vai koncertas vakar
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 16, 2005 02:44PM

inferno Parašė:
-------------------------------------------------------
> jumbai tai ir pas tave ten medikas ... lupu
> spalvos??? man ish toli atrode kad balti jie ten
>
> chiuvas tai davai kaip sakant barteriuka ash tau
> mediatoriu tu man dvd ?? tu kur reziduoji??

reziduoju vilniuje, barteriuojam. Rasyk man tiesiai meilan siaip.ciuvas@gmail.com


Re: Steve Vai koncertas vakar
lasaZ (IP Logged)
October 17, 2005 12:37PM

huh, uzkliuvo uz akiu LRyto recenzija apie koncerta. Inferno - ten ne tu ja parašei?
Re: Steve Vai koncertas vakar
fiddler (IP Logged)
October 17, 2005 12:53PM

Koncertas-fantastika! Iki siol negaliu patiketi, kad maciau Steve Vai gyvai... Labai stipriai mane paveike...
Re: Steve Vai koncertas vakar
inferno (IP Logged)
October 17, 2005 01:38PM

lazaz nu tikrai ne ash bet gal taip ir buvo jei rytas parashe ... matai ash labai gerai suprantu jus fanus ... ir gerai kad jums patiko bet ash ejau kaip paprastas zhmogelis pazhiuret shou ir man tiesiog labai kokybes truko... ten tas pirshtu miklumas ir malimas tai aishku yra meistrishkumo irodymas... bet dainos ten nei vienos nebuvo nebent ta balade... ishejus po 5 minuchiu netgi negalejau nei vieno motyvo paniuniuoti nors turiu gera klausa ir atminti... na kaip sakant kiekvienam savo :D
Re: Steve Vai koncertas vakar
fiddler (IP Logged)
October 17, 2005 05:39PM

2inferno
Aga, po kokio nors Shostakovicziaus koncerto galetum melodija paniuniot? Pripratot hebra prie popsiniu fonograminiu koncertu...
Re: Steve Vai koncertas vakar
inferno (IP Logged)
October 17, 2005 06:35PM

fidler taip galechiau ...ir nemanykit kad ash popsa klausau buvau ir ramshtain ir planto koncertuose ir i judas priest eisiu... nu nepaliko ispudzhio ir tiek kodel visi turi but kaip robotukai na tau patiko man ne ir viskas ok ash juk tau neliepiu dzhiaugtis tuo kas nepatiko:)
Re: Steve Vai koncertas vakar
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 17, 2005 06:43PM

na, as siaip tai joks jo fanas, bet po koncerto dar dabar atsigauti negaliu...
Re: Steve Vai koncertas vakar
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 17, 2005 07:22PM

beje - inferno, kaip ten su tuo mediku? DVD pas mane masinoje budi :)
Re: Steve Vai koncertas vakar
inferno (IP Logged)
October 17, 2005 07:49PM

chiuvas dabar naktinej pamainoj budzhiu tai rytoj turetum gaut manau;) tikrai tau uzhrezervavau viena nepergyvenk:D
Re: Steve Vai koncertas vakar
fiddler (IP Logged)
October 17, 2005 08:01PM

2inferno
Nu nepatiko, tai nepatiko. As tai iki siol apsvaiges vaikstau:)
Sorry, only registered users may post in this forum.