midiaudio logo

Ambient kompozicija

Vytas (IP Logged)
October 27, 2005 10:02PM

kadangi noriu irodyt,kad sugebu ne tik bumset prasau ivertinkit mano nauja darba....:)

laukiu nuomoniu

Hardware: MI4,MK-461c KEYBOARD,Audio-technika ATH-M40fs studiophones
Software: Cubase SL 3 + rewire FL studio

Vytautas(wavespower)
Re: Ambient kompozicija
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 27, 2005 10:27PM

o darbas kur?
Re: Ambient kompozicija
Vytas (IP Logged)
October 27, 2005 10:28PM

http://www.emusic.lt/index.php?temp=extra&mod=music_info&id=772

sorry :)
Re: Ambient kompozicija
Cerberis666 (IP Logged)
October 28, 2005 07:00AM

Nu uzmusk jei nori, nesupratau ir turbut nesuprasiu tokios muzikos, lygiai taip pat kaip ir Ciurlionio....visa tai man tik garsu kratinys be jokios sistemos eiliskumo ir velniai zino ko....vien zuo susilaikau nuo komentaru....

Raimondas Rozenbergas
Re: Ambient kompozicija
inferno (IP Logged)
October 28, 2005 09:38AM

cerberi turbut neesi bandes kanapiu ar grybuku :D:D:D suoprastum ir chiurlioni ir vyta:D o mane labiausiai nervina ir irgi nesuporantu moderniojo dzhiazo ... nu kur gruoja su bet kuo bet ka ir bet kaip...:D ir dar dzhiazo akordai tie neuzhbaigtiniai labai nepatinka ... bet kozhnam skoniui yra muzikos :D kazhkas ta megsta kitass ta zhodzhiu Vytai mes neesam vertintojai ir kritikai nes kritikuot gali tik daug tokios muzikos klausesis zhmogus :D
shiaip bet kokia iniciatyva pagirtina tai geriau nei vogt magnetolas ish mashinu :D
Re: Ambient kompozicija
NDXmaster (IP Logged)
December 13, 2005 05:43PM

Su kuom darei?
Re: Ambient kompozicija
NDXmaster (IP Logged)
December 13, 2005 05:52PM

Atsiprasau nepastebejau. Zinai man irgi labai patinka ambient. Kaip Sito dalyko zinovas pasakysiu tik tiek, kad biskutuka uztempei pradzia, o kulminacijos taip ir nesulaukiau. Ar tu bent zinai kad Ambiente privalo buti ta vieta kur grybai ypac maloniai uzveikia o pas tave jos ner. As matai irgi bandau kurti, tik vien del to kad pas man dar labai daug monotonijos, as savo darbu nedrystu publikuoti. Juos dazniausiai parodau tik draugams. Jei manai kad tai jau tavo kurybos virsune tada dziugu, bet patikek tau dar daug truksta. Nepyk jei per grieztai tiesiog pazystu lietuveleje kelis zmones kurie ambiente kuria daug geriau nei daugelis uzsienio muzikantu, bet jie vis dar nenori patiketi, kad jau laikas publikuoti tai kas cia dar nera suprantama kaip muzika. Sekmes:)
Re: Ambient kompozicija
auris1 (IP Logged)
December 13, 2005 06:26PM

NDXmaster:-Jei manai kad tai jau tavo kurybos virsune tada dziugu, bet patikek tau dar daug truksta.....

He he....
Na grazu paskaityti..

nuo saves pridursiu:

Issikepiau shampionu (arba kitaip tiesiog paprastu grybu),ilgai kramciau ir virskinau..MAtyt nesuveike...Bet cia stilius,o ne pati kompozicija...
Sorry, only registered users may post in this forum.