midiaudio logo

Joe Satriani - Crying

Xenon (IP Logged)
October 30, 2005 10:53PM

NU va ... tipa ... daina :)
http://shurik15.nm.ru/satriani_crying.mp3
Re: Joe Satriani - Crying
Xenon (IP Logged)
October 31, 2005 09:11PM

Jokiu komentaru?
Re: Joe Satriani - Crying
Athlon (IP Logged)
October 31, 2005 11:07PM

Na, kad sunku kažką ir pakomentuot.Satrianį jau girdėjęs kaip nuluptą, o čia buvo jo kopija. Atltika praktiškai identiškai, tik kad gitaros soundas kiek kitoks. Viskas tvarkinga, bet čia ne tu, o satrianis. Galėtumei pabandyt visą tai įgrot savo stiliumi. Klausytis būtų kur kas įdomiau, ir atsiliepimų sulauktum, matyt, daugiau. bet kokiu atveju, esi šaunuolis, kad sugebi idealiai pakartot grand gitaristo kūrybą. Liuks.
Re: Joe Satriani - Crying
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 31, 2005 11:13PM

jo, kaip jau turejai suprasti "Satrianiu musu nenupirksi" (c) Kandzijauskis :)

Geriau vel kokia multiko dainele, kad ir mikes pukuotuko (vinipucho) dainele thrash stiliuje uzgrok, vis kazkas idomaus.
Re: Joe Satriani - Crying
jumbo (IP Logged)
October 31, 2005 11:14PM

nu man Satrianis apskritai neidomu, tai irgi nezinau ka vertint:) gerai kopijuoji
Re: Joe Satriani - Crying
Xenon (IP Logged)
October 31, 2005 11:43PM

Blen, kokie cia skeptikai susirinko :) Eik tu sau :) Satrians jums nepatinka :) Vis del to aciu uz komentarus :)
Re: Joe Satriani - Crying
lexxas (IP Logged)
October 31, 2005 11:49PM

Man Satriani's pats idomiausias (neskaitaant Vai'aus), tai idomu buvo paklausyt kaip pergrojai :)
Pradzioj gabalo jauciasi skubejimas. Ritmiskai gal viskas ir gerai, bet nera to jausmo, gitaros tembras saltas. Galetum pasistengt ispildyti pauzes tarp temu/fraziu. Ta prasme pratest vibrato, arba kaip satrianis megsta pabraukt per stygas. ;) Overall nesijaucia to, del ko sitas gabalas pavadintas cryin'.
Tam gabale Stariani's naudoja bend vibrato (nzn kaip tiksliai vadinasi). Kai uzbendini styga pvz tonu ir dar pavibruoji. Jei tavo grojime atsirastu tie bajeriukai, kopija taptu dar arciau tiesos ;)
Re: Joe Satriani - Crying
Xenon (IP Logged)
November 01, 2005 12:08AM

lexxas Blyn, aisku kas yra bendas su vibrato as zinau :) Siaip man gitara neduoda viska irodyt. Labai silpnai skamba vibrato ir isvis grojimo dinamikos nera ... O apie ritmika pagalvosiu. Aciu :)
Re: Joe Satriani - Crying
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 01, 2005 12:58PM

xenon - ne gitaroje problema, tokiems dalykams reikia laiko...
Re: Joe Satriani - Crying
inferno (IP Logged)
November 01, 2005 02:11PM

idomu ar ilgai repetavai shita gabala ar tau taip na ura iosheina??? shiaip klausiaus darbe tai labai grazhiai atlikta net galvojau kad chia ishvis ne tautietis groja labai tiksliai viskas ir grazhiai tik jausmo tikrai nesijaute tu geriau savo kurybos ka na tokio ishgyvento sugrotum.... idomu butu paklausyt....
Re: Joe Satriani - Crying
Xenon (IP Logged)
November 01, 2005 03:29PM

Siaip ciuvas Gal tu ir tiesus, bet vis tiek ... Paprastas tranzistines pedaliukas ne duos tau tiek dinamikos, kaip galetu duot lempinis kubas :)
inferno Is antro karto pavariau - paziurejau viena karta, o paskui variau ziuredamas i taba :)
Re: Joe Satriani - Crying
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 01, 2005 03:57PM

nezinau, mano galva dinamika duoda ne lempos o pirstai, tie mazi judesiai, kurie atsiranda metu metus klausant savo garso...
Re: Joe Satriani - Crying
Kandizijauskis (IP Logged)
November 01, 2005 03:59PM

dinamika yra rankose. hardware tikrai ne pirmaeilis dalykas.
ir šiaip.. sugrot tai, kas jau yra sugalvota ir sugrota - kiekvienas mulkis (asmeniškai netaikoma niekam) gali ilgiau pasėdėjęs.

tai va, Xenon, mes jau žinom, kaip gitarą įvaldęs esi ir įrašuose skambi OK.
Tai kur tamstos potencialas kūrybinis? Ar tik švaistysi jį viso labo kaip atlikėjas? ;-)

kol kas bilietus pirkčiau į tikrą Satrianį, o ne Xenon atliekamą... :D
Re: Joe Satriani - Crying
Xenon (IP Logged)
November 01, 2005 08:08PM

Ane, norit pasakyt, kad jus pavarysit su gitara uz 100 lt ir kubu uz 100 taip pat, kaip ir su lempiniu kubu ir Ibanezu uz 2 stukos? Jo, dinamika gi priklauso nuo ranku ... Ar galva dar dirba ? :) Tai yra NEIMANOMA.
Re: Joe Satriani - Crying
Kandizijauskis (IP Logged)
November 01, 2005 08:19PM

nu kol taip galvosi, tol ir skambėsi taip va "šaltai ir tiksliai". Nuobodu ir tiek. Nu vat klausai ir jokių emocijų iš šito įrašo nesigirdi :) Kartelę pats pakėlei, tai ir gauni tokius pasisakymus :D

Pasiimk paprasčiausią klasikinę gitarą ir sugrok taip, kad stogą rautų pvz. Tarrega "Lagrima"... ir čia jau nepasiteisinsi - oj, lempa būtų čia man dinamiką sureguliavusi :)
Re: Joe Satriani - Crying
Xenon (IP Logged)
November 01, 2005 08:36PM

Kandizijauskis Jeigu su akustine gruot cia jo ... SSunku jau :) Cia jau viskas maziau nuo instrumento kokybes priklauso :)
PS. Nu kas jus norit, gruojau is antro karto ... AS galvojau kaip spet pataikit :)
Re: Joe Satriani - Crying
Kandizijauskis (IP Logged)
November 01, 2005 08:41PM

nu va va. dar giriesi, kad čia tau sugrot tai kaip du pirštus apmyžt.. :)) nu tai ir reikalaujam dar daugiau! Ir savo. Kaip atlikėjas jau bišky sublizgėjai, skambi tikrai gerai, tik dar širdies įliek - gi muzika, o ne technokratija kokia tais :) dajoš kūrybą!
Re: Joe Satriani - Crying
Xenon (IP Logged)
November 01, 2005 09:51PM

Kandizijauskis Nu gruoju 13 menesiu ... Man rodos kad visai normalei. Dabar tik praktikos tereikia :)
Visiems aciu :)
Re: Joe Satriani - Crying
ModestasR (IP Logged)
November 01, 2005 10:14PM

Gražiai pagrota. O iš kur jūs grodami visi paimat tuos papildomus instrumentus? Savo grupes visi turit ar iš įrašų kokių? Kodėl aš groju vienas tik su savimi? Patarkit ką daryt kad galėčiau groti solo girdėdamas akomponavimą:)
Re: Joe Satriani - Crying
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 01, 2005 11:12PM

Modestai - yra specialiai igroti "backing trackai", dar vadinami minusais arba maketais - visas akomponementas be pagrindines partijos (siuo atveju be gitaros). Normaliam pasaulyje tokie dalykai parduodami gitaru/muzikos instrumentu pardavimo vietose, tiesa parduoami kartu su natom, kartais dar buna irasytos suletintos instrukcijos kaip groti. Lietuvoje tenka vogti internete, arba prasyti draugu parvezti is uzsienio.
Re: Joe Satriani - Crying
jumbo (IP Logged)
November 02, 2005 10:20AM

arba irasyti paciam viska:]
Re: Joe Satriani - Crying
ModestasR (IP Logged)
November 02, 2005 12:33PM

Na neseniai as cia nusipirkau viena toki kompakta su knyga kur irasyta kuriniai su gitaros partija ir be. Zinomu grupiu kuriniu gabaliukai, taciau beda, kad nei viena daina man negirdeta, tai reiketu daug klausyti, kad isiminti ir kad pakartoti. Noretusi gauti kokias zinomesnes dainas tokiu pavidalu, kaip kad pvz. Ozzy "Dreamer", Gun's and Roses "November Rain", Scorpions "You and I" ar Bethoveno kokia 9 simfoniją:)
Re: Joe Satriani - Crying
fiddler (IP Logged)
November 02, 2005 06:38PM

2Xenon
Matai, antra karta jau negirsim, kad toki lygi pasiekei per metus, todel vien pagrot sklandziai jau neuztenka:)
Zodziu, pradzioje biski skubi, bendrai- saltokai skamba, kad satriani groji-maladec.
Re: Joe Satriani - Crying
Donatas (IP Logged)
November 16, 2005 07:19PM

nerealiai, koky minusa naudojai? super skamba, nera prie ko prikibt
Re: Joe Satriani - Crying
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 16, 2005 07:35PM

bet ar pats grojo - dar rimtas klausimas :)
Re: Joe Satriani - Crying
Cerberis666 (IP Logged)
November 17, 2005 09:11AM

Siaip ciuvas Parašė:
-------------------------------------------------------
> bet ar pats grojo - dar rimtas klausimas
Galiu tave nuraminti ir issklaidyti tavo abejones, nes jis groja pas mane grupeje tai... :D

Re: Joe Satriani - Crying
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 17, 2005 09:20AM

nu ačiū, man ramiau :)
Re: Joe Satriani - Crying
Cerberis666 (IP Logged)
November 17, 2005 10:34AM

Siaip ciuvas Parašė:
-------------------------------------------------------
> nu ačiū, man ramiau

Nu ir gerai :D
Siaip tai neuzilgo bus galima isgirst kaip Xenon grojina ne Satriani, o grupes gabalus vot bus idomu :) aaa...
Ir idomu tai,kad bus ir blues stailo ir regae, ir tokio popsinio bliuzo nu vien zuo isgirsit...:D Tuo paciu ir bosa galesit ivertinti :)
Re: Joe Satriani - Crying
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 17, 2005 10:41AM

kuba nusipirkai?
Re: Joe Satriani - Crying
Cerberis666 (IP Logged)
November 17, 2005 10:49AM

Taip nusipirkau Laney HCM65B...siaip sakau kol prie pacio boso neprikisau nagu tai buvo tik siaip sau,bet kai sutvarkiau bosa viskas labai liux...aisku kazkas pasakys, kad gal ir perastriai biski skamba,bet man tai labai patinka, nes tas supratimas,kad bosas turi baubti nu ir na... ji
Sorry, only registered users may post in this forum.