midiaudio logo

"girtas vengras" mp3 :D

jumbo (IP Logged)
November 02, 2005 03:32PM

http://topolis.ktu.lt/~giedrius/jumbo_-_gipsy_czardas.mp3

equipmentas kai visada tas pat. DOD 308, stratas ir pan.
gabaliuka klausyt biskuti su ironija:]
Re: "girtas vengras" mp3 :D
kosas (IP Logged)
November 02, 2005 03:37PM

norma:) turbut ne is pirmo karto pavyko:DDD
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 02, 2005 03:38PM

faktas kad ne:) juolab gi kad is klausos dariau;]
Re: "girtas vengras" mp3 :D
kosas (IP Logged)
November 02, 2005 03:41PM

dar butu pritike dustancios bonkos fx gale:) jo. smagei tu cia duodi.
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 02, 2005 03:45PM

oj zinoj visko norejosi sudet "ta tema" :)) bet visgi desiu si gabala i savo megejiska albuma, tai nenorejau visai kičo padaryt
Re: "girtas vengras" mp3 :D
**Rimas G. (IP Logged)
November 02, 2005 04:59PM

Jei dėsi gabalą į savo albumą, siūlyčiau patikslinti maliodijos vingius, ba šitą temą visi žvirbliai čirškia, o balandžiai atmintinai moka. Tada pasidaro nebeaišku: ar Jumbo "iš akies" maždaug tą temą nusikabino, ar kūrybinis polėkis užnešė. Šiaip ar taip tai yra konkretaus autoriaus Vittorio Monti (1868-1922) gabalas, kuris taip ir vadinasi: Chardash. Sumanymas geras, tačiau man tie netikslumnai temoje labiau į chaltūrą, negu į improvizacinį polėkį užneša. Jei tai dar galima pateisinti lėtoje dalyje (intro), tai pats čardašas išeina gana kreivas. Ir visai ne gitarinio meistriškumo prasme.
Sorry už kategoriškumą, aš čia ne papieskavot norėdamas, o bandydamas "atversti į tikrąjį tikėjimą". Gal ir galima ginčytis, tačiau priimk ir tokią nuomonę.
Jei reikia, temos natas galiu atsiųsti.

**Rimas G.
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 02, 2005 05:06PM

viskas labai puiku:) Is Rimo G. kritika yra diena nakti laukiama, net pati kategoriskiausia. Natu ar tabulaturu gaut ne problema, surepetuot ir nepriekaistingai irasyt irgi ne problema, tik va as toks švancas kad nepalieku darbiniu failu. Dazniausiai ir tos vokiskos darbo kulturos labai truksta:(

(Monti zinojau is mokyklos:)
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 02, 2005 05:33PM

ir mano tevas labai iskeike sito irasho intro:]. tipo ne tuo keliu ejau kazka noredamas parodyt ir nelabai ivaldziau slaido:) Bet tai kaip man kitaip parodyt kad "kazkas" yra girtas, sulytas lietaus, nusimines, pavarges ir t.t.?:]
Re: "girtas vengras" mp3 :D
ModestasR (IP Logged)
November 02, 2005 08:11PM

Fantastiška. Sunkiai įsivaizduoju kaip taip greit groti galima. Norėtūsi labai pamatyt kada video kaip taip daroma, gal jumbo kada gali įrašyt kokį video failiuką. Ar čia tepingu taip greitai išeina ar kaip?
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 02, 2005 08:17PM

nea... cia grynai pickinimas. Ir dar tikrai nebuvo riba:))

na video.... ok, bet ten nieko mandro.
siaip is ko as labai greito pickinimo mokinausi tai Stratovarius gitaristas Timo Tolkki, Chris Impelitteri ir Yngwie Malmsteen.

video:
http://topolis.ktu.lt/~linfeng/new_solo_sg.avi
http://topolis.ktu.lt/~linfeng/new_solo_samick.avi
http://topolis.ktu.lt/~linfeng/new_solo_strat.avi

cia mano ankstesnis irashiukas irgi su juokingu pickinimu:))
http://topolis.ktu.lt/~linfeng/jumbo_-_stratofortress.mp3


Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 02, 2005 08:21PM

nors siaip tas greitas pickinimas man tikrai ne visad patinka (aciu dievui:) yra tokiu maniaku kaip Francesco Farreri ... net nezinau ar verta ziuret, juokas ima pasiziurejus kaip neuzhtenka video kamerai framse per sekunde uzfiksuot desines rankos judesiui
Re: "girtas vengras" mp3 :D
**Rimas G. (IP Logged)
November 02, 2005 09:51PM

Jumbo,
Gerai, kad priimi kaip yra. Tačiau manau, kad "skersokas" intro šiuo atveju visiškai dar pateisinamas, nors muzikantai ir sugalvoja, kaip padaryti tam tikrą imidžą "tarp eilučių (arba tarp natų)" nekeičiant esminių teksto slinkčių. Savo "kritika" labiau norėjau akcentuoti būtent čardašą - greitąją dalį, nes būtent ten teksto nukrypimai kvepia labiau ... nei kūrybiškumu. Kaip sakoma - meluok, bet įtikinamai. Manau, tiesiog įsitikinęs, kad Tavo instrumento valdymo galimybės leidžia viską padatyri akuratniau, nors gal ir teks pasikrapštyti kokia valanda ilgiau. O šiaip pats sumanymas ir estetinė atlikimo pusė - viskas OK!
Crazy sumanymas: ten, kur gurkšnojama ir kitokie skrandžio garsai, pabandyk padaryti originalo (smuiko) inkrustaciją iš įrašo. Gal net toli, toli ir akustiškai kiek iškraipytą, sureverbintą ir t.t. Tikriausiai pavytų pusę tono be didelių nuostolių su kompu nuleisti į tą tonaciją, kurioje groji (cis-moll), nes originalas d-moll? Bet čia tarp kitko. Tiesiog spontaniškai šovė į galvą.

Sėkmės ir nepyk!

**Rimas G.
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 02, 2005 10:05PM

Jokiais budais pykt negaliu:) Skaitau Jusu patarimus su pasimegavimu kiekviena sakini po 2-3 kartus:)
Na gerai, ne del Jusu Rimai, ar del kazko kito, bet del saves bent viena irasa pameginsiu isbaigti savo busimam albumui:)) Sudesiu visu pastabas ir savo padarytas isvadas ir perrasysiu viska per nauja stipriai atrepetaves. Cia didziausia mano problema kad pagailiu vienos kitos valandeles darbo pries pat irasa, ir jau po iraso (darant ausiai miela garsa). Siaip jau tai siandien ir i paskaitas kelias nenuejau per sita irasa:))

Na kaip ten su tonacija tai nezinau, kadangi neturejau po ranka originalo ir nenugrabaliojau po viena nata, o spontaniskai is klausos viska atkuriau. O dabar pasiziurejau kad tonacija berods pustoniu sumaisiau(?)
As kazkaip nezinau bet man nuo kurios tonacijos grot kazka tai jokio skirtumo, grifa gerai "pazysti" ir tiek.
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 02, 2005 10:33PM

nu ash pats kai klausausi sita mp3 tai prasuku intro....
bet gal prisikaupsiu viska perrasyt:]
Re: "girtas vengras" mp3 :D
Xenon (IP Logged)
November 02, 2005 10:37PM

Jo, ir rodosi, su tonacija biski nepataikei ... Jei idomu, galiu atsiust mp3 kur as kazkada gruojau.
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 02, 2005 10:46PM

nu ash nemanau kad tonacija turi reiksmes cia:] pustonis sen ar ten, svarbu natos savo vietoj. Na atsiusk jumbowsky@yahoo.com pachekinsim
Re: "girtas vengras" mp3 :D
Xenon (IP Logged)
November 02, 2005 10:55PM

Tikrink. O del tonacijos siaip pasakiau :)
Re: "girtas vengras" mp3 :D
**Rimas G. (IP Logged)
November 03, 2005 10:01AM

Tonacija čia nėra esminis kriterijus. Reikia rinktis tą, kur geriausiai skamba instrumentas ir geriausiai galima išnaudoti diapazoną. Kiek suprantu, gitarai ne vienas ir tas pats kurioje tonacijoje, nes tai surišta su pozicijomis ir alteracijų patogumu. Esu daręs transkripciją fleitai. Pvz. jai geriausiai tinka f-moll, t.y. net maža tercija aukščiau, nei originalas. Visų pirma dėl to, kad intro, kurioje žemiausia nata išeina "do" (tonacijos kvinta), galima sugroti pirmoje oktavoje, kas daug efektingiau, nei oktava aukščiau. Be to ir čardašas techniškai patogesnis, nors bemolių ir daugiau.
O jei jau perrašinėsi, tai tikrai tik dėl savęs. Labai geras jausmas apima, kai žinai, kad viską padarei iki galo. Kaip kitiems - nežinau, tačiau man pačiam sau tai visada labai svarbu. (Va, ir vėl moralizuoju...)


**Rimas G.
Re: "girtas vengras" mp3 :D
ModestasR (IP Logged)
November 03, 2005 01:06PM

To jumbo:

Malonu buvo pamatyt tave pusiau gyvai. Gaila, kad nenufilmuota ten kurlabiausiai norejosi pamatyti, kad ir paskutinėje nuorodoje su "juokingu pickinimu", nes sunku realiai suvokti kaip taip greitai galima groti ir dar nedaryti klaidu.
Gal turi koki video kur matytusi tas greitis gyvai?:)
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 03, 2005 03:20PM

na kad jau taip prireike:)) :
http://topolis.ktu.lt/~giedrius/jumbo_solo.avi
Re: "girtas vengras" mp3 :D
ModestasR (IP Logged)
November 07, 2005 03:52PM

Deja būtent ši nuoroda neatsidaro:)
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 07, 2005 05:47PM

nu sorry.... buvau ja ilgai palikes serveryje, bet kaiptik vakar ishtryniau galvojau jau paziurejai
Re: "girtas vengras" mp3 :D
ModestasR (IP Logged)
November 08, 2005 12:38PM

Tai, kad iš karto bandžiau atsidaryti dar anksčiau diena ar dvi prieš jau neveikė:(
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 08, 2005 10:26PM

Modestai:
http://topolis.ktu.lt/~giedrius/video/

passwordus atkancelint:]
Re: "girtas vengras" mp3 :D
FireBurner (IP Logged)
November 09, 2005 06:30PM

Sakyk o kokie tavo strato pickupai ir kox ampas? labai jau panasiai i Yngwie Malmsteena skamba, as pac turiu Mexikietiska Strata ir DOD YJM 308 ir neiseina tox perfect garselis ;)
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 09, 2005 08:12PM

o kaip tik pas mane i strata sukalti meksikietisko fenderio singlai. Naudoju DOD YJM 308 kopija home made. 1:1 - bandziau;] ir VST plugina toki "Guitar RIG", ten yra "Plexi" kuris yra marshall kabineto emuliacija. tai va ji uzhsidedi ir gaunasi Malmsteeno garsas. Uzheik i http://www.jumbo.666.lt - praklausyk albumelio "medley" ten jis visas tokiu principu irashytas:]
Re: "girtas vengras" mp3 :D
Marrisguitar (IP Logged)
November 13, 2005 08:02PM

Jumbo, o kokias gitaras tu isvis turi?:)
Re: "girtas vengras" mp3 :D
jumbo (IP Logged)
November 13, 2005 09:08PM

Marrisguitar:
heh, nu kol kas:
vintage VS6 (gibson SG kopija)
lead start (fender strato kopija)
samick YR660 ko gero rimciausia mano gitara su floydrose, H/S/H, 24 frets

bet gali but kad greitu metu nei vienos ju "neturesiu". Jei pavyks pasirasyti endorsment'a su viena garsiu gitaru firmu:) (nenoriu prikvarkset)




Edited 1 time(s). Last edit at 11/13/2005 09:09PM by jumbo.
Sorry, only registered users may post in this forum.