midiaudio logo
Re: Kodel Robertas piktas?
d.n.s. (IP Logged)
January 04, 2006 03:46PM

Nerijozui:
KLP "muzikos faktoriuje" labai priklauso nuo to ar pirkejas "savas" ar shiaip eilinis mirtingasis. Pastaruoju metu tai nebera taip ryshku kaip ankshchiau + besalygishkas pardaveju visu "reikalu ishmanymas"/"kietu vaizdavimas" kartais tikrai uzhknisa. Seniau ish principo ten nieko nepirkdavau.

Faktas:
kam patiktu nusipirkti aparatura kainuojanchia virsh 10000Lt [veixmas vyko apie 1998m.] ir po keliu dienu apmaschius visa pirkimo eiga susivokti jog ji jau normaliai padirbejusi kabake? Kadaise "Sava chebra" ten gerai sukosi :(
Dejau ant tokiu pardaveju ir ju reikalu!
Re: Kodel Robertas piktas?
Algirdas (IP Logged)
January 04, 2006 10:46PM

Užjaučiu, girdėjau apie tą ir panašius bajerius. Na, tais laikais Tamsta kažin ar planavo ką nors link Klaipėdos, nžn istorijos, o buvusiai "Yamahai" garbės tie faktai nepridėjo. Buvo laikas, kai ir aš mieliau važiuodavau 200 km į Laisvės 26, o ne 200 m į mūsų Teatro aikštę... Tiesiog buvo tokie laikai, kai Klapėdoje nebuvo konkurencijos. Dabar irgi ne per didžiausia, bet jau yra. Ir mums nuo to tik geriau! Žinoma, mane pažįsta ir vieni, ir kiti, ir aš juos seniai pažįstu, tad man kaip ir reikėtų patylėti, bet turiu iš šalies keletą atsiliepimų, kad MF reikalai iš tikrųjų pasitaisę. Dėl "reikalų išmanymo/kietų vaizdavimo" - na, prisipažinkim gi, ir aš tai padarysiu pirmas, kad paglosto savimeilę, kai galiu pasipuikuoti tuo, ką jaučiuosi neginčytinai įvaldęs ir žinau kaip penkis pirštus. Argi ne taip? Žinoma, kai abejoju, tada geriau pasiklausau ir patyliu. Tačiau lašelis abejonės reklaminiame pardavėjo teiginyje yra visai galima blogos mėnesinės apyvartos priežastis... Taigi, nesmerkčiau jų dėl to, kad rodo išmanymą arba bent diletantišką bendrą išprusimą. Būtų blogai, jei tai būtų daroma su vilnietiško pasipūtimo prieš provincialus prieskoniu, kurį ne kartą asmeniškai patyriau Vilniaus Tamstoje maždaug apie tuos pačius 1994-1999 metus... O Robertas - malonus vaikinas, tik reikia pradėti kalbą ne nuo kainos, o apie skambesį... ;)

Su pagarba, nerijozas
Re: Kodel Robertas piktas?
vidman (IP Logged)
January 04, 2006 11:41PM

:) pagarbiai Algirdai-nerijozai, pagarbiai ! :)
Sorry, only registered users may post in this forum.