midiaudio logo

MIDI bugnu takeliai

Keito (IP Logged)
September 01, 2018 07:00PM

Sveiki,

kokiu geru zinot gal rokui/metalui parduodamu MIDI bugnu takeliu arba VST instrumentu bugnu kurie turetu demo takeliu ? :)
Re: MIDI bugnu takeliai
RimantaS (IP Logged)
September 01, 2018 07:24PM

Rekomenduoju Toontrack Superior Drummer 3.
Kainuoja 329 Eur Thomann'e, bet vertas tų pinigų visu 100 proc.
Turiu, naudoju ir džiaugiuos. :)
Yra ten Midi takeliai, didelis instrumentų pasirinkimas, plačios apdorojimo galimybės ir t.t.
Re: MIDI bugnu takeliai
Keito (IP Logged)
September 02, 2018 11:15AM

as sita naudoju, bet man bugnu takeliu metalovai skambanciu jame truksta :)
Re: MIDI bugnu takeliai
RimantaS (IP Logged)
September 02, 2018 08:16PM

Tai belieka tik įsigyt papildomus midi takelius ir bus OK.

Pasidairyk čia: https://www.toontrack.com/all-metal-products/
Re: MIDI bugnu takeliai
[kustas] (IP Logged)
September 03, 2018 08:25AM

vargu, ar ka geriau uz SD3 rasi :)
Re: MIDI bugnu takeliai
Silvestras (IP Logged)
September 06, 2018 02:43PM

Nežinau naturaliau skambančių kaip: https://fxpansion.com/products/bfd3/
Re: MIDI bugnu takeliai
Silvestras (IP Logged)
September 10, 2018 11:44PM

Ir gal ta tema nepopuliari, bet kiek galima paruoštų midi takelių pritaikyt konkrečiam kūriniui? Esu ne metai ir net ne du :) rašantis aranžuotes, bet pritaikyt MIDI šabloną kūriniui, na nerealu. Pulsacija, kūrinio struktūra, verse, bridge, kulminacija. Tik banalus ritmas? Žmonės dirbę paternus, iškart atpažins savo metų metais atidirbtas technologijas, kaip rašytojas žino kiekvieną žodį, jo knygos. Nebūkit naivūs. Susikaupkit ir kurkit.
Re: MIDI bugnu takeliai
Silvestras (IP Logged)
September 10, 2018 11:52PM

O SD3, labai nutolęs nuo realybės produktas, čia tik mano kurčio ausym.
Re: MIDI bugnu takeliai
Keito (IP Logged)
September 11, 2018 06:55PM

bet jeigu esi nusipirkes softa su midi takeliais, savo projektui juos naudot nera legalu turi omeny ? :)
Re: MIDI bugnu takeliai
Silvestras (IP Logged)
September 12, 2018 08:34AM

Oi ne, išties legalu, kalbu apie pritaikymo ribotumą, na nežinau, bet dar prasidėjus semplu erai, atvykus į studiją, prodiuseris duodavo kalną semplų pasirinkti, nežinau, bet viskas dažniausia pasibaigdavo programavimu rankomis. Buvo ir tokių nesmagumų, youtubėj išgirdus tą patį semplą naudojamą kito atlikėjo. Laikai sparčiai keitėsi, radosi daugybę naujų VSTi, turinčių begales MIDI ruošinių. Ypač daug jų siūlo Toontrack, bet vėl gi, pritaikyt konkrečiam kūriniui, bent jau man tikrai problematiška, dėl specifinių dalykų paminėtų ankščiau. Bet jei Jūms tinka - pirmyn! O dėl SD3, tai tik mano piktokas įkandimas, nes žinau daugybę gabių prodiuserių puikiai dirbančių su juo. Tik man va nelimpa garsas ir nors tu ką, gretinau gal penkis VSTi paleisdamas paeiliui tą patį MIDI takelį, nu BFD3 gerokai lenkia savo natūralumu, ko man ir reikėjo, klausymas ar to reikia jums. Sėkmės.
Re: MIDI bugnu takeliai
[kustas] (IP Logged)
September 12, 2018 08:55AM

Kiekviena biblioteka turi savo skambesi ir niuansus. Negali ta pati midi taka det ir lygint dvi bibliotekas; reikia ta midi taka "adaptuoti" konkreciai bibliotekai :)
As midi "ruosinius" naudoju tam tikriem niuansam - pvz - jei randi tinkama hi-hat groova - ant jo gali pasitaisyt visa kita; hi-hat paprastai sunkiausia buna gerai/gyvai susiprogramuot/susigrot su el.bugnais. Taip pat drum fillus galima sekmingai naudot (taip pat pasitaisant pagal reikala). Taip pat "ghost" natom geru ideju galima rast. Vienzo - reikia ieskot kiekvienu atveju.
O siaip - pasidarius bugnus su VSTi - po to gali online nusipirkti gyvai irasytus pagal tavo midi taka ;)
Re: MIDI bugnu takeliai
Silvestras (IP Logged)
September 12, 2018 09:38AM

Visiškai teisus Kustai ar (o) :), tai ir buvo adaptuota kiekvienam VSTi, pagal jų MIDI map, ar tiesiog Drum editoriuje. Pavyzdžiui buvo paimtas paprastutis MIDI takelis, sutelkiant visą dėmesį į skambesį. Dėl hi-hat tiesa, pirkausi keletą video, vienas A. Skidan [http://www.master-skills.ru/video-lessons/arrangement/790-dp] , būtent ten radau kaip žaidžiant su velocity, random ir kita, padaryti tikrai realistiškus hi-hat groovus. Darbo daug, laiko daug, bet rezultatas vertas to. O drum fill tikrai, kažkiek pakoregavus galima sėkmingai naudot.
Re: MIDI bugnu takeliai
Silvestras (IP Logged)
September 17, 2018 05:01PM

Citata pamąstymui iš rugsėjo SOS numerio, Inside Track skilties, apie Beyonce paskutinį albumą: "Beats were supplied by the distinguished likes of Pharrell Williams, Cool & Dre, Boi-1da, Mike Dean, Navand David Sitek, as well as many lesserwell-known writers and beatmakers". Citatos pabaiga.
Sorry, only registered users may post in this forum.