midiaudio logo

Nu va as irgi pagaliau...

NDXmaster (IP Logged)
December 20, 2005 08:06AM

Siunciu jums viena savo pirmuju darbeliu. Prasau ivertinkit ir pasakykit ar verta ar ne man kurti. Tik iskart siulau siustis tiems kas turit reason nes cia reason failas, Jei bus kokiu kliciu sakykit. http://www.reasonstation.net/songs/
Re: Nu va as irgi pagaliau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
December 20, 2005 08:36AM

o tai MP3 gal patogiau butu klausyti? Nes reasona cia nedaug kas turi :)
Re: Nu va as irgi pagaliau...
NDXmaster (IP Logged)
December 20, 2005 09:05AM

As matot mp3 nemoku idet ir nieks man konkreciai nepasako kaip ta padaryt. Noriu imest i koki saita bet nezinau kokius duomenis reikia turet ir isvis as sitoj srity dar visiskai zalias. Tiesiog dar niekad neteko to daryti. Gal padetumet zaliukui? :) Labai dekui. Tik jei galima aprasykit kiek imanoma smulkiau ir as su mielu noru tai padarysiu :)
Re: Nu va as irgi pagaliau...
NDXmaster (IP Logged)
December 20, 2005 09:07AM

Tuo labiau nelabai noriu det i midiaudio gemail nes noreciau kad mano kurineli galetu atsisiusti betkas uzklydes i saita o ne tik tie kurie zino gemail duomenis. :)
Re: Nu va as irgi pagaliau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
December 20, 2005 09:18AM

pasiskaityk reasono manuala, tikrai turi buti budas normaliai iseksportuoti audio i MP3.
Re: Nu va as irgi pagaliau...
auris1 (IP Logged)
December 20, 2005 01:00PM

export loop as audio file
Reasonas exportuoja wav arba aiff formatu..dauguma saitu priima tik mp3..teks konvertuoti,Petrai...))



Edited 1 time(s). Last edit at 12/20/2005 01:01PM by auris1.
Re: Nu va as irgi pagaliau...
NDXmaster (IP Logged)
December 20, 2005 08:49PM

Kaip reasonu padaryti situos vaikiskus dalykelius as jau senu seniausiai zinau as nezinau kaip man i saita imes mp3 uploud'int
Re: Nu va as irgi pagaliau...
icingsugar (IP Logged)
December 20, 2005 11:37PM

Soundclick.com galima ideti. Ir ne tik savo gabalus, bet ir grupes pristatyma. Yra ir lietuvisku panasiu saitu, bet soundclick, bent jau man, patogiausias. Daugelis nemokamu hostu netoleruoja mp3.
Re: Nu va as irgi pagaliau...
auris1 (IP Logged)
December 21, 2005 03:58AM

va nors dar vienas zmogus zinantis soundclick...Tenais beje galima pardavineti muzika ,ir tai nieko nekainuoja (tiesiog jie pasiima 50 %)...Aisku ,kad cia tik ant popieriaus gerai skamba,nes kas ja pirks...nors...
Re: Nu va as irgi pagaliau...
NDXmaster (IP Logged)
December 21, 2005 10:27AM

Gerai pabandysiu
Re: Nu va as irgi pagaliau...
NDXmaster (IP Logged)
December 22, 2005 07:02AM

Nu jei viska teisingai padariau tai bandykit ziureti cia http://www.soundclick.com/ndxmaster
Tikrai nezinau ar cia viskas bus gerai. Jei ka rasykit.
Re: Nu va as irgi pagaliau...
auris1 (IP Logged)
December 23, 2005 12:51AM

vienas is nedaugeliu,kuris paraso recenzija,ne del to kad patinka,bet del to,kad taip mandagu ir taip reikia...
jei tai butu pirmas ir tik pirmas kurinys,neblogai....
bet... man alaus neuzteko ...nors dar liko...klausytis iki galo...
bet kokiu atveju sveikinu su debiutu,su noru ir gabumais publikuoti darba...
tik cia(forume) nieko gero nesitikek,nes cia visi midiaudio profesionalai ...sudrumsi vandeny ir tiek...
ouch...
goooood luck



Edited 2 time(s). Last edit at 12/23/2005 12:54AM by auris1.
Re: Nu va as irgi pagaliau...
Ruslanas (IP Logged)
December 23, 2005 09:41AM

O man gan patiko. Tuo kad nera to kvailo bumčiko, kur visi naujokai kaišioja bele kur ir bele kaip. Aisku kiek monotoniska ir primytyvoka, bet jei tai tik pati pirmoji muzikinė dėlionė Reasone, tai manau gana vykusi.
Re: Nu va as irgi pagaliau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
December 23, 2005 09:51AM

atsakant i NDXmaster klausima : "Prasau ivertinkit ir pasakykit ar verta ar ne man kurti."

Sakau - pirmi blynai VISADA buna nekokie. Muzikoje praktika yra labai didelis dalykas. Kuo ilgiau dirbi, tuo geriau gaunasi. Todel nekreipk demesio i atsiliepimus, ir daryk toliau jei tau patinka. Juk muzika turi nesti malonuma, ir autoriui ir klausytojui :)


Nors man visai patiko - tokios muzikos neklausau, esu rock megejas (Aerosmith, ACDC, Queen, Sting ir panasiai), todel negaliu lyginti su kuo nors, bet man irgi patiko kad nebuvo bumsejimo :)
Re: Nu va as irgi pagaliau...
NDXmaster (IP Logged)
December 26, 2005 06:35PM

Aciu uz nuomones. As is tikruju nemegstu daug bumso bet kartais tai visai nieko. Taciau tobuledamas galiu Jums pasakyti tik tiek kad man reikalinga ne tik "man patiko", bet ir rimtesniu atsiliepimu pvz kaip po kad beat ar gerai padarytas ar ne , ar foniniai garsai parinkti ir ar jie dera tarpusavyje ir daugelis kitu smulkmenu kaipo efektu gausa (ar jos ne per daug ar ne per mazai), galugale visa gyvastis muzikoje tikiuosi irgi bus iskritikuota. IR NEBANDYKIT perdaug GIRT! :) Aciu pasisakiusiems.
Re: Nu va as irgi pagaliau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
December 26, 2005 08:50PM

supranti - ta muzika kuria tu kuri yra TAVO o ne mūsų, todėl mes galim tik pasakyti kokias emocijas ji mums kelia, ar patinka, ar ne. O kiek % pridėti bassline ir kiek nuimti beato recepto nėra :)
Re: Nu va as irgi pagaliau...
NDXmaster (IP Logged)
December 27, 2005 12:13AM

"vienas is nedaugeliu,kuris paraso recenzija,ne del to kad patinka,bet del to,kad taip mandagu ir taip reikia..." Ka turejai omeny Auri?
Re: Nu va as irgi pagaliau...
Liuuutas (IP Logged)
January 01, 2006 09:02PM

2 NDXmaster:
man patiko... tikrai... o kiek jau laiko mokaisi su reason'u????
Re: Nu va as irgi pagaliau...
NDXmaster (IP Logged)
January 02, 2006 12:23PM

As jau galima sakyti beveik ji visa moku tik kaikuriu dalyku nenaudoju tai nelabai juos gerai ir zinau bet esminiai tai galiu pasakyt kad daugiau nei 85% programos man jau gerai zinomi. Su sita programa susipazinau pries trejus su trupuciu metus dar 2.0 versija. Taip uzsikabliavau ir varau iki siandien.
Re: Nu va as irgi pagaliau...
Liuuutas (IP Logged)
January 02, 2006 10:01PM

aaaaaa.... tai jau ilgai...
Sorry, only registered users may post in this forum.