midiaudio logo

Pasiulymas MIDIAUDIO

Cerberis666 (IP Logged)
January 17, 2006 09:41AM

Mano pasiulymas butu labai paprastas, tai susije su sio forumo pirkejais ir paradvejais, ar neatrodo gerb. MIDIAUDIO , kad reiktu sukurti dar viena skilti forume tai registruotu nariu reitingai? Mano manymu tai labai palengvintu pirkimus ir pardavimus tarp forumo dalyviu, kurie patys ir vertintu vienas kita, o tai dabar gan daznai buna taip, kad tenka dirbti per siuntas ir bankus, o zmones vienas kitu nepasitiki ypac naujai registruoti...


Aciu Raimondas Rozenbergas

Raimondas Rozenbergas
Re: Pasiulymas MIDIAUDIO
inferno (IP Logged)
January 22, 2006 09:18AM

cerberi na ash tiesa sakant nemanau kad chia tiek daug vyksta sanderiu tarp forumo dalyviu kad reiktu atskira vertinimo skale daryt juk jei ir parduoda koki viena daikta tai ne urmu gi viska pardavineja :) o lietuvele nera tokia didele kad negletu zhmones vienas su kitu susitikti ir gyvai pazhiuretu preke ir pinigus:) na chia mano takia nuomone :)
Re: Pasiulymas MIDIAUDIO
kosas (IP Logged)
January 23, 2006 08:51AM

Cerberi, manau i tavo klausyma inferno jau atsake..:) Beto, seni forumo lankytojai zino vieni kitus.

Re: Pasiulymas MIDIAUDIO
inferno (IP Logged)
January 23, 2006 12:26PM

kosas tu gal tas baxuriukas pas kuri cme klava pirkau praita savaite ??:)
Re: Pasiulymas MIDIAUDIO
kosas (IP Logged)
January 23, 2006 05:05PM

;) tikriausiai, inferno..
Re: Pasiulymas MIDIAUDIO
Cerberis666 (IP Logged)
January 23, 2006 05:49PM

As esu neviena daikta pardaves sekmingai ir be to, bet pastaruoju metu keleta kartu teko susidurti su mano mineta "problema"
Re: Pasiulymas MIDIAUDIO
stratlt (IP Logged)
January 24, 2006 07:34PM

Na Cerber, pas mus ne EBay:)) kol kas. O ka, nori mums komisinius moketi uzh varga?:)))

Robertas
Midiaudio
Re: Pasiulymas MIDIAUDIO
Cerberis666 (IP Logged)
January 25, 2006 11:08AM

stratlt Parašė:
-------------------------------------------------------
> Na Cerber, pas mus ne EBay) kol kas. O ka, nori
> mums komisinius moketi uzh varga?))
>
> Robertas
> Midiaudio

Tai Jums ir taip priklausytu tu komisiniu (skystame pavidale ir 40*) :D




Raimondas Rozenbergas
Re: Pasiulymas MIDIAUDIO
inferno (IP Logged)
January 25, 2006 03:55PM

vel i pievas nuejom.... jokio konstruyktyvaus pokalbio ... Lietuvoje piniginiai atsiskaitymai vykdomi kolkas nacionaline valiuta o ne spiritiniais gerimais ir manau midiaudio nesugebetu buhalterishkai tu magarychiu iforminti :D o ka daryt jei tarkim na chia labai hipotetishkai ... jei karolis ar robertas abstinentai ??? :D sakau chia tik hipotetinis klausimas :D:D tai visai shvikas gautusi bukvaliai nieko :D
Sorry, only registered users may post in this forum.