midiaudio logo

Irasai

Minde (IP Logged)
January 18, 2006 03:47PM

Reikia pagalbos, mane domina kiek kainuotu padaryti Yvos lygio dainos yrasa, turiuo omeny nuo nulio iki produkto, laukiu ats is anksto dekoju
Re: Irasai
Cerberis666 (IP Logged)
January 18, 2006 10:40PM

O koks ten lygis pirmiausia? Ten zemiau nulinio lygio paleidi pucikini ritma ir varai is analogo i koki Sounforge, veliau istaugi pasiskolines is kurnors biski padoresni mikrafa sumiksuoji tuos du track'us i kruva ir se tau Ivos lygis "pauksteli tu mano pauksteli" ir nieko nekainuos....:D
Re: Irasai
ura (IP Logged)
January 18, 2006 11:37PM

nu tai gal zmogus tik tiek is nori, bet iesko kas ir uz kiek jam tai padarys:)
Re: Irasai
Minde (IP Logged)
January 19, 2006 03:13AM

jei man reiketu savo kazka yrasyt tai taip ir padaryciau, ne man to reikia ir man reikia kaina mazdaug zinot, kiek tai gali kainuot. O lygis kaid per radija galetu grot.
Re: Irasai
Giga (IP Logged)
January 19, 2006 02:36PM

Gana daug, manyčiau, kainuotų. Tiksliai nepasakysiu, nes priklauso su kuo muzika bus daroma: su Yamaha PSR ar su Casio. Paskui daug laiko, darbo ir nervų kainuos vokalo užrašymas. Apie 1000 LTL, manyčiau.
Tik, bičiuliai, įdomiausia tai, kad rūpinamasi kaip skambės, o kas - nė per nago juodymą!!!
Viktorina: atspėkite profesiją: išsilavinimas-nebaigtas proftechninis, kurioje lietuvių kalba - 6(iš pasigailėjimo), rusų - 10, tautybė -LT, absoliutus muz. klausos nebuvimas, vairuotojo pažymėjimo dar nėra (po 5 karto turėtų būti).
Teisingai atsakiusiam naujausia Yvos CD!
Re: Irasai
ModestasR (IP Logged)
January 19, 2006 03:12PM

Na, kad per radiją galėtų transliuoti, minimaliai tikriausiai užtektų ir dainavimo pritariant akustine gitara. Tas kainuotų gal ne tiek daug. Ir būtų ko gero įdomiau. Kaip supratau, pats patekimas į radiją (kad transliuotų dainą) nebus problema? Belieka tik sukurti gerą dainą ir puikiai įdainuoti žaviu balsu bei prasmingais žodžiais.
Re: Irasai
Dima (IP Logged)
February 01, 2006 11:44AM

Minde - jei dar aktualus klausimas, parasyk cia savo e-mail. Bandysiu padet konkreciau.

Re: Irasai
Minde (IP Logged)
February 01, 2006 01:03PM

meilas mano minsve@takas.lt o ji rasti galejai paspaudes ant mano vardo :))
laukiu kol parasysi
Re: Irasai
pablito (IP Logged)
February 02, 2006 10:56AM

Minde, paskaityk privacias zinutes.
Sorry, only registered users may post in this forum.