midiaudio logo

Prie irashu iki ryto:D

jumbo (IP Logged)
January 24, 2006 04:41AM

Arba man jau "batai" arba einu miegot.

http://topolis.ktu.lt/~giedrius/jumbo_-_gods_hate_me.mp3



Atrasit keleta klasikiniu gabalu metalovu remiksu, bei mano "spangalu".


Gitara: Hamer californian QUILT -> i love this girl
Bosas: jolana basso IV
bugnai: fruity loop
midi: guitar pro
kai kur orkestras ar instrumentai realus is originaliu irashu
VST: WARP, amplitube
multitrack: cubase SX

Darbas nuo A iki Z truko ~9 valandas.

Re: Prie irashu iki ryto:D
**Rimas G. (IP Logged)
January 24, 2006 08:39AM

Ale žiūriu, kad Tave akademinė muzika kaip magnetas traukia. Ir dar matosi, kad šioj srity esi pakankamai informuotas.
Viskas labai gramatna, efektinga ir skoninga. Tai čia komplimentai.
Dabar priekabės.
Apskritai nelbai muzikine prasme logiška, kai po Čaikovskio kompiliacijos finalui pasirodo Bramsas. Lyrinis epizodas iš "Gulbių ežero" galėjo būti labiau išplėtotas arba bent jau ilgesnis. Dabar gabalas išėjo gana fragmentiškai-epizodiškas. Trūksta kompozicijoje loginio svorio centro ta prasme, kad nebeaišku, kuris epizodas yra esminis. kai ausis būtų lyg ir pasiruošusi "užsikabinti", še tau jau kitas gabaliukas. Viskas pernelyg kaleidiskopiška. Kaip dizaineriui, manau, nereikia aiškinti, kad žmogus gali suvokti kelių spalvų derinį, tada sako, kad "spalvota" arba "spalvinga", o kai visko labai daug ir neakcentuota, paprasčiausiai įvardina: "marga". Tai čia apie kompozicinę pusę. O šiaip - šaunu. Buvau tiesiog maloniai nustebintas Čaikovskio su distortion'u.
O iš natūralios akustinės niekada nebandei nieko išpešti?

**Rimas G.
Re: Prie irashu iki ryto:D
jumbo (IP Logged)
January 24, 2006 09:29AM

Aciu uz profesionalo analize:)

Na taip, fragmentus sujungti reikejo siektiek daugiau smegenu ir laiko. Kompoziciskai kaip ir pries tai mano visokios "operos":))

Kol kas akustines gitaros neturejau jau ilga laika. Galbut gausiu siomis savaitemis klasikine gitara. Yra svajone padaryti metalizuota flamenco sharzhuota muzikine dvikova tarp klasikines ir elektrines gitaru.

Ufff, na ka kaltas kad man miego truksta, reik ishmest ta gitara:))
Re: Prie irashu iki ryto:D
**Rimas G. (IP Logged)
January 24, 2006 11:57AM

Aš turiu albumą "Friday Night in Sn Francisco" CD (1981 live), kur Al di Meola, Paco de Lucia ir John McLaughlin trise akustinėmis flamenką groja. Fantastika! Nors įrašui jau nemažai metelių, tačiau ši muzika taip greitai nesensta.

**Rimas G.
Re: Prie irashu iki ryto:D
jumbo (IP Logged)
January 24, 2006 12:16PM

Man atrodo, man gali praeiti metalo, roko, gotikos mada, bet klasikine muzika o ypac Chaikovskis tai visiskai be kompromisu istrige nuo vaikystes. :)
Re: Prie irashu iki ryto:D
**Rimas G. (IP Logged)
January 24, 2006 12:59PM

Įdomu... Man kaip tik vaikystėje nepatiko (netgi labiausiai) Čaikovskis. Tik į senatvę ėmiau vertinti. Ypač jo simfoninę muziką.
O skonis... Kuo daugiau turi informacijos, tuo jis darosi "lankstesnis", nors nuo savęs niekur nepabėgsi.

**Rimas G.
Re: Prie irashu iki ryto:D
jumbo (IP Logged)
January 24, 2006 01:47PM

Cia turbut kaltas filmukas "Spragtukas". Ir vaiksciojimas su tevais i teatrus.
Re: Prie irashu iki ryto:D
velnietis (IP Logged)
January 24, 2006 02:24PM

SUPER! chaikovskis labai siuolaikiskai skamba :)
reiks atkreipt demesi
Re: Prie irashu iki ryto:D
Rytis (IP Logged)
January 24, 2006 05:39PM

bet tu Jumbai aktyvistas i savaite kokis 2-3 gabalus padarai (bent idwdi i syta foruma topika) :)

Grazu klasika in modern rock :)
Re: Prie irashu iki ryto:D
jumbo (IP Logged)
January 24, 2006 07:02PM

aciu, Ryti:)
malonu gerus atsiliepimus girdet. Taip pat, gerai kai yra kas moka itikinamai kritikuot, ko pasekoje veliau stengiuosi ishspaust geresnius rezultatus:)

Na, kartais manyje uzhsiveisia muzikiniu velniu, kurie neleidzia ruoshti namu darbu ar dirbti kitu svarbiu darbu.
Re: Prie irashu iki ryto:D
marukqs (IP Logged)
January 25, 2006 08:31PM

Ar man vaidenas, ar gitara skamba sausiau nei tavo gabaluose rašytuose su Samick? :]

T.y. nėra purvo viduriniuose dažniuose.

Puikus skambesys!



Edited 1 time(s). Last edit at 01/25/2006 08:32PM by marukqs.
Re: Prie irashu iki ryto:D
jumbo (IP Logged)
January 25, 2006 08:33PM

su samick as isvis labai seniai ka ir beirasinejau:)
Gal kalbi apie mano malka su "singlais"? Tada jo, ten skambesys daug purvinesnis:]
Re: Prie irashu iki ryto:D
marukqs (IP Logged)
January 25, 2006 08:59PM

Kad neapgaudinėčiau savęs - kurie tavo gabalai yra rašyti su Hameriu, o kurie su malka?
Re: Prie irashu iki ryto:D
jumbo (IP Logged)
January 25, 2006 09:18PM

su Hamer'ioku:

* To all of you
* Come what may
* Champions
* Gods hates me

dar keleta shud-irasiuku, kaip cia tas kur Cerberiui irasinejau solo, ar mano sajto intro soundas:]

Nu matai, gitara dar ne viskas, irashe labai stipriai VST lemia.
Re: Prie irashu iki ryto:D
marukqs (IP Logged)
January 25, 2006 09:26PM

Aishq aishq. Na taip - 100W kubą ne kiekvienas turi.

Tai teisingai supratau, kad čia ne su Hameriu:
http://topolis.ktu.lt/~giedrius/jumbo/downloads.htm
Re: Prie irashu iki ryto:D
jumbo (IP Logged)
January 25, 2006 10:08PM

Davei linka "Downloads" ten buvo mp3 kurias paminejau kaip irasinetas su Hamer:]
Sorry, only registered users may post in this forum.