midiaudio logo

MP3 softas

Siaip ciuvas (IP Logged)
February 07, 2006 10:03PM

gal kas gali parekomenduoti koki MP3 grojika, kuris leistu pazymeti du taskus dainoje (A ir B) ir sukti garsa ratu tarp ju? T.y. uzduotis tokia - pasikraunu ant PC MP3, pazymiu 23 sekunde, ir 52, ir grojikas groja tik ta atkarpa ratu...
Tikiuosi supratote ka norejau pasakyti :))

ps. winampe tokios funkcijos neradau...
Re: MP3 softas
Suopis (IP Logged)
February 07, 2006 10:21PM

Aš tam reikalui labai sėkmingai naudoju Cool Edit (Adobe audition). Suprantu, kad gal gaunasi žvirblių šaudymas patranka :), bet kai šis sprendimas puikiai veikia - kito nekilo mintis ieškot.
Re: MP3 softas
jumbo (IP Logged)
February 07, 2006 10:37PM

jo as irgi naudoju cool edit (adobe audition) tam reikalui
Re: MP3 softas
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 07, 2006 10:40PM

tik nesakykit kad dabar man ji instaliuotis reiks... Negi nera ko nors "lengvesnio" :)?
Re: MP3 softas
**Rimas G. (IP Logged)
February 07, 2006 10:45PM

Aš tam reikalui naudoju Wavelab.
Tačiau puikiai galima pasinaudoti ir Nero Wave editor.Ten ir daugiau naudingų funkcijų galima rasti. Net ir tempą keisti. Pažiūrėkit, jei neinstaliavote Custom ir neatsisakėte, turėtų būti. Aš, žinoma, čia iš tos operos, kad Nero vos ne kiekvienam kompe sėdi.

**Rimas G.
Re: MP3 softas
jumbo (IP Logged)
February 07, 2006 10:48PM

Siaip ciuvas:
adobe audition pati geriausia (ne VSTine) editinimo programa:] As be jos kaip be ranku jau nuo senu laiku:)) Dar pamenu buvo cool edit 96
Re: MP3 softas
ura (IP Logged)
February 07, 2006 10:53PM

manau cia guglei, reiktu irasyt koki dj player nes cia taw kaip cue reik ar kazkaip ten vadinas ant grotuvu..
Re: MP3 softas
plaukas pyragely (IP Logged)
February 08, 2006 12:19AM

Audacity

[url]http://audacity.sourceforge.net/[/url]

Visiškai nemokamas laisvo kodo sound editorius. Pažymi norimą vietą, spaudi Shit+Space ir loop'ina ta gabaliuką forever :}

Šiaip nėr labai patogu, bet daro ko klausi ;) .. Aš šitaip nekuriuos motyvėlius iš dainų atsirinkinėju x))

edit: jop, tikrai ne shit+space x))).. shift



Edited 1 time(s). Last edit at 02/08/2006 12:26PM by plaukas pyragely.
Re: MP3 softas
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 08, 2006 06:19AM

jumbo - as Auditiona irgi naudoju, v 2,0, bet visas normalus DAW softas pas mane kitoje particijoje suinstaliuotas, ir nenoriu tersti darbiniu windu sitais heavy weight dalykais :)
Rimai - aciu uz patarima, labai netgi patogus tas Nero daikciukas :)!
dėkui ir plaukui, Audacity irgi suinstalinau. Tiesa ne Shit-Space, o Shift-Space spausti reiktu, ane? :)



Edited 1 time(s). Last edit at 02/08/2006 10:09AM by Siaip ciuvas.
Re: MP3 softas
Kandizijauskis (IP Logged)
February 08, 2006 10:14AM

Siaip ciuvas - "Transcribe It" tokia programulka yra. Ir nedidelė, ir ne tik užloopina, bet ir sulėtina ką nori, prie to pačio dar ir parodo grafikėlį dominuojančių natų tam garse... :)
kažkur turiu... http://burgzt.laikas.lt/~gitara/logos/Transcribe.zip :) prašom. 1 mb
Re: MP3 softas
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 08, 2006 11:00AM

tu tikras draugas :) Naudodamas tavo softo pavadinimu radau visą sąrašą mano užduočiai skirto softo, ir net Freewarinio :) Kam reikia, va jis:

http://www.hitsquad.com/smm/win95/SLOW_DOWN_MUSIC/
Sorry, only registered users may post in this forum.