midiaudio logo
Re: "EUROVIZIJA"
RIFF/RAFF (IP Logged)
February 13, 2006 06:35PM

As tai apskritai stengiuos nesivelt i tas eurovizijas... Ir nežiuriu jos per televizija, bent jau anksčiau neikad nežiurėdavau, va tik šia savaite pirma kart pažiurejau ir iš to ka mačiau tai galiu pasakyt, kad džiaugtis nėra kuo. Ir apskritai nžiurėkit jūs į viska taip rimtai. Vistiek laimėt be šansu.
Re: "EUROVIZIJA"
ModestasR (IP Logged)
February 14, 2006 11:52AM

Kam čia Eurovizija popsas? Kas neleidžia groti roko ar metalo? Pažiūrėkit į pernykščius Norvegus ("In my dreams") pasisekimas tikrai geras.
Čia svarbiausia išskirtinumas ir tai, kad muzika vežtų, nesvarbu kokiame stiliuje ji bus atlikta.
O kas yra gera muzika ar bloga spręsti liaudžiai(turint omenyje Euroviziją ir neišeinant iš jos rėmų aišku).
Profesionalai jau parodė ne vienerius metus apie savo išmanymą kas yra gera muzika, o kas bloga. Ne muzikos kokybė lemia pergalę (aišku prisideda ir tai), o šou, nuoširdumas, vežimas, sugebėjimas sudominti liaudį ir melodijos lengvas įsimintinumas.
Re: "EUROVIZIJA"
[kustas] (IP Logged)
February 14, 2006 02:58PM

Gerbiamieji, apie ka gi cia diskutuojam..? Tema eurovizija, o visi postai Gravel... Vien jau uz tai grupe verta pagarbos. Gabalas man daug labiau (ypac stulpelis) primena DOORS, arba gerokai atnaujinta (mano nuomone) versija kaip The Crystal. Man galabas zjb, nors atlikimas slubuoja, tiek vokalas, tiek faniera. O del stiliaus... Laura pernai atitiko gerai eurovizijos stiliu... o kiap jums Zdub si Zdu pernykste sekme (ar kaip ten jie rasosi:))..? Vienzo, verta pamastyt ;)
___________________

Any Ideas are Welcome
Re: "EUROVIZIJA"
Rytis (IP Logged)
February 14, 2006 05:52PM

nu pernai lauros pasirodymas visai nieko buvo lyginant su kokiais latvijos gejais walters and kazha kurie buvo 5 lig ir

o kokia rokava grupe labai isgarsejo del eurovizijos bet cia jau senai labai senai
Re: "EUROVIZIJA"
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 14, 2006 06:30PM

..ajo, ta grupė vadinos ABBA? :)
Re: "EUROVIZIJA"
Rytis (IP Logged)
February 14, 2006 06:42PM

abba feeeeeeeeeeeeeee galvojau kas nors normalaus
Re: "EUROVIZIJA"
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 16, 2006 09:27AM

vakar mašinoje iš Kauno važiuodamas klausiau Lietuvos Radijo, kažkokia laida Kelyje ar panašiai. Užkuraitis uždėjo Gravel Round and Round įrašą. Dieve mano kaip apgailėtinai skambėjo, kai nėra vaizdo, kuris atitraukia dėmesį nuo prasto atlikimo :(
Balsas - silpnas, pošlykščio tembro, gitaros lievos, įrašo kokybė - aš namie geresnius darau. Kaip tokį įrašą iš viso per radiją leido :/
Re: "EUROVIZIJA"
jumbo (IP Logged)
February 16, 2006 10:32AM

nu tai ka, sekanti gabala Uzkuraitis galetu paleisti ir tavo:))
Re: "EUROVIZIJA"
inferno (IP Logged)
February 16, 2006 10:50AM

zhinot kame yra didzhiausia problema kad musishkiai muzikiniai genijai ir zhvaigzhdes visada kopijuoja praeitu metu laimetojus bet visada kitais metais kita mada buna ir pastoviai prashika :D:D galima butu bishki ir arogancijos shiame reikale ir nebuchiuot minkshtos vietos o but principingiem ir grot kad ir neformata bet savita stiliu :) gravel bent jau deje ant tu euroviziniu himnu su chigonishkais motyvais uzhtat jiems respect o daugiau apart savito stiliaus ten zhinoma nieko nera nei balso nei garso :D
Re: "EUROVIZIJA"
jumbo (IP Logged)
February 16, 2006 11:39AM

jo, jie "deje ant tu euroviziniu himnu su chigonishkais motyvais", jie gyvena dar tais laikais kai nugalejo "brainstorm":)
Re: "EUROVIZIJA"
inferno (IP Logged)
February 16, 2006 12:26PM

jumbo na kas deshimt metu ar daugiau mados kryptys kartojasi :D:D
Re: "EUROVIZIJA"
ura (IP Logged)
February 18, 2006 11:07PM

ar cia mano telikas kaltas, ar pas visus kai kur(beveik visur) vokalas levai girdejosi?
Re: "EUROVIZIJA"
MINDO (IP Logged)
February 19, 2006 12:11PM

Greiciausiai telikas... :D NEs pas mane irgi blogas telikas.. KAi kur vokalas buvo per tyliai, o kai kur ryskiai per garsiai! Nesuprantu, nejau taip sunku ta balansa "sufeideriuot"? ;)
Re: "EUROVIZIJA"
Rytis (IP Logged)
February 19, 2006 12:13PM

tai cia televizoriai :D
kaip jum vakar patiko aliukai ??? :d
Re: "EUROVIZIJA"
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 19, 2006 12:26PM

aliukai tai kaip aliukai, jie bent natas pataikė :)
Vis tiek vakaro vinis - grupė Raketa, su apšildančia grupe Mango :D Tiesa gal kas gali pasakyti ta daina "Į klubą", nuo ko nuplagijuota? Labai jau girdėta pasirodė...
Re: "EUROVIZIJA"
ura (IP Logged)
February 19, 2006 01:03PM

jie ten turi skaitmenini pulta, nemaciau kokios firmos, bet manau kad per sound chekus galetu issisaugos presetus ir viskas:) bet turbut jie taip ir daro, o mano kitaiskas telikas suda mala..
Re: "EUROVIZIJA"
Gintas T. (IP Logged)
February 19, 2006 01:11PM

Vakar nors balsavimas buvo normalus.(IMXO)"Aptvarkius" Kovaliovą su Juzukonyte-būtų malonus dalykas. Klausymui tai tikrai.
Kipišas ką ten suvarė- neįkirtau. Vot jiems tai tikrai reikėjo atranką praeiti
Re: "EUROVIZIJA"
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 19, 2006 01:19PM

ura - o tau neatrodo kad "neišsaugant" presetų galima pardavinėti galimybę dainuoti su normaliu garsu? :)
Re: "EUROVIZIJA"
ura (IP Logged)
February 19, 2006 01:43PM

va cia irgi ideja, kazkur girdejau kad uzsienyje apsildanciom grupem spec levas garsas buna kad pagrindine grupe kuo labiau issiskirtu..
del kipiso nenoreciau sutikt: cirkas kazkox, ypac man patiko du ciuvai kur prie klavisu stovejo ir maivesi, kaip gogo sokejos:) o seip iki eurovizijos jiems kaip iki menulio..
tie nacija su operos dainininke tai padoriai, dar butu. inculto biski levokai, nors man jie patinka ir seip neblogai varo(pasistengu geriau butu padare), o trecios vietos kaip ir nera kam duot:)
Re: "EUROVIZIJA"
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 19, 2006 01:50PM

na, pavyzdžių toli eiti nereikia, Steve Vai koncerte taip buvo...
Re: "EUROVIZIJA"
Rytis (IP Logged)
February 19, 2006 02:25PM

Siaip ciuvas "Steve Vai koncerte taip buvo..."
cia del garso E Sardino pasirodymmetu ???
Inculto visai nieko tokis lempiskas gabalas ir viskas ten lempa buvo :D
Re: "EUROVIZIJA"
inferno (IP Logged)
February 19, 2006 03:16PM

chiuvas nezhinau kaip tau ir ka ten reguliuoja po apshildymo bet mano supratimu dazhniausiai tai tik pagarsina kas dar labiau sushika garsa aishku sardino ten peregruzai tai buvo baisiau nei kada ka esu mates bei girdejes bet kai kairiukshtis grojo priesh judas priest tai ju garsas buvo zhymiai geresnis ;)
Re: "EUROVIZIJA"
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 19, 2006 04:09PM

taip, as apie apie sardina. Keista kad vajus tokia fignia uzsiimineja, tipo jam sardinas konkurentas :/
O Inculto tai is viso lievakai. Man juodai nepatinka. Nors... Buciau as turciu sunelis, matomai ir pats ant lempos surinkciau grupe.
Re: "EUROVIZIJA"
jumbo (IP Logged)
February 19, 2006 04:30PM

Na ash kaip pats neliudnu plauciu pilietis ta palaikau Inculto. Jie bent rimtu veidu nemala sh. (kaip beveik visi musu nacionalinej atrankoj). Jei kalbam apie Gravel ishskirtinuma, tai kiek procentu Inculto realiai juos lenktu?:) Pati daina kaip vizitine kortele Lietuvos.

Sardino garsas, kiek supratau toks ir turi buti. Kadangi ir siaip gitara akustine, pati labai rezonuoja, juolab su "keptuve" po stygom, o nuemejas tik neck pozicijoje. Distortion'as ne ish skaidriuju. Tai ir susideda viskas i toki garsa, juolab kad jis pats tik smauko per grifa. bet rezultate tai visai patiko:] Nors ne ish kart.



Edited 1 time(s). Last edit at 02/19/2006 04:31PM by jumbo.
Re: "EUROVIZIJA"
(IP Logged)
February 19, 2006 08:19PM

Aš iš Kipišo kompanijos daugiau tikėjaus, kai Fino įmetė gabalą ;)
Re: "EUROVIZIJA"
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 19, 2006 08:39PM

Matyt chebra pamiršo pagroti gabala ne tik repeticijų kambaryje...
Re: "EUROVIZIJA"
Algirdas (IP Logged)
February 19, 2006 08:44PM

Būtų linksma, jei nebūtų liūdna... Iki vakar maniau, kad geriausias Lietuvos sprendimas būtų nesiųsti šiemet nieko į konkursą. Tuo nors parodytume, kad mūsų muzikiniam ir kitokiam skoniui dar ne visiškos mišios. Na, maždaug, šiemet neatsirado tinkamo kandidato, ir tiek... Visi suprastų ir nesijuoktų.

Žinoma, po Nacijos (Kovaliovas ir Juzukonytė - neklystu?) pasirodymo ši mano nuostata kiek susvyravo. Ši daina, mano nuomone, galėtų su pasididžiavimu atsistoti vienoje lentynoje su pernykšte Maltos atstovės daina "Angel", o už pastarąją labai neblogai visi balsavo. Tačiau mūsų tekstas lietuviškas. O Eurovizijoje neatsimenu kiek metų iš eilės pirmame penketuke su retomis išimtimis karaliauja angliški šmotai. Kita vertus, būtų malonu, kad nors ne paskutinė vieta atitektų, o apie nugalėtojus kol kas pasvajokim...

I M H O !!!

Su pagarba, nerijozas
Re: "EUROVIZIJA"
jumbo (IP Logged)
February 19, 2006 09:11PM

Kažin, kokiais kriterijais remiantis atlikėjai, nacionalinėje atrankoje renkasi, ar netgi kryptingai daro, kūrinį gimtąją kalba?



Edited 1 time(s). Last edit at 02/19/2006 09:18PM by jumbo.
Re: "EUROVIZIJA"
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 19, 2006 09:33PM

na, gimtaja tai dar nieko, bet kodel LIETUVIŲ? :)
Re: "EUROVIZIJA"
jumbo (IP Logged)
February 19, 2006 09:38PM

Nes tai archajiškiausia Europoje kalba:)
Sorry, only registered users may post in this forum.