midiaudio logo

Pirmas blynas

Cinto Ranto (IP Logged)
March 02, 2006 10:44AM

Sveiki, noreciau, kad garsistai ivertintu mano darbeli.Kas blogai, kas gerai ir siaip kokiu patarimu,nes reikia tobulet zmonems.Daina cia http://siaip.dtiltas.lt/downloads/Gavne%20-%20The%20First%20Of%20All2.mp3 .wave geriau skamba.



Edited 3 time(s). Last edit at 03/02/2006 11:04AM by Cinto Ranto.
Re: Pirmas blynas
Cinto Ranto (IP Logged)
March 02, 2006 10:57AM

Irasineta grupes patalpoje apie keturias valandas neskubant.Gitaros buvo rasytos vienu metu,visa kita(bosas,bugnai ir pan.)atskirai po viena.
Naudota:
1)Amd Athlon 1.8 ghz, 512 ram(kompas ne mano) ir maya 44mk2 plokste
2)Magix samplitude
3)tolesnis apdirbimas su wavelab,galutinis su magix.

Mixer - Behringer 8 kanalu

Gitaros ir kubai:Fender Telecaster(solo ir kaip antra gitara),kubas Crate
Apollo Gibson kopija(ritmas),kubas Marshall avt50 (pusiau lempa)
Yamaha (bosas),kubas Crate
Yamaha klavisai
Bugnai Tamburo professional serija su Chad Smith Snare'u,pst 5 hat ir ride bei zildzjan crashai.

Gitaros rasytos su Akg d3800 dinaminiai(hypercardioid)
Bosas su Audiotechnica at3035 condenser(turbut nesamone)
Klavisai per line-in
Vokalas su Audiotechnica at3035
Bugnai Akg d3800 overheadai(dinaminiai!!!!!!)
Akg d224 hatas(dinaminis,cardioid)
Shure sm 2030L SnaRE (dinaminis,cardioid,vokieciu "shure")
Tesla amd410N(pirmas tomas,dinaminis)
Shure pm57(antras tomas,dinaminis)
Sennheiser md421(floor tom/ride,dinaminis,cardioid)
Audiotechnica at3035 backa(Condenser!!!!)
Studijiniai monitoriai :HEC 45 BEAG (3WAY)Active
Ausines:iraso metu(Pioneer,sony mdr-v600)
tvarkymo metu Sony Mdr-7506 professional



Edited 1 time(s). Last edit at 03/02/2006 09:59PM by Cinto Ranto.
Re: Pirmas blynas
MINDO (IP Logged)
March 02, 2006 11:28AM

Pirmas blynas yra PIRMAS!! :) Nepizdavotina. Plius kritikuot visada lengviausia. Apseisim!
Pasiimk firmini panashaus stiliaus gabala ir palygink pats.
O tolesne praktika duos savo. Tobulumui ribu nera juk!
SEKMES!

Mindaugas


Re: Pirmas blynas
AJ (IP Logged)
March 02, 2006 11:33AM

Aišku didžiausias minusas-barabonai. Stringinis padas irgi primena bičių spiečių.
Partijų detalumo, skaitomumo trūkumas, bet reikia nepamiršt kuo buvo rašoma ir apdirbama, nes tai pridėjo savo košės ir nemaža dalį. Tai nepykit, kad nelabai pagyriau darbą, bet nenusiminkit kita kartą tikrai geriau išeis.
Su pagarba kažką darantiems, o ne kitus kritikuojantiems.
Re: Pirmas blynas
inferno (IP Logged)
March 02, 2006 11:33AM

na jei chi9a butu live irashas tai sakychiau kad puse velnio.... bet kaip sdtudijiniam irashui tai iki leidybos labai toli....
Re: Pirmas blynas
icingsugar (IP Logged)
March 02, 2006 11:38AM

Cia nereikia buti garsistu, kad dar ir dar karta konstatuotum, kad gero gyvu bugnu irasymo ant Lietuvos galimybes taip ir lieka atviru klausimu :) Pastangu daug, o rezultatas, beveik visada tas pats...
Re: Pirmas blynas
amok (IP Logged)
March 02, 2006 11:55AM

Kas čia sutvarkyta???? Kaip buitinį demo įrašą gal ir galima užskaityt, jei chetas taip nerėžtų ausies. Muzika nesudėtinga, pasiklausai kokio geresnio užsienio atlikėjo ir lygini. Nėra ką daugiau komentuot
Re: Pirmas blynas
Smaikstuolis (IP Logged)
March 02, 2006 12:33PM

Graži rami muzika. Košės daug :) Bet kaip pradžiai tai visai gerai. Kaip jau kolega minėjo, geras būgnų įrašymas dar lieka tik svajone :)
Sėkmės kažką darantiems
Re: Pirmas blynas
Cinto Ranto (IP Logged)
March 02, 2006 01:37PM

O kas kliuva bugnuose?gerai,kad visi takeliai yra islike galima dar koreguot.Backos per priedaini nesigirdi,na ir hatas per garsiai,fuck backa reikia atskirai rasyt ir su dinaminiu, o ne su condenser(man dabar taip atrodo).
Re: Pirmas blynas
Cinto Ranto (IP Logged)
March 02, 2006 01:46PM

ash pajuokavau su ta leidyba, aisku cia dar toli.jeigu iseis parodysiu, kaip mano rasytas live variantas skamba(kitos dainos)
Re: Pirmas blynas
pablito (IP Logged)
March 02, 2006 02:12PM

Cinto Ranto, nedaryk rokui vokalo kaip dance'o gabaluose. :) turiu omeny erdves.
Re: Pirmas blynas
(IP Logged)
March 02, 2006 02:25PM

Mačiau foto šios įrašų sesijos ;) CintoRanto, su bosistu anksčiau vienam bende grojom ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 03/02/2006 02:27PM by Gū.
Re: Pirmas blynas
jumbo (IP Logged)
March 02, 2006 02:46PM

Soliakai kazkur atpazystami:)))
okey, siaip gerai, gal nera labai imantru, bet cia jau paciu kompozitoriu reikalas.

Shtai ka manau apie masteri:
http://topolis.ktu.lt/~giedrius/gavne_-_the_first_of_all_(remastered).mp3



Edited 1 time(s). Last edit at 03/02/2006 02:46PM by jumbo.
Re: Pirmas blynas
(IP Logged)
March 02, 2006 02:46PM

Labai tylus įrašas. Vokalas tikrai skamba kiek ,,erdviai". Labai nervina vienas dalykas pradžioj - būgnai, kaip supratau, rašyti stereo per mikšerį suvedus ir tada draugiškai visas setas užkompresintas, todėl, kalant per solnika, chetas kažkur išnyksta. Gitaroms smarvės trūksta ir skamba kaip iš po šieno kupetos, nebent užmanymo nesupratau. Dar būgnų tomams galejot daugiau žemų užmest ant mikšerio EQ. Solnikas, nepyk, skamba kaip ,,Rygos gamybos" Rmifas koks. Bosą reikėjo, mano galva, nuo kubo nuiminėt bent jau kokiu SHURE SM57. Pats bendrai įrašas labai stokoja skaidrumo, aiškumo ir konkretumo garse. Kikas kažkur, lėkštės dinaminiais suvarytos - nesąmonė.
Peace ;)



Edited 2 time(s). Last edit at 03/02/2006 05:05PM by Gū.
Re: Pirmas blynas
Cinto Ranto (IP Logged)
March 02, 2006 03:22PM

Cia apie mano irasa supratau gu sakei.Jumbo tu gal geriau sumasterintum,del bugnu,tai matyt snare micas netinka,overheadei lengviau man kontroliuot, kai dinaminiai.Bosui neturejau kitokio,bet slapai gerai skamba(man).gitarom mases reikia,tai ten su eq galima butu kazka dar paziuret.man sudetingiausia su bugnais klausau ir klausau , bet nerandu bugnu tinkamo varianto,cia viskas del backos :D
Re: Pirmas blynas
jumbo (IP Logged)
March 02, 2006 03:36PM

mano manymu viskas gerai su tais bugnais, tik suvedima daryciau bachka gerokai garsiau, mikrofona arciau solnyko o ne hatu, apskritai visus cymbolus nukisht toliau, gal tik overheadais imt? Jei atskirai kanalais rashai tai gal pamegink kaip cia kitam forume rase; bosine gitara ir bosini bugna i ta pati takeli inkisht ir pakompresuot. Labai fainai kai girdi jog bosistas susigroja su bosiniu bugnu. Ritmo gitarom siulau jokiu delay, reverb, ir gerokai daugiau zemu. Pabandyk, pasizaist - pamatysi kas kur kap:) ps. syntikas prasosi hall reverb su biski choruso ar kokio expanderio:)
Re: Pirmas blynas
(IP Logged)
March 02, 2006 03:36PM

Bačkai, iš bėdos, Shure sm 57 irgi naudoja, bet ne condenser.
Re: Pirmas blynas
jumbo (IP Logged)
March 02, 2006 03:37PM

mano masteris siuo atveju sugadino suvedima:)
Re: Pirmas blynas
jumbo (IP Logged)
March 02, 2006 03:39PM

jei pavyktu visiskai atskirti bachkos takeli, ar bentjau nugeitint, tai pabandyk "drumagog" ar koki kita analoga.
Re: Pirmas blynas
inferno (IP Logged)
March 02, 2006 03:58PM

jumbo tavo ar kieno kito masteris nieko nepakeis blogai yra padarytas pats yrashas :)
Re: Pirmas blynas
jumbo (IP Logged)
March 02, 2006 04:26PM

jau siustis autotune ar ne?;]
Re: Pirmas blynas
fiddler (IP Logged)
March 02, 2006 05:30PM

O ka reiskia "GavnE"?:)
Re: Pirmas blynas
jumbo (IP Logged)
March 02, 2006 05:54PM

šūdĖ?:]
Re: Pirmas blynas
Cinto Ranto (IP Logged)
March 02, 2006 09:40PM

cia siaip jie neturi dar pavadinimo.



Edited 1 time(s). Last edit at 03/03/2006 06:11PM by Cinto Ranto.
Re: Pirmas blynas
Karlas (IP Logged)
March 12, 2006 06:02PM

Pirmiausia tai ka Jus vadinat "overhead'ais"?

Pats irasas nera geras, bet viska galima pataisyt su geru suvedimu. Bet siuo atveju ar jis isvis darytas?:)

Nors tokios muzikos neteko suvedinet,bet visu pirma man labai strigo bosas. Jis gaudzia. Manau reiketu iskarpyt rezonansinius dazius..tada ji gerai pakompresuot, nes vietom jis atsiranda, vietom dingsta.

HitHat'a kaip ir kiekviena bugna reikia pakompresuot, nes vietom dingsta tai vienas tai kitas.. Ir maziau reverio nes viskas tiesiog plauke, ir paskende aide..

Vokalo reveris man labai patiko. Koki naudojai? Siaip reiktu siek tiek jo sumazint ir kokiu 1dBl pagarsint pati vokala.

Blogiausias dalykas yra neritmiskumas.. Reiktu prie jos nemazai pasedet ir sutavrkyt, kad tiek instrumentai tiek vokalas skambetu ritmiskai..tada bus padarytas bent mazas zinksnelis link studijinio iraso kokybes..

Pagirtina, kad zmones stengiasi.. Sekmes;)
Re: Pirmas blynas
Cinto Ranto (IP Logged)
March 13, 2006 04:01PM

VOKALO reveris Octoverb kazkoks(middle scene uzdeta).Kai nemoka zmones,tai bent stengiasi.
Re: Pirmas blynas
Karlas (IP Logged)
March 13, 2006 04:51PM

Ka Jus vadinate "Overhead'ais"?
Re: Pirmas blynas
jumbo (IP Logged)
March 13, 2006 04:54PM

dinaminiai maikai: virsh bugnu, virsh choro... etc. (pazodziui - virsh galvos)



Edited 1 time(s). Last edit at 03/13/2006 04:54PM by jumbo.
Re: Pirmas blynas
Cinto Ranto (IP Logged)
March 13, 2006 06:07PM

arba kondensai(cia ash issisokelis bugnams naudoju dinaminius overheadus).
Re: Pirmas blynas
jumbo (IP Logged)
March 13, 2006 06:11PM

ir gerai darai:)
Sorry, only registered users may post in this forum.