midiaudio logo

Didelis klausimas

NDXmaster (IP Logged)
March 07, 2006 08:32AM

Laba laba visiems uzklydusiems. tenorejau siaip tikruju pirma pasiteirauti o tik po to padaryti. Ar cia atsiras zmoniu kurie nepatinges atsisiusti gabaliuka ir ivertinti. Sian nakti pabaigiau. Labai noreciau nuomones tu kurie domisi ne gitaromis ir pan. Na bet jei instrumentikams ( tai neizeidimas tiesiog as taip vadinu zmones, kurie nelinke i kompiuterine muzika. Jei ka atsiprasau is anksto jei ne taip vadinu) irgi idomu as nieko pries. Manyciau kuo daugiau nuomoniu tuo geriau kurejui. Ar ne? :) Ty va jei atsirastu tokiu kurie nepatingetu 5.07MB atsisiust rasykit, o as su mielu noru imesiu.
Re: Didelis klausimas
inferno (IP Logged)
March 07, 2006 09:15AM

master nu imesk ash paklausychiau mielai :) pats kartais su techno pazhaidzhiu laisvu laiku :)
Re: Didelis klausimas
jumbo (IP Logged)
March 07, 2006 09:27AM

jei kas darys tusofke su narkomanais tai galit naudot(loop'int) mano vakarykste 'kuryba' :D:D

http://topolis.ktu.lt/~giedrius/jumbo_-_technushke.mp3
Re: Didelis klausimas
NDXmaster (IP Logged)
March 07, 2006 09:30AM

Ar tinka jei uploudinciau i yousendit?
Re: Didelis klausimas
NDXmaster (IP Logged)
March 07, 2006 09:34AM

Jumbo as biski kitaip i muzika ziurau ir man tokiu dalyku, kaip loop'ai, tikrai gali nesiulyt. Jei tau garso israiska tik loop tada labai atsiprasau ne ten pataikei. Sorry jei per grubiai pasirodys.
Re: Didelis klausimas
jumbo (IP Logged)
March 07, 2006 09:45AM

hehe:) na as tingejau uzsiimt daugiau patch'u daryt, padariau tik viena is sempliuku ir paleidau, BO ir "orleano" (Kaunieciai zino) tusams tiktu:))
Re: Didelis klausimas
NDXmaster (IP Logged)
March 07, 2006 10:04AM

Tuoj baigia uploudint ir duodu linka. Jei ka iskart pasakysiu kad tai ne mano vieno darbas. Pagrindine ideja mano, parodziau draugui ir jis biski dadejo savo o as sian sedejau ir sugalvojau kad reikia pabaigt. Vat ir gavosi. Tarpkitko viska dariau ganetinai nepatogiomis aplinkybemis. Garso mazai teko turet nes kaimynai labai pikti. Koloneliu geru neturiu ir dar be viso to tik pele po ranka. Taciau tikrai ne loop'ai. Kiekvienas garsas isvartytas paciu musu su draugu minciu pagalba. Jokiu pavyzdziu neturejom. Tai va. Kaip ir visada (bent jau tikiuosi tikrai ne amziams) dirbau su Reason. Jei kas netikit kad darem viska patys o ne loop klijavom galesiu demo .rsn faila kam itikinimui reikes duot dar prie gabalo. Ir bukit malonus (liecia jumbo) nevartykit pas man temose loop klausimu. As nekenciu tokiu dalyku. aciu

http://s64.yousendit.com/d.aspx?id=24GN4TQ1M5VQQ1ZQFC0MWAMT2K
Re: Didelis klausimas
Gintas (IP Logged)
March 07, 2006 10:22AM

jei nepaslaptis, NDXmaster, ar groji pats kokiu instrumentu be kompiuterio???
Re: Didelis klausimas
Cerberis666 (IP Logged)
March 07, 2006 10:30AM

Na kaip visada manes nenustebino sio zanro kurejai...perklausiau is smalsumo, sakau gal lietuvaiciai kazka mandresnio subumsis,bet mano vyltys zlugo po minutes...nei izangos, nei temos,nei kazkokios kulminacijos, o apie melodija tai turbut net nevarta tokioj muzikoj jos jieskot....Nepyk broli kurejau, bet man visa tai atrodo svelniai tariant nekaip... :D fx'u kratinys ir tiek.

Raimondas Rozenbergas
Re: Didelis klausimas
d.n.s. (IP Logged)
March 07, 2006 11:24AM

Pasiklausiau.
Viskas visai neblogai, tik nesitikėk pagyrų padares gabalą per naktį ;)
Manau dar padirbėjus/pridėjus daugiau gyvybės [pvz vokalai, gyvi instr.] viskas pasisuktų į geresnį variantą.
Subjektyvi nuomonė.
Re: Didelis klausimas
inferno (IP Logged)
March 07, 2006 11:29AM

jumbo kaip visada predvzashol sebia D:D:D:D:D
Re: Didelis klausimas
jumbo (IP Logged)
March 07, 2006 12:15PM

translate please mr.inferno:] i'm too young to know russian and i dont have a dictionary:)
Re: Didelis klausimas
inferno (IP Logged)
March 07, 2006 01:45PM

jumbo aij sed zet you overflou joself ez juzhualy :D:D:D
Re: Didelis klausimas
jumbo (IP Logged)
March 07, 2006 02:43PM

euuuu, aj sy:]
Re: Didelis klausimas
NDXmaster (IP Logged)
March 07, 2006 04:20PM

As negroju jokiu instrumentu. Neturiu tokios prabangos. :( bet tikiuosi greit viskas prades keistis sita tema. :)
Re: Didelis klausimas
NDXmaster (IP Logged)
March 07, 2006 04:25PM

dar tiesa pasakysiu tik tiek, kad visiskai nesitikiu cia buti labai geru ir dideliu pavyzdziu. As dar tik mokausi ir visai nesitikiu kad kazka cia parodes tapsiu oho. Anaiptol as tik del to ir noriu kad kazkas nepatingetu vertinti mano darbeliu, kad tik is zinanciu ir pats suzinociau ko kiek man dar truksta. D.n.s as pasakysiu tik tiek, kad niekada nesiruosiu publikuoti experimentu kuriuos padarau per nakti. Sita dalyka dariau apie menesi. Per nakti tikrai nepadaryciau. Ganetinai letai as dirbu su garsu ir dar niekur per daug neskubu. Dar yar laiko ir dar labai daug as nemoku.
Re: Didelis klausimas
Pointless (IP Logged)
March 07, 2006 08:03PM

Rasau forume vel po keleto menesiu pertraukos! :) Ir noriu pasakyt kad kurinys labai labai nepatiko. Jame nera jokios idejos, melodija labai paprasta.
Re: Didelis klausimas
lionikas (IP Logged)
March 10, 2006 10:12AM

Gerai, nekursiu ir aš jau naujos temos, visvien čia niekam nepatiks, tačiau parodysiu ir savąją "elektroniką". Salygos tos pačios: pelytė, pieštukas, galva.
Pradžia pasirodys per daug banali, ale... Ne į pradžią dėmesį kreipiau.
Žiauriam jūsų teismui: http://fmf.vtu.lt/~lkonosovas/music/lionis_-_Folow_the_sky.mp3
(jumbai, gal čia kur savo gitarą įkiši? ;) Joke)
Re: Didelis klausimas
jumbo (IP Logged)
March 10, 2006 06:22PM

Su manim geriau nejuokaut:)

http://www.jewellery.lt/files/lionis_-_folow_the_sky__jumbo_remix_.mp3
Re: Didelis klausimas
Algirdas (IP Logged)
March 10, 2006 08:14PM

Jooo... :D

Su pagarba, nerijozas
Re: Didelis klausimas
inferno (IP Logged)
March 10, 2006 08:19PM

lionia na kaip pagal geriausias 9 deshimtmechio vokiechiu tradicijas :D tokiu kasechiu budavo tipo euro denc euro trens ir panashiai :) na gan profesionaliai sudeliota :)
Re: Didelis klausimas
NDXmaster (IP Logged)
March 11, 2006 03:22AM

Lioni Man sita melo kazka labai primena, bet jei viska visiskai pats padarei ir dar be loop'u tada galiu tik pasakyt kad nesvarbu ar panasu i trance ar i dance, bet man dar toli iki taves. Nezinau kiek as gerai apie garsa ismanau (pastebejau kelis man nepatinkancius dalykeliu), bet tikrai turiu ko is taves pasimokinti. Ir netik is taves. :) IS VISU JUSU!!!
Re: Didelis klausimas
NDXmaster (IP Logged)
March 11, 2006 04:13AM

Tarpkitko nepaklausiau su kokiu suftu cia padarei? :)
Re: Didelis klausimas
lionikas (IP Logged)
March 11, 2006 08:18PM

jumbo Parašė:
-------------------------------------------------------
> Su manim geriau nejuokaut
>
>

Dabar galiu drąsiai pasakyti kad Tau nepavyko :P
Re: Didelis klausimas
lionikas (IP Logged)
March 11, 2006 08:20PM

inferno Parašė:
-------------------------------------------------------
> lionia na kaip pagal geriausias 9 deshimtmechio
> vokiechiu tradicijas tokiu kasechiu budavo tipo
> euro denc euro trens ir panashiai na gan
> profesionaliai sudeliota

Matai, kai pirmus kartus pritupiau prie elektroninės muzikos, svajonė buvo tokią muziką groti. Ir kaip nekeista po ~7m ją įgyvendinau ;)
Tai čia ir yra butent ~1995-2000m style. "Tipo" melodic trance ;)
Re: Didelis klausimas
lionikas (IP Logged)
March 11, 2006 08:22PM

NDXmaster Parašė:
-------------------------------------------------------
> Lioni Man sita melo kazka labai primena, bet jei
> viska visiskai pats padarei ir dar be loop'u tada
> galiu tik pasakyt kad nesvarbu ar panasu i trance
> ar i dance, bet man dar toli iki taves. Nezinau
> kiek as gerai apie garsa ismanau (pastebejau kelis
> man nepatinkancius dalykeliu), bet tikrai turiu ko
> is taves pasimokinti. Ir netik is taves. IS VISU
> JUSU!!!


Ir kas gi tau nepatiko?

Naudoju: pieštuką ir popieruką ir pianiną.
Padeda įgyvendinti: Nuendo, Reason, WaveLab.
Re: Didelis klausimas
jumbo (IP Logged)
March 11, 2006 08:31PM

o as kam rodziau sake be gitaru neidomiai skamba:)
Re: Didelis klausimas
lionikas (IP Logged)
March 11, 2006 08:49PM

jumbo Parašė:
-------------------------------------------------------
> o as kam rodziau sake be gitaru neidomiai skamba


Reikia nebent suvesti graziau, nes nesigirdi nieko, labai gitaros uzgozia viska :P
Re: Didelis klausimas
lionikas (IP Logged)
March 11, 2006 08:49PM

jumbo Parašė:
-------------------------------------------------------
> o as kam rodziau sake be gitaru neidomiai skamba


O kaip tau diversijos - mokney? gal ten dar ko ikši?
Re: Didelis klausimas
Karlas (IP Logged)
March 11, 2006 10:00PM

MDXmaster,aptvarkiau tavo gabala biski.. duok savo emeila tai atsiusiu.. arba parasyk i manaji karlas@infoseka.lt
Sorry, only registered users may post in this forum.