midiaudio logo
Re: Ash ne Steve Vai, bet labai isimylejes:)
Cerberis666 (IP Logged)
March 15, 2006 10:51PM

Na va paklausiau as tavo kurinio Jumbo ir busiu priekabus kaip kokys siaip ciuvas nors pats grot ir nelabai moku,bet va kabinetis iseina liux :D...tai prie reikalo,tema grazi,isteis verta demesio ir lengvai klausosi, iki tos vietos kur prasideda Malmsten'as, dar tiksliau pasakius zirniu berimas i aliumini katila, jei tau kada pavyktu atsikratyti sios ydos(cia tik mano subjektyvi nuomone)arba bent jau ismokti daryti tai idealiai tai viskas butu ok...tai tiek,o siaip grazu :)

Raimondas Rozenbergas



Edited 1 time(s). Last edit at 03/15/2006 11:02PM by Cerberis666.
Re: Ash ne Steve Vai, bet labai isimylejes:)
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 16, 2006 09:28AM

Cerberiau - neatimk is manes garbingos roles :) :) :)
Re: Ash ne Steve Vai, bet labai isimylejes:)
jumbo (IP Logged)
March 16, 2006 09:36AM

visi labai mano vadybininkais nori but:)
Re: Ash ne Steve Vai, bet labai isimylejes:)
Xenon (IP Logged)
March 17, 2006 10:39PM

Ziaurai nepatiko wah ... Visiskai nesupratau 01:33-01:35 ... Nu labai blogai cia sugrajinai,kaip ir 01:53-01:58. As nesupratau del ko tu taip suvarei pro sali, kaip ne Jumbas uzgrajino, o as :)
Tema patiko, bet tik pirma dalis, paskui kur eina wahas - nelabai, gal del tu fragmentu.
A, dar nelabai vibrato nepatiko. Man rodos, cia toks kabalas, kur turi buti ne microvibrato, o tokia,mosna vibratele su labai didele amplituda, daugiau uz 1/4 tono ir ne taip greitai. Nu cia mano nuomne tik :)
PS. Galas pipec, nu 100 pudoff Vaius :)
Re: Ash ne Steve Vai, bet labai isimylejes:)
jumbo (IP Logged)
March 18, 2006 05:13AM

toks vaizdas kad be proto pavydi:) no offence
Re: Ash ne Steve Vai, bet labai isimylejes:)
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 18, 2006 07:08AM

tau jumbai nesuprasti koks yra malonumas isgirsti bent pora natu kurias tu prašauni pro šalį :D :D :D
Re: Ash ne Steve Vai, bet labai isimylejes:)
jumbo (IP Logged)
March 18, 2006 12:42PM

nu bet tikrai nekreipiu nei tavo grajuose nei kienonors kad ten impro-soliake sekunde ar sekundes dali kazkas invelta:)

gal as klystu bet man is xenono kritikos pasirode tai ka auksciau parasiau. Bet nesiparink xenon, jokio asmeniskumo. Tu bent jau bandai argumentuot, o tokiu kur tik apshikt(nesikeikiu, cia lietuviskas zhodis) galva moka maciau ir girdejau shimtais:)
Re: Ash ne Steve Vai, bet labai isimylejes:)
Xenon (IP Logged)
March 18, 2006 12:46PM

jumbo As visada agrumentuoju, bet del kalbos barjero ... :)
Re: Ash ne Steve Vai, bet labai isimylejes:)
jumbo (IP Logged)
March 18, 2006 12:47PM

ok:)
Re: Ash ne Steve Vai, bet labai isimylejes:)
Aurelijus (IP Logged)
March 20, 2006 02:27PM

Jumbai, maloniai klausosi, tiesiog klausiau...
tiesa ten solo truputi atrodo "suvelta" vietomis kur greiciau groji, bet visiskai nekliuvo klausantis. SAUNUOLIS!
Re: Ash ne Steve Vai, bet labai isimylejes:)
**Rimas G. (IP Logged)
March 20, 2006 08:33PM

Nebekibkit labai jau prie tų "suvėlimų". Turi juk visi vaikiškomis ligomis persirgti kadanors. O nuo muzikinių vakcinos, deja, nėr. Juolab kad Jumbo ir persirginėja pakankamai lengva forma. Duok die daugiau tokių "ligonių"!
O apskritai grojimo (absoliučiai visais instrumentais) technika prasminga tik tada, kai jau nustoja priklausyti autopiloto kategorijai. Nuo to momento ir "ant posūkių" nustoja užnešinėti.

**Rimas G.
Sorry, only registered users may post in this forum.