midiaudio logo

Kaip permesti is kameros i kompa?

vytti (IP Logged)
March 17, 2006 08:47AM

Blemba, durnas klausimas, gal ir ne sitam forume, bet gal kas zinos. Turiu kamera Panasonic NV-GS27. Tai va, noreciau suzinoti kaip filmuota medziaga permest i kompa? Gal reikia kokia plokste det i kompa ar ka nors, vienu zodziu padekit. Labai dekingas is karto...
Re: Kaip permesti is kameros i kompa?
Cinto Ranto (IP Logged)
March 17, 2006 09:03AM

reikia,kad kompo vaizdo plokste turetu tv-in.naujose jau buna geforce gt6600 atrodo.
Re: Kaip permesti is kameros i kompa?
Dalius (IP Logged)
March 17, 2006 09:37AM

Jei tai vienkartinis reikalas - kreipkis į ką nors, kas tuo užsiima - ir permes tau. Čia forume toks Laimis makaluojasi - ir forumą turi užkūręs provideo.lt

Jei daugkartinis reikalas - tuomet sprendimų daug. Reiktų tau kokio nors video I/O (su programine įranga) - Pinnacle Liquid ar Avid Mojo ar pan.;)

Dalius
Re: Kaip permesti is kameros i kompa?
vytti (IP Logged)
March 20, 2006 08:27AM

Dar vienas klausimelis ta linkme:
Pas mane nesiojamas kompas ir nera jokio video I/O, tai gal yra koks isorinis irenginys, jo pavadinimas, kaina?
Re: Kaip permesti is kameros i kompa?
Dalius (IP Logged)
March 20, 2006 08:58AM

Dar kartą rašau:

Pinnacle Liquid arba Avid Mojo ;)

Dalius
Re: Kaip permesti is kameros i kompa?
vytti (IP Logged)
March 20, 2006 09:55AM

Reiks pazet, atsiprasau uz klausimus, bet galvojau, kad tai tik programinė įranga...
Re: Kaip permesti is kameros i kompa?
vytti (IP Logged)
March 20, 2006 01:04PM

Tai taip suprantu, kad man reikia kazkokios irangos (vaizdo plokstes) SU TV in?
Re: Kaip permesti is kameros i kompa?
Dalius (IP Logged)
March 20, 2006 01:12PM

ne TV, o video (ir audio) IN. O video būna labai daug variantų: Composite, S-Video, DV (Digital Video - tarkime per FireWire) ir t.t.

Toliau - reikia dar tą video srautą sukompresuoti (nes nekompresuotas video užima beproto daug vietos ir sudaro didžiulį duomenų srautą).

Va visa šitą ir padaro Liquid'as arba Mojo. Plius dar gauni ir softą (padoresnį).

Liquid'o kaina yra kažkur apie 1000EUR, Mojo - apie 1500EUR. Jei visa tai domina rimtai - brūkštelėk man mailą - sugalvosime ką nors.

(kur jūs, Vidman ir/ar Laimi?!! - jūs daugiau čia galėtumėte paaiškinti)

Dalius
Re: Kaip permesti is kameros i kompa?
vytti (IP Logged)
March 20, 2006 03:25PM

Man nereikia profesionaliu dalykeliu, man tik susikelti i kompa pasikarpyti isirasyti i DVD ir viskas. Man tik buitiniam naudojimui reikia.
Re: Kaip permesti is kameros i kompa?
Dalius (IP Logged)
March 20, 2006 03:30PM

pigesnių sistemų (veikiančių, ir dar notebook'ui) nei Liquid nesu matęs. Nors mano patirtis (apie buitinius poreikius) gal yra mažoka:(

Kreipkis tuomet į kokį nors BMS'ą ar pan. - gal jie kokių žaislų turi;)

Dalius
Re: Kaip permesti is kameros i kompa?
vytti (IP Logged)
March 20, 2006 04:58PM

Jau kreipiausi ir radau: Pinnacle Studio DV mobile Firewire IEEE 1394 contr. 2 ports PCMCIA retail incl. software 199,95 Lt
Re: Kaip permesti is kameros i kompa?
Dalius (IP Logged)
March 20, 2006 05:09PM

hmm... 200Lt? Labai įdomu. Parašyk paskui čia ką už tokią kainą gausi;)

Dalius
Sorry, only registered users may post in this forum.