midiaudio logo

Durnaropes + gitara = video

jumbo (IP Logged)
March 20, 2006 07:32PM

Susukom katik video:)

http://topolis.ktu.lt/~linfeng/julius_and_jumbo.wmv


skanaus juoko.
Re: Durnaropes + gitara = video
icingsugar (IP Logged)
March 20, 2006 10:42PM

Atidziai stebejau (lyg ir) visa klipa, ale kurioje vietoje buvo tos durnaropes? Gal tos bulvytes fri? Yra kazkokiu aliuziju i LT United klipa, tik va kad muzika ir sceninis ivaizdis geresni... :)
Re: Durnaropes + gitara = video
Gintas (IP Logged)
March 21, 2006 08:14AM

zjbs
Re: Durnaropes + gitara = video
inferno (IP Logged)
March 21, 2006 11:53AM

nedaug lietuvishku grupiu geriau susuka nors ir rimtai i tai zhiuri :D kas matet geltona klipa kur ten mol kompiuterinis su kazhkokiais ten kriokliais ir skraidanchiu zhiurkenu su paukshchio galva ??? va uzh tokius klipus nepriesh butu skirti mirties bausme :D:D:D
Re: Durnaropes + gitara = video
jumbo (IP Logged)
March 21, 2006 01:17PM

jo, pas Geltona tai visi geri klipai:))))))))
Re: Durnaropes + gitara = video
icingsugar (IP Logged)
March 21, 2006 01:40PM

Siaip "Puko" televizija nerealius klipus kepa.
Re: Durnaropes + gitara = video
Xenon (IP Logged)
March 21, 2006 06:42PM

Jumbo, kada bus rankos video? :)
Re: Durnaropes + gitara = video
Xenon (IP Logged)
March 21, 2006 06:56PM

Patiko :) KOstiumelis pas tave, Jumbo, kapec :))
Blyn, gaila, kad bruzinat beleka :) O del ko real-time nesuvaret ? :)
Re: Durnaropes + gitara = video
fiddler (IP Logged)
March 21, 2006 07:04PM

Nijuokinga:)
Re: Durnaropes + gitara = video
jumbo (IP Logged)
March 21, 2006 07:25PM

Xenon:
norejau rimta video padaryt bet atejo Julius (bosistas). :(
Siaip tai grojom vienam epizode real time ir irasinejom i pc. Po to butu labai lengva montaza padaryt su video. Bet taip gavosi kad ir ivairiu rakursu norejosi pafilmuot tai bajeris nesigavo su real time. Siaip cia VanHallen interpretacija:)
Re: Durnaropes + gitara = video
Rytis (IP Logged)
March 22, 2006 05:14PM

che che che geras :D:D
Re: Durnaropes + gitara = video
Aurelijus (IP Logged)
March 23, 2006 12:32PM

Krutai!!! Fainiai "susukta"!!!!
Re: Durnaropes + gitara = video
Suopis (IP Logged)
March 23, 2006 01:57PM

... "Bet karalius juk nuogas!!!"...

Jeigu, kas suprato ką norėjau tuo pasakyti...

Pagarbiai
Re: Durnaropes + gitara = video
inferno (IP Logged)
March 23, 2006 02:05PM

hmmm tipo pasakei kad jumbas neapsirenges ar kaip ??? :D:D:D:D:D:D:D:D
Re: Durnaropes + gitara = video
jumbo (IP Logged)
March 23, 2006 02:07PM

sakyciau netgi labai apsirenges - su savo vonios chalatu:)
Re: Durnaropes + gitara = video
Suopis (IP Logged)
March 23, 2006 03:02PM

He he, vyriokai...
Ar skaitėt tą pasaką apie nuogą karalių?
Norėta pasakyti, kad, neskaitant visos mano pagarbos Jumbo asmeniui, klipas yra totalus š... Ir tokie komentarai, kaip "Krutai!!! Fainiai "susukta"!!!!" ar panašios panegirikos labai jau primena puošniųjų karaliaus apdarų (kurių išties nebuvo visai) liaupses. Aš suprantu, kad tai tik kvailiojimas, bet...
Ai, tiek to, tingiu rašyt, kas dar nesupratot - nesuprasit niekada ;)
Pagarbiai
Re: Durnaropes + gitara = video
jumbo (IP Logged)
March 23, 2006 03:16PM

vadinasi neturi humoro jausmo:)
Re: Durnaropes + gitara = video
inferno (IP Logged)
March 23, 2006 06:22PM

suopi na shnekant apie jusu klipus su rambynu tai na irgi nepasakychiau kad ten aukshtos menines vertes :D:D keistas tas suoppis maniau humoro turi :D
Re: Durnaropes + gitara = video
jumbo (IP Logged)
March 23, 2006 06:29PM

Man Suopio ir Rambyno klipas, sakyciau per daug klaidinantis tarp realybes ir humoro. Pirma karta nieko nezinodamas ziurejau ir galvojau kad cia ant rimto:)

na draugai sako kad pas mane arkliskas humoro jausmas. kai dedu tai dedu:))
Re: Durnaropes + gitara = video
Suopis (IP Logged)
March 23, 2006 09:32PM

Ne ne, vyriokai, nemaišom. Kad ir kaip gerbčiau S. ir R. Ramonus - nesu vienas iš jų. Tiesiog aplinkybių sutapimas, kad su gerb. S. Ramonu vienodai vadinamės :).
Su humoru, pas mane lyg ir viskas gerai, aš tik norėjau pastebėti, kad šiame forume vyrauja tendencija girti kiekvieną Jumbo pirstelėjimą :). Ai, rišam, vakar buvo per daug gėrimų, tai šian ryte galėjau dar ne to prirašyt ;).

Jumbai, nieko asmeniško: aš matau, kad tau čia tik bajeris, bet kažkam taip beveik neatrodo. Beje, kada naują Linfeng puslapį užkursi?
Re: Durnaropes + gitara = video
inferno (IP Logged)
March 23, 2006 10:15PM

nieks chia tu pirstelejimu negiria berniukas turi parako tik nieko iki galo normaliai nedabaigia ir tiek :D
Re: Durnaropes + gitara = video
jumbo (IP Logged)
March 24, 2006 10:51AM

Suopi:

ai kolkas uzsakymais uzsivertes su tais websaitais:)) o saviskiam net nera kada prisest.


inferno: jo cia prisipazinsiu eilini karta kad potencialo viska gerai padaryt turiu, bet esu visiskas tinginys:)
Re: Durnaropes + gitara = video
inferno (IP Logged)
March 24, 2006 11:34AM

jumbo butent ta ir norejau pasakyt :D:D:D tinginys :D beje kiek imi uzh vebsaito sukurima domintu shis dalykas :) parashyk man imeila wiliusinferno@yahoo.com
Re: Durnaropes + gitara = video
jumbo (IP Logged)
March 24, 2006 11:52AM

nusiunciau:)
Re: Durnaropes + gitara = video
**Rimas G. (IP Logged)
March 24, 2006 02:23PM

Nu jau nereikia...
Aš tai pagiriu ne dažniau nei vieną iš 5-6.
Kvailystėms laiko paprsčiausiai nėr. Apie "durnaropes" neturiu nuomonės. Briedas ir tiek. Nu turi prie visų gerų bruožų Jumbo ir ekzibicionizmo, ta prasme, kad publikuoja kiekvieną savo "pirstelėjimą". O, pagaliau, čia juk lyg ir pakankamai rafinuotas ir uždaras klubas. O ko čia slėptis. Tik jumoras yra toks dalykas, kad jis suvokiamas kontekste. O kiekvienas prie savo dėželės irgi sėdim savo kontekstuose. Todėl norėti, kad būtų visiems juokinga, paprsčiausia naivu. Aš, pvz, visiškai suprantu, kad mano bajeriai gali būti daug kam visai nejuokingi, nors savo kontekste ir virsčiau iš padų. Nors dabar rašau visai be šypsenos. Bet ir dantimis negrieždamas... Čia ne bajeris. Čia tik mano nuomonė.

**Rimas G.
Re: Durnaropes + gitara = video
inferno (IP Logged)
March 24, 2006 03:20PM

nesusenkim ankschiau laiko mielieji :D:D ir bukim tolerantishki bet nepraraskim sarkazmo ir cinizmo nes tai gyvenimo rutinos prieskoniukai :D:D:D: vieniems arklishkas humoras patinka kitiems anglishkas :D:D:D
Re: Durnaropes + gitara = video
**Rimas G. (IP Logged)
March 24, 2006 04:24PM

Jėzaumarija, širdy man vistiek 14! Nors niurzgu ir pagal pasą...

**Rimas G.
Re: Durnaropes + gitara = video
inferno (IP Logged)
March 24, 2006 06:23PM

chia kaip atsakymas i uzhklausimas apie amzhiu sako pagal pasa 30 pagal sveikata 65 pagal prota 13 :D:D:D:D na man chia labai tinka :D
Re: Durnaropes + gitara = video
Suopis (IP Logged)
March 24, 2006 08:06PM

Tai va, blyn :), jau ir pastebiu, kad senstu. T'skant to maksimalizmo jau kasdien mažėja...
Sorry, only registered users may post in this forum.