midiaudio logo
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
jumbo (IP Logged)
April 03, 2006 01:30PM

aahahahahah:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
April 03, 2006 01:37PM

kazhkaip vistiek nujauchiu jei supras apie ka ash chia shneku tai gausiu ish kojos per savo floyd rouza :D:D:D
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
jumbo (IP Logged)
April 03, 2006 01:41PM

saugok volume ir tone knob'us:))
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
April 03, 2006 01:56PM

na jo jo :D:D reiks koki pakietinta apsauga uzhdet :D:D:
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Gintas (IP Logged)
April 03, 2006 02:10PM

tai vyriukai nejau manote, kad instrumentas skamba taip pat naujas ir naudojamas 15 metu???

kaip, inferno, ar dar rankena nenukentejo?



Edited 1 time(s). Last edit at 04/03/2006 02:16PM by Gintas.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Suopis (IP Logged)
April 03, 2006 02:16PM

Inferno,
na na, "nuo kasdieninio naudojimo" :D. As irgi galiu pasakyt, kad "du kart per dieną" :D. tik ar kas patikės? he he. Leiskit prisistatyti: nusipelnęs sporto meistras, pulkininkas Čingačgukas :D
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
jumbo (IP Logged)
April 03, 2006 02:29PM

mano ziniomis tai gereja (jei geromis oro salygomis laikomas) del medzio dziovimo. Bet manau superiniam instrumentam ir taip bent 10-15 metu dziovinimo mediena naudoja. Ar ne?:)
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
April 03, 2006 02:29PM

suopi nu pastebejau kad sovietiniais laikais geriau gaudavosi dabar kazhkaip po nepriklausomybes prasteja vis :D:D:D: seniau tai ir tremolo su ranka pavarydavau dabar netie laikai ot tas landzbergeris prakeiktas :D:D:D:D

love peace and rock'n'rol
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
April 03, 2006 02:30PM

gintai nu matai kai kiti sako kad gitara kaip moteris tai ir ash pabandzhiau toki bajeri su aliuzija i moteris parashyt :)) na boba po 15 metu intensyvaus naudojimo kazhkaip negereja :D:D:D nezhinau gal kiti kazhkaip moka kitaip naudot :D:D:D
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Gintas (IP Logged)
April 03, 2006 02:31PM

jumbo, kaip manai ar seni kokybiski instrumentai kainuoja daugiau uz naujus tik del gerai isdziovinto medzio???

inferno, taigi visi normalus vyrai (pagl apklausas 80 proc.) be tos naudojamos 15 m. turi ir kita naudojama kaip sakant spec. repertuarui



Edited 1 time(s). Last edit at 04/03/2006 02:32PM by Gintas.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
April 03, 2006 02:33PM

turbut nebeliko ishdzhiuvusio medzhio todel dabar ish mazhiau dzhiovinto daro :) kiek gi ankschiau zhmoniu grajindavo ir kiek dabar :) ankschiau nebydavo elektro gitaru tik smuikai stradivarijaus :D:D:D tskan ishauges poreikis dzhiovintai medienai :D:D:D:D
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
jumbo (IP Logged)
April 03, 2006 02:36PM

ne ne tik del to. Lygiai taip pat kaip seni lempiniai stiprintuvai ir kubai dabar kosminius pinigus kainuoja. Kai tais laikais kai pradejo gamint buvo tolygu kaip mum tranzistorinius pirkt dabar. Maciau faktiniu irodymu del tu kainu:) anyway.
Negi nepaklosi daugiau uz (marketingine) legenda kurios nebegamina.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
April 03, 2006 02:38PM

na taip pobedos dabar kainuoja ir po 2 tukst euru :) tskant antikvariatas :)
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
jumbo (IP Logged)
April 03, 2006 02:39PM

http://cgi.ebay.co.uk/974-FENDER-STRATOCASTER_W0QQitemZ7402807819QQcategoryZ33039QQrdZ1QQcmdZViewItem

kaip kaina?:) susidomejusiu 0.
turbut pacio Malmsteeno "play loud'as" maziau sudroztas:))



Edited 1 time(s). Last edit at 04/03/2006 02:40PM by jumbo.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Gintas (IP Logged)
April 03, 2006 02:40PM

nu jumbo, as apie vartus, tu apie ratus...

kur tau elektronika, kuria galima nukopijuoti ir kiekvieno instrumento unikalus skalbejimas del unikaliu salygu (tiek naudojimo, atmosferos poveikio, futliaro ir t.t ir pan.)

zodziu kartais gincijames tik tam, kad pasigincyti...

inferno, usiok??? reikia pora instrumentu tureti strata ir telika, nes kitaip baisiai jau monotonija gaunasi, nors blin man tas pats turiu tik strata abiem prasmem... reikia pauzes daryti tada ir muzonas nieko ir visa kita samones nezaloja :)
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
April 03, 2006 02:42PM

neblogai :)
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
April 03, 2006 02:44PM

gintai jo jo reik tureti ir strata ir telika dar koki lespaula ivairumui :D:D
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Gintas (IP Logged)
April 03, 2006 02:46PM

mane tai kury laika trauke parker fly, bet pamaniau, kad nepernesiu jos prakaito kvapo :D

http://cgi.ebay.co.uk/Beautiful-Parker-Fly-No-reserve_W0QQitemZ7403724846QQcategoryZ2384QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem



Edited 2 time(s). Last edit at 04/03/2006 02:48PM by Gintas.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
jumbo (IP Logged)
April 03, 2006 04:24PM

tai Sharas ish mountainside.lt tokia pacia turi:)
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
April 03, 2006 04:33PM

jumbo turbut sharas egzotikos megejas ir uosle nelabai ishlavinta :D:D:D ash tai turbut su tamsesne negu sunburst neprasidechiau :D:D:D:D:D
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
jumbo (IP Logged)
April 03, 2006 04:42PM

Sharas sake kad cia jo svajoniu gitara visa gyvenima buvo:) O ka, pakankamai moderni roko gitara. Tiesapasakius netgi per daug universali, kad sakyt roko.

Aha, pas ji tamsiai violetine, tai neretai juoda atrodo. Dingsta visas formu grozis:)
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Gintas (IP Logged)
April 03, 2006 04:51PM

jo, tos sunburst dar nieko, bet teko vezti karta grupele parker fly deluxe is ruandos, tai patikekit mikroautobuse sunku ir prie atidaryto lango buvo, nors estetinis vaizdas visai nieko...
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Rytis (IP Logged)
April 03, 2006 05:14PM

blemba grazuole :P

teko matyt pas Sharuna is Mountenside per roko naktis, blemba as ten issivepes spoksojau i ta kliuska :D:D:D
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
jumbo (IP Logged)
April 03, 2006 05:26PM

Man tiesasakant (nors Sharunas turbut zino mano nuomone, neizeidziant), kad labai jau tie ragai nenaturaliai "aplauzyti" ir headstockas kaip stirnos kanopa. Bet cia aisku - skonio reikalas;) tikiu kad galbut daug kam ir patinka. whats ok
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
April 03, 2006 07:31PM

gintai tu pagal ruandines turbut kietesnis net uzh lesniaka :D:D:D tas tiek ner mates :D:D o chia pilnas mikriukas :D:D sekasi gi kai kuriems :D:D gintai o koks tas kvapas ??? papasakok nevazhiuot man gi dabar i nemcus ar olandija ??:D:D labai cekava :D
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Rytis (IP Logged)
April 03, 2006 07:31PM

nu seip tokia "nekasdieniskai" atrodanti kaip stratai ar ttt :)
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Gintas (IP Logged)
April 04, 2006 08:26AM

inferno, nusakyti sunku, gal kazkas panasaus butu sumaisius cesnaka, "salerka" ir kokiu smilkalu kvapelio siek tiek gal...
ten buvo grupele tokiu paaugliu 15-19 m., juos vienas misionierius isgelbejo kai buvo ruandoj skerdynes...
zodziu ilgai pasakoti, gal kita kart
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Cerberis666 (IP Logged)
April 04, 2006 04:24PM

Vsio reik nauja tema uzvest "radau ziaure patinkancia boba" svarbiausia nauja isvis nenaudota...:D tai manau siais laikais vertinama labiau uz betkoki antikvara tsakant...tas pats kas gyva dinozaura surast :D:D:D

Raimondas Rozenbergas
Sorry, only registered users may post in this forum.