midiaudio logo

nieko nebesuprantu... ieškau užuojautos :)

icingsugar (IP Logged)
April 05, 2006 03:33PM

Gal ir nelabai gražiai darau, bet kitame forume tokia grupė Juanita is Dead pateikė įvertinimams savo kūrinį. Tuoj leis albumą, bus koncertas. Paklausiau:
http://kish.puslapiai.lt/Juanita_Is_Dead-I_Love_You.mp3
...ir sakau tiesiai šviesiai- polnyj gavno. Egi, kad ne, pasirodo, tiesiog mano supratimas apie muziką nevykęs, o "kūrinys labai vykęs ir maloniai klausosi". Yra net kažkokia "dainavimo maniera", "iškreiptos erdvės" ir pan.
Sakau: "aš irgi taip galiu", pasėdėjau gerą pusvalandį prie kompo:
http://naiad.nm.ru/mp3/KuosmaRaja-NOiZ.mp3

Na, kažkaip ir pagalvojau... kad trūksta žodžių. Muzika mirė- tegyvuoja triukšmas! :)
Re: nieko nebesuprantu... ieškau užuojautos :)
fighter (IP Logged)
April 05, 2006 05:56PM

na tikrai sutinku kad cia vienas triuksmas ir tas pats nevykes betn jau as tikrai nieko neizvelgiau panasaus i muzika tokie navarotai gal ir tiktu kokio lievo filmo fonui uzpildyt ir tai dar reiketu pagalvot...padauginus zoles ar kokiu kitokio "gerio" gal ir klausytusi maloniai...
Re: nieko nebesuprantu... ieškau užuojautos :)
Dr.CooliZ (IP Logged)
April 05, 2006 09:57PM

nzn, sitas man kazkaip gal didelio ispudzio ir nepaliko, bet tarkim pasileidus gilia nakti, tamsoj, gulint lovoj, per ausines BURZUM gabala Dungeon and Darkness (is albumo Burzum), efektas jauciasi kaip reikiant. nors ten isvis tik garseliai neaiskus..

digital death
Re: nieko nebesuprantu... ieškau užuojautos :)
velnietis (IP Logged)
April 05, 2006 09:57PM

idomus dalykelis cia , siaubekui kokiam tikrai tiktu apie pakjuodusias ir griuvancias Rusijos kasyklas:), dar panasu garsa kazkada teko girdeti Klaipedos uoste kai surudijes laivas gilino krantine
Re: nieko nebesuprantu... ieškau užuojautos :)
inferno (IP Logged)
April 06, 2006 07:55AM

kazhkoks smegenu biorneris :D:D siaubiakams nebet soundtrekas butu puse velnio :D na chia ish serijos kaip nors ishsishokti kad tik ne kaip visi :D del ko ir nemegstu modernaus dzhazo :D:D:D

love peace and rock'n'rol
Sorry, only registered users may post in this forum.