midiaudio logo

ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???

Lordi (IP Logged)
May 28, 2006 02:04PM

Tai vat, noriu suzinoti, kas manoma apie merginas, kurios groja pvz elektrine, bosine gitara ar net bugnais, tokio stiliaus, kaip rokas, hard rokas, metalas ir t.t. grupeje? Man tai atrodo kiek kvailoka... Tik nezinau kodel...
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Rytis (IP Logged)
May 28, 2006 02:13PM

labai puikiai manau :)
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
inferno (IP Logged)
May 28, 2006 02:58PM

man tai labai sexualu atrodo :)
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Dagis (IP Logged)
May 28, 2006 05:21PM

Man atrodo, kad lygios teisės. Nesvarbu kas groja, mergina, gėjus, žydas ar neįgalus - svarbu kaip groja. Neįsižeisk Lordi, bet su tokiais posakiais "kvailai atrodo, kai mergina groja sunkesnio stiliaus muziką" šiandieniniam pasauly reikėtų rišti po truputį, nebent į bažnyčią vaikštai kiekvieną sekmadienį - tada taip - merginoms tik KKK (Kinder, Kirche, Küche). Svarbiausia, kad plaukai ant rankų šiauštųsi, kai klausai (sunkiau tiems, kas jų neturi). Čia aš taip manau ir taikau tai apskritai visiems stereotipų sukaustytiems žmonėms, o ne būtent tau, Lordi. Aš taip manau.
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
stratlt (IP Logged)
May 28, 2006 05:39PM

Kvepia antisemitizmu. Dagis prilygino viena tautybe gejams, neigaliems ir merginoms:)

Potencialiems komentuotojams - bet koks antisemitizmas, fashizmas ir kiti "izmai"
forume bus netoleruojami, nes tai kertasi su LR istatymais.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Cinto Ranto (IP Logged)
May 28, 2006 07:38PM

grazu.Be to,kai mergina groja geriau,norisi irodyt sau paciam kazka ir konkurencija.Zodziu,labai idomu.Beje,dabar sparciai daugeja merginu,grojanciu bugnais.Tikrai grazu,bet apie gitaras nekalbu,nes merginos niekada neprilygs visokiems Steve Vai,Malmsteen ar Vaughan.Apie bugnus galbut irgi galima butu taip pasakyt,bet kazkaip man grazu,kai groja bugnais.:D
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
buteo (IP Logged)
May 28, 2006 10:28PM

ajaj... kodel neprilygs? gal tiesiog noras menkesnis ar ego kitoks? yra ir lietuvoj labai stipriu gitarischiu, tiesa, klasikiu... kodel rokas ir tie isvardinti instrumentai yra nesuderianmi? kodel niekas nekalba, kad joks vyras smuikinikas neprilygs kokiai vanesai mae? bullshit, cia manyciau tiesiog scenines ambicijos kitokios ir tiek. o mergina uz bugnu ir dar zhavi yra tikrai grazhu. va laidy gun barabancike maciau, tai zhavejausi... bosas tito&tarantula bosiste (tiesiog pav.) leny stern - gitara... zo...
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
myka (IP Logged)
May 28, 2006 11:02PM

Paganinis....
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Dagis (IP Logged)
May 28, 2006 11:08PM

Gerb. Robertai, šiek tiek ne taip supratot mane. Istoriškai bent Europoje visiems iš mano paminėtų personažų VISUR buvo apkarpytos teisės. Ir tik dabar visi tie personažai pradeda atitinkamų daugumų akyse „susilyginti“. Moterys tą padarė jau XX am. pradžioje, semitai (žydai - šitas žodis neturi jokių neigiamų reikšmių tarp kitko lietuvių kalboje kaip ir žodis negras) po nacių ir sovietų represijų, gėjai dar padarys savo revoliuciją, o neįgalūs ar šiaip nesveiki jau dabar pradedami aktyviai integruoti į visuomenę. Taigi noriu pasakyt, kaip ir sakiau, svarbu ne kas, o kaip daro. Tarp kitko, o juokimasis iš moterų muzikančių ir jų vadinimas kvailokomis atitinka forumo taisykles? Čia gi tiesioginis lytinės diskriminacijos atvejis? Ar aš klystu? Ir jei nepastebėjote, aš palaikau puolamųjų pusę (moterų šiuo atveju), o ne juokiuosi iš jų. taip, kad izmus reikia primetinėti ne man, o ponui Lordi.
Hau.
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
stratlt (IP Logged)
May 28, 2006 11:52PM

For Dagis:

Paciam neturiu jokiu pretenziju ir sutinku. Buvo parashyta " potencialiems komentuotojams":)

For Cinto Ranto:

Nesutinku del moteru gitarisciu. O kaip gi:

Jenifer Baten, kuri dirbo su Michael Jackson

http://www.batten.com/

Arba Bonie Rait (tiesa blues country):

http://www.bonnieraitt.com/

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]



Edited 1 time(s). Last edit at 05/28/2006 11:53PM by stratlt.
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Dagis (IP Logged)
May 29, 2006 12:08AM

Tada aš ne taip supratau. Atsiprašau, jei ką. Bent paaiškinau, ką turėjau galvoje.
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
galiupatiket (IP Logged)
May 29, 2006 09:43AM

Vannesa Mae visai nera jau kieta smuikininke, kaip ir Kenny G nera jau labai kietas saksofonistas. Čia šou verslas
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Lordi (IP Logged)
May 29, 2006 04:31PM

Vannesa Mae groja elektriniu smuiku, kas skamba gal ir panasiai i paprasta, bet yra zymiai lengviau. As jau 6 metus groju smuiku ir esu ragaves ir elektrinio. Tai nepalyginamai lengviau. Beje KKK(Kinder, Kirche, Küche) tik pagrindas ka merginos privaletu atlikti (nu, galima Kirche ismesti)... Man atrodo, kad mergina yra gerai, kai ji groja kokia gitara, ar galu gale vokalas, taciau man tai nepatinka sunkiojoje muzikoje. Tegul ji bus nuoga, bet tada visi i ja ziures kaip i nuoga moteri. Tegul ji tiesiog bus grazi, bet irgi visi ziures i ja kaip i grazia moteri. Taciau ji nebus taip vertinama kaip muzikante... Vat truputi kitaip lengvojoj muzikoj(pop, jazz ir t.t.) . Ten jos tikrai vertinamos ne vien "uz grazias akis" .
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Cinto Ranto (IP Logged)
May 29, 2006 06:24PM

merginos gali grot labai gerai,taciau jos niekada neprilygs Steve Vai,Malmsteen,gali nors ir su Jacksonu grot.
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
stratlt (IP Logged)
May 29, 2006 06:27PM

For Cinto Ranto:

Pasiklausyk Jeniffer baten, dar karta siulau. Ir klausimai atkris.
Beja, ji deste gitara GIT, Hoolywoode.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Metallica (IP Logged)
May 29, 2006 09:51PM

hard rocke ir rocke visai nieko, taciau visai netinka idarbint growleriu :D del grojimo tai abejoju nes biski jegos reik turet ir pirstu miklumo, ko nelabai tikiuos. o del bugnu tai isvis nesamone... taciau gali but ir isimciu!
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
inferno (IP Logged)
May 29, 2006 10:00PM

cinto tavo muzikantu ratas apsiriboja vai ir malmstenu ... yra moteru daug gerai grojanchiu instrumentasi ir nereishkia kad jei nieks nepromoutina ju nereishkia kad jos prastai groja :)
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Cerberis666 (IP Logged)
May 29, 2006 10:08PM

Jenifer Baten, na paklausiau sios moteriskes ir galiu pasakyti,kad siausia neprasciau u Vay'ju ar Satriani Bonie Rait neradau demkiu ,bet butinai pajieskosiu...:D

P.S. Vyruciai gana didziuotis savo kiausais ir pripazinti,kad ir musu dailioji lytis si ta gali (be to,kad skusti bulves,plauti kojines ir gimdyti vaikus)

Raimondas Rozenbergas
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Cinto Ranto (IP Logged)
May 30, 2006 10:02AM

ash nesakiau,kad jos blogai groja.Jos groja gerai,taciau ne vien mano nuomone-tai viskas.Cia neuztenka vien gerai grot.o kodel ju nepromoutina?:D
To inferno:siaip ash isvis neklausau nei Vai,nei Malmsteen.:D that's funny.
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
inferno (IP Logged)
May 30, 2006 10:24AM

cinto ir ash neklausau nes man jie nepatinka ... zhmonem daugiausia reikia suprantamos geros melodijos ir kartais tas virtuozishkumas ir kuo daugiau natu per sekunde daug kam nepatinka :)
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
marshall (IP Logged)
May 30, 2006 10:58AM

Jauciasi, kad neklausai ir is vis panasu, kad saves klausai. Lietuvoje abejoju ar is viso yra Jenifer Batten lygio gitaristas, bet kaip visada lietuvaiciai kietesni.
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Cinto Ranto (IP Logged)
May 30, 2006 04:10PM

Beje,kaip sake mano protingas pazistamas,Moteru suvokimas apie muzika yra kitoks negu vyru,del to jos jau neprilygsta.Kitas dalykas-apie Promotion'a,jei butu,ka promotint,patikekit-tai butu egzotika ir visiems butu labai idomu.Deja,ner tokiu moteru.Be to,siek tiek darosi absurdiska tema.
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Lordi (IP Logged)
May 30, 2006 06:03PM

Cinto Ranto Parašė:
-------------------------------------------------------
> Beje,kaip sake mano protingas pazistamas,Moteru
> suvokimas apie muzika yra kitoks negu vyru,del to
> jos jau neprilygsta.Kitas dalykas-apie
> Promotion'a,jei butu,ka promotint,patikekit-tai
> butu egzotika ir visiems butu labai idomu.Deja,ner
> tokiu moteru.Be to,siek tiek darosi absurdiska
> tema.


Tema is tikro darosi absurdiska. Visais atzvilgiais. Beje as tiesiog klausiau, kokia nuomone apie merginas, o visi savo lyg ir dievaites iskele, kas geriau groja, o jau nuo temos nukrypimu niex nepastebejo...
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
stratlt (IP Logged)
May 30, 2006 06:41PM

For Cinto Ranto:

Del promotionimo:

Jeniffer Battnen turejo kontrakta su Ibanez(kelis metus gamino signaturini modeli).
Dabar turi kontrakta su Washburn guitars. Cia ne promo?
http://www.washburn.com/artists/batten.aspx

Jei nebutu labai kruta su M. Jacksonu nedirbtu ir jam neirashinetu


O Fender gamino Bonie Rait signaturini strata 10 metu.
Cia irgi ne promo?

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Cinto Ranto (IP Logged)
June 01, 2006 10:21AM

nepalyginsi su vyrais:D.
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
jumbo (IP Logged)
June 01, 2006 04:38PM

kas ten sake growlingui mergos netinka? siulau atkreipt demesi i Arch Enemy:)
O man toks ir visai popsiukas pravezha: nightwish, lacuna-coil.
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Metallica (IP Logged)
June 01, 2006 10:10PM

nightwish durna grupe prastai varo ir dar gotus vaizduoja :\
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
jumbo (IP Logged)
June 01, 2006 10:40PM

va cia tai protingai atsakei:) maladec :)) dar kanors tokio sugalvok, su malonumu perskaitysiu:)
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
tabmakeris (IP Logged)
June 01, 2006 10:53PM

Opelis durna masina, nieko netraukia ir dar daug kainuoja :D
Re: ka manote apie merginas sunkesnio stiliaus muzikoje???
Niurzgius (IP Logged)
June 02, 2006 12:12AM

Idomu kodel tada ja perka.
Sorry, only registered users may post in this forum.