midiaudio logo

Gaudeamus 2006, Tartu, Estija

Giga (IP Logged)
July 03, 2006 03:23PM

Naujausias anekdotas apie estus.Vaizdelis toks: darome estradoje "bangą", kai tik ateina iki estų chorų, "banga" miršta. Iš 5 ar 6 karto pavyko! Vėliau, kai jau koncertavo vieni patys estų chorai, jie, prisiminę mūsų pamokas, patys savarankiškai bandė daryti. Ir ką jūs manot - pavyko iš trečio karto!!! Atsiprašau, jei ką įžeidžiau, bet tai FAKTAS. :-)



Edited 1 time(s). Last edit at 07/03/2006 03:24PM by Giga.
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Cerberis666 (IP Logged)
July 03, 2006 05:17PM

Giga, o snapsa jie irgi tik is trecio karto isgeria?:D:D:D
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
kosas (IP Logged)
July 03, 2006 06:09PM

Cerberis666 Parašė:
-------------------------------------------------------
> Giga, o snapsa jie irgi tik is trecio karto
> isgeria?

ne, jiem tris kart daugiau reikia;)
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Giga (IP Logged)
July 04, 2006 02:25PM

Dėl šnapso nežinau, kartu negėrėm, reikia sekti naujausius anekdotus :-). Bet kiek estai surengė provokacijų, kad tik lietuviai prastai pasirodytų šventėje:
1) atvežė supynes, kad besisupant supykintų, ir estradoje visi gražiai apsivemtų;
2) pastatė kubilą-pirtį, į kurį naktį (beje, ten baltosios naktys (supraskit kaip norit) netyčia sukrito ne tik choristai, bet ir orkestrantai su visais instrumentais;
3) dušus jiems pavyko įrengti lauke, skersvėjuose, nuo kurių iškart užkimo solistė Ieva;
4) 3-čią val. nakties tyčia atvežė koncertuoti grupę, kuri turėjo pradėti groti 2 val.;
5) koncerto dieną iš pat ankstyvo ryto 9 val. surengė generalinę repeticiją;
6) suorganizavo eiseną per miestą apie 3 km. grindiniu (brukiu) ir dar į tooookį aaaaukštą kalną;
7) estradą pastatė taip, kad saulė šviestų tiesiai į akis, įjungė maksimalų saulės kaitinimą, išjungė vėją, todėl kai kuriems dainininkams prisiėjo visalaik stovėti, nes bijojo net trumpam atsisėsti, idant neužmigtų, ar liaudiškai tariant - nenulūžtų.
Bet, nepaisant visų provokacijų mes sudainavom puikiai, gal tik vienai dirigentei buvo gėda šiek tiek, ai, bet yra tikra karo boba, atlaikė. Šaunuoliai Lietuvos studentai! Viva studiosi!!!
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Joniukas (IP Logged)
July 04, 2006 04:10PM

o tai cia bajeris ar kaip? cia tipo juokinga jo...
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Giga (IP Logged)
July 04, 2006 04:34PM

Nieko čia juokingo. Tiesiog lietuviai yra labai ištvermingi ir sugebantys išsisukti iš bet kurios situacijos.
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
nix (IP Logged)
July 04, 2006 06:18PM

Betgi jega buvo vis tiek. Pripazink. Ir bulves ju buvo visai skanios ir nenumire niekas toj estradoj (nors as tai tikrai vienu metu jau maniau, kad mano paskutinioji atejo) ;)

Beje, kokie komentarai apie kitu saliu programas? Kazka girdejau, kad nori 2008 musu tokia kaip siemet latviu padaryt, nes ju krutesne buvo. Pravalas kazkoks! Man tai pvz latviai nepatiko. Vare jie viska su fonograma ir go-go sokeju po dirigento pakyla.
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Smaikstuolis (IP Logged)
July 05, 2006 10:40AM

Aš ir ten buvau, alų midų gėriau, užkimt sugebėjau, per grindinį ėjau ir viską atlaikiau, tik veidą nudegiau, estes palikau ir neišsimiegojau :)
Šiaip tie septyni punktai visi teisingai parašyti, tik gal išvados netokios. O latvių pasirodymas man irgi nepatiko, jie daugiau šoko nei dainavo, o ir šokiai mūsų buvo geresni.
Tačiau turiu pripažinti, kad lietuvių programoje daug popsinių ritmų buvo. Pvz., Giedriaus Svilainio - buvusio mūsų choro vadovo (anot estų Svilinio :)) du Gaudeamuso kūriniai - ritmas ir tiek, nesudėtinga melodija. Dar programoje buvo Mikutavičiaus Pasveikinkit vieni kitus.
Galiu tik patikslinti dėl bangų: estams niekada nepavykdavo pakartoti lietuviškų bangų (normalaus greičio). Jie įsitraukdavo tik tada, kai atlikdavom estiškas bangas - pakankamai lėtas, kad jie susigaudytų.
Benel abiausiai kas man patiko, tai šeštadienio dieną įvykusi Jam Session prie kubilo. Muzikantai iš įvairių šalių bei kolektyvų. O gretimais mergina sau ramiausiai lygino drabužius :):)
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Xenon (IP Logged)
July 05, 2006 01:27PM

[b]Giga[/b] Nu taip visada buvo, teyr ir bus :) Lietuvoje gi tos pacios salygos ... :)



Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2006 01:27PM by Xenon.
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Giga (IP Logged)
July 05, 2006 01:34PM

Tai aišku, kad puiki šventė! Apie provokacijas tai dėl intrigos parašiau :-)
Ir išvis - ko jau ko, o manęs dėl nacionalizmo ar šovinizmo nekaltinkit - myliu jūrą, myliu saulę ir estus. Ar estai po mūsų pasirodė? Nemačiau, nes reikėjo ant žolytės pagulėti, acipūsti. O latviai vizualiai tai geriau atrodė - vienodi kostiumai, vienodi judesiai, bet trūko jaunatviškumo, energijos. Ir mūsų muzikantai žymiai kiečiau groja. Bet vėlgi, estų (ar latvių?) trimitininkas solo kaip pavarė !!!
A tai kitas Gaudeamusas bus tikrai 2008? Latvikės kažką sakė, kad po 3 metų tebus...
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Xenon (IP Logged)
July 05, 2006 01:40PM

Tai kas laimejo pagaliau?
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Cerberis666 (IP Logged)
July 05, 2006 02:25PM

Xenon Parašė:
-------------------------------------------------------
> Tai kas laimejo pagaliau?


TAUTU DRAUGYSTE :D:D:D

Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Xenon (IP Logged)
July 05, 2006 03:22PM

Reiskia mes :D
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
nix (IP Logged)
July 05, 2006 10:46PM

Geras, o kokio choro vadovas "Svilinis" buvo? Man tie jo gabalai visai patiko...
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Vytaso (IP Logged)
July 10, 2006 09:59PM

Aš ir ten buvau, alų midų gėriau, užkimt nesugebėjau, nes tik 2 dienas buvau.
eisena butu buvus gera, jei ne tas tas faktas, kad pries jai prasidedant reikejo gera valandele pastoveti sauleje ir nieko neveikt, o dar blogiau, kad ta reikejo daryt su tautiniu kostiumu- visi lietuviu chorai ėjo sau su makutem, o mum,visam Nemunui-nesvarbu ar sokejai, ar vokalai, ar muzikantai, kurie tos dienos programoje visiskai nedalyvavo- privaloma buvo zygiuot su tautiniais.
nei estu, nei latviu programos nemaciau, nes ejom i parduotuve, bet lietuviu pasirodymas irgi neblizgėjo- praeita karta latvijoj buvo labai smarkiai geriau ir graziau- siais metais per daug visokiu daineliu "motule einu kartis i rutu darzeli".
o marijono gabalas visiem labai gerai sulindo, nes matesi, kad visi dainuoja is sirdies, o kaip skrudinti zombiai....
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Ramunas (IP Logged)
July 11, 2006 09:48AM

nix Parašė:
-------------------------------------------------------
> Geras, o kokio choro vadovas "Svilinis" buvo? Man
> tie jo gabalai visai patiko...


Gal Svilainis? :)
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
Smaikstuolis (IP Logged)
July 12, 2006 11:23PM

Apie Giedrių Svilainį (čia jo tikroji pavardė :)) šiek tiek biografinių faktų iš interneto:
Nuo 1994 m. Giedrius Svilainis - Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos mišraus choro "Vilnius" chormeisteris, nuo tų pačių metų vadovauja šios sąjungos kultūros namų mišriam chorui "Skroblas". Nuo 1996 m. dainuoja ir Vilniaus savivaldybės kameriniame chore "Jauna muzika"
Re: Gaudeamus 2006, Tartu, Estija
**Rimas G. (IP Logged)
July 13, 2006 09:26AM

Teko kalbėtis su keletu vadovų. Prastai, sako, atrodėm, prastai...

**Rimas G.
Sorry, only registered users may post in this forum.