midiaudio logo

Pyktis

Egis (IP Logged)
April 05, 2004 11:58AM

Liudna, bet po truputi midiaudio forumai virsta santykiu aiskinimosi, mokymo kaip gyventi vieta.




:ยด-(
Re: Pyktis
skamesio pagauti (IP Logged)
April 05, 2004 01:08PM

muzikos kurimas ne bobu reikalas:-D
todel cia renkasi tikri vyrai , o ne bobos:-D
vyrai nera bobos:-O
todel egresyvumas jiems budingas :-D
tik per ginncus nes isgauname tiesa:-|
pavargau rasyti, daryk isvadas B-]

as nelegalas, bet gyventi noriu :-O
Re: Pyktis
asdf (IP Logged)
April 05, 2004 01:27PM

jo, gal biski tvarkos reikia. Gal salia Proaudio, Skelbimu ir MI reiktu forumo "kita", kur butu galima sukist su muzika nieko bendra neturincias ar debiliskas temas. Kur gi pasiguosi daugiau kad muzikantui Marijos zemej dantys nebereikalingi.

O, beje, kokios reakcijos tikejaisi is savo temos? Irgi nelabai muzikali, taigi kad jau pareiskei savaja nuomone, isklausyk ir mano.
Re: Pyktis
Egis (IP Logged)
June 01, 2004 12:46PM

Neturiu nieko pries Tavo nuomone :-))
Re: Pyktis
Zygas (IP Logged)
September 23, 2004 09:51PM

As tipo pazystu boba, kuri bugnais groj... Beja, jinai kai prisiger irgi bun agresyvi... Gal visdelto ji biski diedas... :-D
Re: Pyktis
PhunkU (IP Logged)
October 19, 2004 09:31AM

manau cia pasireiskia noras turet kiaushus tarp koju ir nepasirodyt silpnai (merginai, ta prasme)
Re: Pyktis
Iron One (IP Logged)
October 30, 2004 10:44PM

Pykti gali visi, bet bobos neparodo pykcio, o kiek as ju pazystu tai velniai rautu geriau piktos bobos kely nesutikt...B-]
Re: Pyktis
berniukas-18 (IP Logged)
December 14, 2004 02:56PM

pyktis yra normaliu tik per dazani mes pykstam kartais net be reikalo....as pvz paskutinemis deinomis is vis savyja nebetelpiu mane nervina visi ir manias neikas nesupranta sandein mum su mergina 1metai kaip draujam o as sedziu kambaryja ir parinosi nes i darba reiks tojau eiti as nzn kas man bet man disovai parasau padekit man rasykit i e.maila labai prasau kaip man tvardytis??ka man daryti?kas man?
Re: Pyktis
Valdas (IP Logged)
December 14, 2004 04:12PM

Nueik pas psichologa arba psichiatra. Ir dar, pries paspausdamas skelbti,patikrink klaidas, nes tikrai disovai atrodai.
Sorry, only registered users may post in this forum.