midiaudio logo

Pasnekesiai, plepalai ir t.t.

awrymas (IP Logged)
October 08, 2004 11:36PM

Siulau si skyreli ivairioms temos neturincioms kalboms, plepalams ir pan. kad tokie dalykai neterstu temas turinciu forumu. Tikiuosi, kad priimsite mano pasiulyma! :-)
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
**Rimas G. (IP Logged)
October 08, 2004 11:39PM

Of course!
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Darxide (IP Logged)
October 10, 2004 04:11PM

Pradejau reguliariai ir net liguistai valgyt saulegrazas. Kurkas geriau nei pakelis cigareciu per diena.
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Algirdas (IP Logged)
October 10, 2004 04:58PM

Koks Tu ligonis!:-D
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Darxide (IP Logged)
October 11, 2004 02:31PM

Ne, ne, ne + dar karta ne. Ligonis buciau jei vienu metu ir saulegrazas valgyciau (nelukshtentas), ir "Red&White" rukyciau. Gal dar koki "Zaibo" bambali tarp keliu laikyciau.

P.s. Neseniai susivokiau kad ritmas nebutinai turi buti 2, 4, 8, 16, etc. taktu (tinkamai parinktas zodis?). Jauciuos kaip pirma karta prisedes prie kompo. Uj :-) kaip gerai.
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
**Rimas G. (IP Logged)
October 11, 2004 10:01PM

Ne ritmas, po teisybei, bet metras.
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Darxide (IP Logged)
October 12, 2004 12:07PM

:-D
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
V. (IP Logged)
October 13, 2004 11:04AM

Perku saulegrazu alieju diskasukiui valyti(kinieciu gamybos nesiulyti).
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Egis (IP Logged)
October 15, 2004 05:10PM

O fonogramas darau su SB live,

gera nesamonė, ar ne :Ā“-(
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
V. (IP Logged)
October 16, 2004 01:51PM

As darau su midiarmonika Sojuz-6.
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
fgh (IP Logged)
December 31, 2004 11:01PM

fdgdfhfg
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
ritule (IP Logged)
January 13, 2005 03:08PM

sfgfhgjf
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
benamis (IP Logged)
January 17, 2005 11:00PM

Ką reiškia iš rusų kalbos išvertus SBLiv(e)? Nusivėmimą...
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Rimas (IP Logged)
January 25, 2005 12:02PM

Norejau gitaristu paklausti:

Va per Nacionaline Eurovizijos atranka dalyvavo Eva su Gabaliu. Per ju daina nuskambejo kazkoks soliakas kazkas tipo Y. Malsmsteen stiliuje. Nu nelabai gal ten jis tiko. Muzikologas Uzkuraitis dave pstaba, del tos gitaros skambejimo, sake galima buvo irasa daryti uzsienyje. Norejau paklausti ka jis galejo tureti omenyje ar kad pati igrojima galejo daryti koks profesionalesnis (?) muzikantas uzsienietis, ar kad Lietuvoje irasyti gerai skambancia gitara visgi yra problematiska del techniniu galimybiu?
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Darius Uzkuraitis (IP Logged)
January 25, 2005 12:37PM

Suabejojau paciu fonogramos skambesiu,konstatuodamas, kad ji tikriausiai daryta Lietuvoje. Buvau teisus.Man joje per daug buvo elektroninio skambesio (elektriniai bugnai ir visa kita).Jei jau rokas, tai jau rokas ir neverta jo imituoti kompiuteriu. Ceslovas po laidos visiskai sutiko su manim.Varnagiriui(butent jis irase ta solo partija) jokiu pretenziju neturejau - puikus gitaristas.
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Kandizijauskis (IP Logged)
January 25, 2005 12:52PM

biškį ne į temą :)
Ekspertų komisija.. "zvučit gordo", tik kad koktu klausyt.
koks iš vis tikslas yra komentuoti tuos vargšus dalyvius? kokia prasmė? tiksliau, ne komentuot, bet varyt ant jų. Na dar p. Užkuraitis pavaidina ekspertą skambiomis frazėmis "aranžuotė, "lietuviška" fonograma, gitaros solo..", tačiau viso labo skamba tai kaip "man patiko/nepatiko". Vėl sliekų ieškojimas ten kur jų nėr, pailsėkit ponai nuo tos eurovizijos organizavimo ir dalyvavimo tame procese, šviežaus oro įkvėpkit :) o tai jau priplėkę baisiai, tose pačiose sultyse verdat. o tai paskui bus "Norėjosi kaip geriau, gavosi kaip visada".
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Dalius (IP Logged)
January 25, 2005 01:05PM

Kandizijauski,

Nesiparink taip labai. Įdomu šiaip jau kas čia tose pačiose sultyse verda?;-)

Jei Darius nėra tinkamas ekspertas - tai kas tuomet tinkamas?

Šiaip jau - džiaugiuosi, kad išviso kažkas vyksta. O iškitos pusės - liūdna, kad tik tokie "atlikėjai" bando lipti ant scenos... Ok, ok, suprantu - Eurovizija nėra pasaulio bamba, bet - mielieji - kas iš šios atrankos daro didesnę pajuoką - ekspertai, ar "atlikėjai", nesugebėdami nei trijų natų normaliai atlikti? Kas čia ištikrųjų - savikritikos stoka ar begalinis noras pasirodyti per televizorių?
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
**Rimas G. (IP Logged)
January 25, 2005 02:47PM

Ir gana simptomatiška, kad didesnė dalis turininčių nors minimalias potencines galimybes, į tą jomarką žiūri gana skeptiškai. Iš atrankos padarėm jomarką. "Liaudis" lipa ant scenos, "liaudis" sprendžia... Galim rypuoti apie užgniaužta underground'ą, Bendžių intrigas, atseit, ir t.t., ir dar velnias žino apie ką, tačiau kol spręs "liaudis", atstovausim tik užstalės ir pastalės "kultūrą". Net mūsų ir profi prasme pripažintiems "asams" nėra šansų, kol jie neturės KO pasakyti. Mūsų sumautos tėviškėlės pop rinka jau suformuota tokiu principu, kad niekas netiki tuo, ką daro. Tiki ne savimi, savo produktu, o tik bašliais. Bet ką už bet kiek, kad tik mokėtų. Prostitucija kažkokia. Jokių, išskyrus finansines, ambicijų. Gal tik Mamontovą galima būtų įvardinti kaip asmenybę (nors ir muzikinis produktas man nepatinka: ne kokybės - skonio reikalas). Šiandienos popsistų strategija - paimti pinigą už tai, ko vestuviniu repertuaru išauklėta publika nori, veda tik į juodą pražūtį. Net ir išgirtasis Gintarinis Berniukas tik aklai kopijuoja saldųjį latvių kiemo "Brainstorm" ir ne daugiau. Tie, savo ruožtu, vėl kažką. Kol į sceną eis, puls, šliauš dvasios ubagai, o ne asmenybės, tol juoksis iš mūsų ne tik latviešai ir estiešai, ale ir visa likusi, pardon, Eu...
Apskritai, didelėje scenoje (nesvarbu - popsinėje ar akademinėje) kažką parodyti, pasakyti, padainuoti toli gražu ne tas pat, kaip emocionaliai laiptinės kaimyną "matom" iškolioti. Yra tokia sąvoka, kaip mastelis. Mastas, jei norit. O liaudis, deja, toliau savo laiptinės, globaline ar bent europine prasme, nelabai teatrokuoja ir, net per savo TV, nenori matyti nieko kito, kaip tik savo laiptinę.("Tu negražus, nes ne iš mano laiptinės!). Pagal totalinę lietuvių logiką Euirovizijoje turėtų atstovauti Nelly Paltinienė su "Stasio Povilaičio daina Švieski Man VėL"! Tuomet "pageidavimų koncertų" gerbėjų skambučiai be konkurencijos nurungtų visus likusius. Ir tai būtų TIKRASIS TAUTOS BALSAS!!!!
Ir kol nesurasim atlikėjo, nesvarbu: pensininko ar darželinuko, kuris sugebės išėjęs pasakyti - Sveiki! Stai ir AŠ! Esu IŠ LIETUVOS!, tol nenustosim juokinti pasaulio. Jei taip kada įvyks, dainos autorius, stilius visai nesvarbu. Jei jau einam į tą sumautą Euroviziją, mums reikalinga ne tik prekė, bet ir talentingas prekeivis, kuris ją sugebėtų parduoti. Tačiau talentingas prekeivis ir eilinis pardavėjas tą patį tekstą išberia visiškai kitaip.
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Kandizijauskis (IP Logged)
January 25, 2005 02:49PM

Daliau, aš tai nesiparinu, nėr kada per darbus parintis :)
tiesiog jei jau palikta viskas žiūrovų teismui, tai kokio velnio reikia sodint tą "ekspertų" komisiją "varyt", kurioje na gerai bent vienas yra kažką išmanantis muzikinėje sferoje, iš to uždirba duonai. Aš suprantu, kaip smagu kartais yra pavaryt, suvartyt žmogelį, pasirodyt už jį gražesniu ir arkitokesniu :) Be abejo, daugeliui ten dalyvaujančių tai tik gera proga pasirodyt viešumoje, patenkinti savo eksihibicionizmą :)) blogai tai, kad daugelis nesupranta, ką reiškia "kokybiškas produktas". Ir čia sumuojasi visi veiksniai - tiek savikritiškumo stoka, tiek begalinis noras pasirodyt.
Man dar kliūna tai, kad objektyvu ne iki galo - kad ir pvz. saulės kliošas - nu ok, aš pripažįstu jų lygį kaip sakykim pro lygio muzikantų (muzikalkė, etc...), nu bet ta išankstinė aura - "oj, saulės kliošas, nu jie gi iš muzikalkės, jie šūdo nemala" ir pakatila.. o kad ta jų muzika vadovėlinis sausiakas, tai visiems dzin :) na gerai, galbūt čia mano subjektyvumas groja - nesiklauso man toks funky-pop-jazzas ar kas ten pas juos.. ai nu ką čia pezėt dabar. Iš tiesų respect'as LRT už eteriaus suteikimą vos ne visiems norintiems - argi kas nors galėjo iš seniau grojančių pasvajot apie tokios savireklamos galimybes? Kita vertus trūksta profesionalumo visame išpildyme... toks visuotinis nusipezėjimas ir kreizėjimas, vos ne juokimasis iš rodomo piršto :)
ok, reikia dyrpt, pasiparinom ir užteks :))
na pabaigai, tai aš tai siųsčiau tenai E.Kučinską be jokių atrankų, rimtai - nėra jokios baimės ar sudainuos ar nesudainuos - sudainuos kaip per sviestą, formatas - pats tas, atlikimas - pro lygyje. Gaila, praeitą kartą nepavyko jam - daina pati ta buvo.
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
**Rimas G. (IP Logged)
January 25, 2005 04:51PM

Viena iš mano poteksčių ir buvo apie Edm. Kučinską, tačiau jau prisiskaitėm ir prisiklausėm "argumentų": jis senas - "duokim jaunimui kelią!", jis kaimietis, nes ne iš Marjampolės ar Kauno, juo labiau Vilniaus, "pronounse'as" ne tas ir t.t. Žodžiu - ne iš mūsų laiptinės, negražus. Tačiau ar yra Lietuvoje daugiau atlikėjų, kurie, išėję į sceną, galėtų pasakyti: "Labas, štai ir aš!", o ne "Labas, dabar padainuosiu jūsų žinomas ir seniai girdėtas dainas." Pvz. "Stasio Povilaičio Švieski Man Vėl"...
Būkim biedni, bet teisingi.
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
agne (IP Logged)
February 06, 2005 06:00PM

o tu ju nepirk
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
lasaz (IP Logged)
February 07, 2005 06:48AM

pykite nepykite, bet man eurovizijos konkursas priminė mano jaunystės laikų "Blogiausių grupių festivalį" :) :) :) Visgi kitais metais rekomenduoju organizatoriams ne tik MP3 paklausyti, bet ir gyvą atranką daryti prieš leidžiant į eterį. A tai vėl Jacksonas sudalyvaus, neakivaizdžiai ;)
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
axel'is (IP Logged)
February 07, 2005 03:31PM

Gal atsirastu geras vadybininkas(ė) kuris galėtų iskelti pop roko grupe??????
tik pasisveikinimas:)
ineta (IP Logged)
February 21, 2005 02:45PM

labutis visiems:D
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Kandizijauskis (IP Logged)
February 21, 2005 03:14PM

lasaz Parašė:
-------------------------------------------------------
> pykite nepykite, bet man eurovizijos konkursas
> priminė mano jaunystės laikų "Blogiausių grupių
> festivalį" Visgi kitais metais rekomenduoju
> organizatoriams ne tik MP3 paklausyti, bet ir gyvą
> atranką daryti prieš leidžiant į eterį. A tai vėl
> Jacksonas sudalyvaus, neakivaizdžiai

:) kai dar vykdavo kablyje kasmetiniai "bgf", pamenu jubiliejinį dešimtąjį - ypatingai finalininkų soundchecko sąrašus, atspausdintus dar nepasibaigus atrankiniam turui.... :)) FESTIVALIS!
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
paulius (IP Logged)
February 21, 2005 05:27PM

lasaz, o nejau gaila, kad per televizoriu blogu atlikeju patransliuoja (eurovizijos atranka)? Proga pasijuokti. O be to - neparodysi lietuviui visu, tai jis ir prades sakyt - korupcija korupcija, mano draugai labai gerai grojo ir dainavo, bet ju nepraleido i eteri. ir ten viska :) reik lietuviui paciam VISKA pamatyt ir paciam issirinkt. o tegul rodo visus. nebutinai gi turi vemt varyt paziurejus i juos. galima pasijuokti (6dieniais per lrt nebloga komedija rodo) ;)
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
**Rimas G. (IP Logged)
February 21, 2005 07:08PM

Tai kad tas lietuvis nesirenka. Kriterijaus neturi. Tai ir spaudo mobiliako knopkes už draugus, draugų draugus, savo kiemo draugus, sugėrovus ar šiaip bičiukus iš savo kaimo. O paskui sienomis lipa: palundra - korupcija! Išsiunčiau asmeniškai 3000 SMS, mano chebra dar 2500, o televizorius parodė tik 650. Va čia ir kriterijai.
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
axel'is (IP Logged)
February 28, 2005 04:28PM

JO tai kaip kolegos?manot?ar?LAURA AND LOVERS?Peš ką nors eurovizijoje?AAAAAAAAAAA??????
CHA CHA CHA................................................................
Nanau ta vizija jau labai aiski tampa;]
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
Cerberis666 (IP Logged)
February 28, 2005 05:09PM

Zinai aksel'is man atrodo, kad jie pes nebent kazkieno vista arba plaukus nuo savo galvu po artejancio fiasko...gal ir pergriestai ar banaliai, bet kaip jau buvo sakoma...- bukim biedni, bet teisingi...;)
Re: Pasnekesiai, plepalai ir t.t.
**Rimas G. (IP Logged)
February 28, 2005 05:10PM

Paskaitykit, jei netingit, rytoj

http://www.bernardinai.lt/

ta proga turėtų mano straipsnis pasirodyti.
Gal tik ne iš pat ankstaus ryto.
Jei kas turėsit kokių minčių, ten pat galite palikti ir atsiliepimus.

**Rimas G.
Sorry, only registered users may post in this forum.