midiaudio logo

Ivertinkit!

lionikas (IP Logged)
October 11, 2004 01:15AM

Muzikos zinovai,

Esu naujokas siame forume, muzika uzsiimiu nuo vaikystes. Bet kompiuteri pradejau naudoti pries metus..
Turiu prasyma, ar galetumete ivertinti dainas, ju suvedima ir t.t.

Rasykit viska, nes man labai ydomu ir svarbu...


http://noname.ten.lt - roko grupes "no Name" dainos, suvedinejau pac, su athlon 900, Creative sb Live, 256mb ram... Gitaras yrasinejome namuose...


P.S. http://fmf.vtu.lt/~lkonosovas/ - Cia yra mano asmenine kuryba, butu malonu jai rastumete laiko ir jai:-|



Ačiū, lionikas...
Re: Ivertinkit!
lionikas (IP Logged)
October 11, 2004 06:55PM

Hmz.. Jo!! Nera komentaru! Reiskiasi ne kas..
Aisku, supratau.. :-/



Ačiū, lionikas...
Re: Ivertinkit!
jumbo (IP Logged)
October 12, 2004 09:38AM

na... klausiau noname kahzkur gabaliuka. Skonio reikalas tas suvedimas, shiaip klausyt galima:) cia viskas aishku kad homemade. Sekmes
Re: Ivertinkit!
nesikrauna (IP Logged)
October 12, 2004 06:41PM

nesikrauna...
Re: Ivertinkit!
Pointless (IP Logged)
October 12, 2004 08:59PM

Butent, kodel nepavyksta parsisiust? Gal ten yra valandinis bandwidth limitas ar pan.?

Paklausiau tavo kurinius. Man patiko kad jie kazka isreiskia, vercia siek tiek uzsimastyti, taciau siaip nieko issskirtinio juose nera. Galbut tavo stilius toks, nezinau. Tiesiog buna kuriniu, kuriuos klausai taip idemiai, kad net pamirsti kur esi ir tarsi isilieji i pati kurini. O su tavo kuriniais taip neiseina.
O "no Name - esmine sekunde" - silpnokas vokalas, ir manau truksta dainoje kulminacijos, t. y. po 02:00 jau pradeda nusibosti klausyt, nes dainoje mazai kas is esmes keiciasi.

Cia buvo mano subjektyvi nuomone :-)

Re: Ivertinkit!
woozu (IP Logged)
December 01, 2004 06:56PM

nereali grupe!!!!!!!!!!!!!!!!!kaz pries tas ********,********
Re: Ivertinkit!
Deima (IP Logged)
December 12, 2004 04:01PM

Nu nzn, seip gal ir nebloga ta tavo daina, bet jai kazko truksta, pernelyg daug vienodos melodijos, galetum paivairinti. Bet nors tiek sugebejai... =]
Re: Ivertinkit!
Donatas (IP Logged)
December 12, 2004 11:06PM

Kazkoks sudo malimas, estrados matai uzsimane :)
Kad kazko truksta cia ne pastaba, o truksta pvz kurybingumo :)
Gali atsisest kampe ir sakyt, as esu as ir sakykit jus man ka norit :)
O kiti kartos tu esi tu ir daryk tu ka nori. Va tiek.

FIN
Re: Ivertinkit!
selmis (IP Logged)
December 29, 2004 04:11PM

Jeigu tai pirmieji tavo kurybos gabaliukai tai visai nieko. Dirbk ta kryptim ir toliau.Na o tu uzgauliojimu <sudo malimas...> cia rasyti tikrai nereiketu, kiekvienas kuria tokia muzika kokia jam patinka. Aplamai daug forume cia tu gudruciu kita pasiept, Patys dedasi labai kietais muzikantais bet Lietuvos padangeja kaip skambejo yamahuciu midi failiukai taip ir skamba toliau, o kur tikrietieji gitaristai su kelis tukstancius kainuojanciomis gitaromis kur cia forume save labai giria ir viska gerai ismano. Kur ju muzika ir grupes ... Man atrodo kad tai mitas. Lietuva plasmasines muzikos krastas nes tikros gyvos muzikos geru grupiu tik vienetai. Tad jei kam nepatinka ka zmogus bando sukurti tad parodykit save... O tau lionikai galiu palinket tik sekmes. Dirbk ta kryptim ir toliau ir viskas bus OK.
Re: Ivertinkit!
Valdas (IP Logged)
December 29, 2004 08:03PM

Paskutinis gabaliukas visai nieko, bent jau man, o dar dadejus gitaros improviza, butu netgi saunus. Gal nauja karta issivaduos is cicinu, mamontovu sedevru. Sekmes.
Re: Ivertinkit!
Meisas (IP Logged)
February 15, 2005 07:49PM

Jo man kabai patinka tokia muzikike,ir irasiukas geras!:)Tai sakau garai varot...:)Tik butu faina paklausyti gyvai jei kur grosit:)Taip ir toliau...
Re: Ivertinkit!
axel'is (IP Logged)
February 17, 2005 01:18PM

kurk,grok,stenkis ir viskas bus gerai.......nors ir po 20metu....... .
Re: Ivertinkit!
Cerberis666 (IP Logged)
February 21, 2005 12:57PM

Joo kaip kazkas sake pakritikuot kiekvienas mandras, o kai reikalas prieina iki paciu kritikuotoju...tai... Zodziu varykit tobulekit ir viskas bus ok!
Re: Ivertinkit!
axel'is (IP Logged)
March 10, 2005 01:34PM

tiesa sakant as nuomonę rašiau dar negirdėjas kurinukų tai dabar jau paklausiau ir galiu pasakyti ,kad tokia muzika domiuosi jau nuo vaikystės ir manau ,kad gana neblogai padarei.
Manau, kad turi puiku šios muzikos stiliaus suvokimą ir 20metų tikrai neprireiks :) :) :)
Re: Ivertinkit!
axel'is (IP Logged)
March 14, 2005 03:26PM

Ei gi įvertinau.
Re: Ivertinkit!
Modestass (IP Logged)
March 16, 2005 11:43AM

Man patiko, efektai geri ideti, vokalistes balsas chiki, aranzuote irgi gera. Is mazai girdetu grupiu tai geresnio negu jus kad darot nelabai ir girdejau
Re: Ivertinkit!
audiaudiaudi (IP Logged)
March 16, 2005 04:56PM

.:-) as neklausiau, bet man patinka.. kurk toliau.. ar zinai kas as?.:-)
Re: Ivertinkit!
No8 (IP Logged)
March 30, 2005 12:19AM

man patiko elektroniniai, asmeniniai tamstos darbai. tik kad visi ritmai panasus, leti, pabandyk kanors sudetingesnio, labai idomu..
Re: Ivertinkit!
VAIDAS (IP Logged)
April 25, 2005 02:31PM

Esu klauses zarasai, esmine sekunde. Patiko, labai faina. Va dar uztikau jusu saita parsipusiu visas dainuskas :) Gal yra kur nors tos dainininkes foto, turetu but simpatiska mergicka :)
Re: Ivertinkit!
Rami (IP Logged)
April 26, 2005 09:22PM

Nu va paklausiau esmines sekundes. Is pradziu paskaiciau cia ka zmones raso ir pagalvojau, kad nesakysiu apie grupe nieko, bet paskiau pamaciau, kad cia apie viska sneka. Siaip idomu man koks cia stilius. Bendrai gabalas visai nieko - girdejau ir blogesniu irasu. Ta fleita fainai isipiesia. Bet kazko truksta. Kaip kazkas sake kulminacijos. O tas vargoneliu solo visai irgi nieko primena "it's a fire counttown" ar kazkaip. Nu zinot. Jo o dabar kas nelabai gerai. Siek tiek manau reiketu sumazinti panoramos ploti, nes nefaina kazkaip kai i viena ausi kala hetas. Ir del tomu tas pats. Siek tiek per daug isskirti. Kas labiausiai nepatiko siame kurinyje ir turbut grupej - vokaliste. Jos balsas kazkaip man nelabai... Atsiprasau, bet vemiantis jos balsas. Cia gal nieko blogo - toks stilius. Tai va. O siaip tai pritariu tiem, kurie sako, kad varyk toliau. Svarbu, kad darai. O noredamas ismoksi daryt gerai. Taika ir meile. Bet vokaliste bloga ir kas cia per stilius?
Re: Ivertinkit!
Rami (IP Logged)
April 26, 2005 09:26PM

Plius dar jau kai dainuoja kas nors ir taip aiskiai girdis, tai butu fiana jei kalbetu taisyklingai ir graziai istartu raides, nes "tik venos esmines sekondes klaido" negraziai skamba ir nervina. Jo. O kas apie aranzuote kalba, tai zmones apie kokia cia aranzuote? Keturi akordai...
Sorry, only registered users may post in this forum.