midiaudio logo

Naujas forumas

fiddler (IP Logged)
November 11, 2004 07:10PM

Sena versija buvo geresne
Re: Naujas forumas
Dalius (IP Logged)
November 11, 2004 07:21PM

Manai? Senojoje šiek tiek trūko navarotų - pvz. "užrišti" (ty užrakinti) topicą ir pan. Dar bandysime pažaisti bei "tiuninti";-)
Re: Naujas forumas
Iron-Savior (IP Logged)
November 11, 2004 10:34PM

Man senesnis, gal be prikolų, bet daug patogesnis...
Re: Naujas forumas
**Rimas G. (IP Logged)
November 12, 2004 08:56AM

Dabartinis, t.y. jau kartą pakeistas šriftas, gerokai mažiau "akis gadina". Numonė: kadangi forumas ne dizaino klubas, o informatyvi nuomonių apsikeitimo vieta, manau, kad postų šriftas turėtų būti artimesnis visuotiniai naudojamiems tipografiniams, t.y. tokiems, kuriais spausdinamos knygos, laikraščiai ir t.t. Estetizuoti šriftai gerai atrodo antraštėms, logotipams ir kitokiems "smulkios formos" dalykėliams. Jais surinkti stambesni teksto blokai, kokių netrūksta šiame forume, nors ir atrodo estetiškai, tačiau dažniausiai "raibsta" akyse. Jei nemažai forumų juos ir naudoja, tai dar, toli gražu, nereiškia, jog tai pats geriausias sprendimas.
Čia, aišku, vien mano nuomonė. Nenoriu nieko primesti, mokyti ar, juo labiau, įžeisti. Kitiems gal patinka ir kitaip. Tai tik "informacija pamąstymui".
Re: Naujas forumas
fiddler (IP Logged)
November 12, 2004 09:12AM

Gal cia ir ipratimo reikalas
Re: Naujas forumas
fiddler (IP Logged)
November 12, 2004 09:12AM

Svarbu, kad jis (forumas) butu:)
Re: Naujas forumas
Dalius (IP Logged)
November 12, 2004 09:43AM

Rimai G,

Man irgi šitie fontai dar nelabai patinka (iš tikrųjų pačių fontų nekeitėme - padidinome tik tarpus tarp simbolių). Pasiūlyk ką nors - gal pabandyti ką nors iš įprastų Times-Roman?
Re: Naujas forumas
augis (IP Logged)
November 12, 2004 01:06PM

Taip sutinku ir aš, kad kolkas forumas gal biški nepatogus/neestetiškas, tačiau
jis pilnai konfigūruojamas ir su jūsų pagalba manau padarysim jį daug gražesnį :)

Norėtųsi, kad forumas atrodytu solidžiai ir informatyviai
(kaip ir sakė ***Rimas G), tačiau kartu nepamiršti ir dizaino elementų.


AUGiS webmaster
Re: Naujas forumas
**Rimas G. (IP Logged)
November 12, 2004 01:44PM

Patikrinau įvairios apimties tekstus vizualiai: kaip "skaitosi" ir kaip apskritai"žiūrisi". Mano šriftų rinkinys visiškai standartinis, taigi jokių ypatingų "navarotų" pasiūlyti svarstymui negaliu.
Norėčiau atkreipti dėmesį tik į patį šių šriftų tipažą:

Comic Sans MS
Trebuchet MS ir
Courier (jei gerai panenu, jis ir buvo ankstesniame dizaine)

Dabar sunku pasakyti kaip kuris šrifto tipas atrodytų realiame kontekste, nes vaizdas Word'e yra viena, o forumo bendro dizaino ir spalvoto pagrindo fone gali atrodyti visai kitaip. tačiau galiu tik pasakyti, kad beieškant pagalvojau, jog vienas esminių bruožų, kad "gerai skaitytųsi", turėtų būti pakankamai ryškus skirtumas tarp didžiųjų ir mažųjų raidžių, o plačiosios vizualiai nesuvalgytų siaurųjų.
Pagaliau ir visai nieko šriftas, kuriuo "rašome" žinutes laiško langelyje (dabar jau tingiu ieškoti tikrojo pavadinimo ( berods Lucida Console).

Tai tokie mano pasvarstymai. gal ir dar kas turi minčių?
O iš esmės Fiddler neginčijamai teisus: svarbiausia, kad forumas yra!

**Rimas G.

P.S. Times New Roman iš esmės geras šriftas, tačiau nuo jo jau bloga darosi. Ir standartams (valdiškiems) turi būti ribos.
Re: Naujas forumas
**Rimas G. (IP Logged)
November 12, 2004 01:46PM

Ar apakau? Tačiau, kol rašiau žinutę, man pasirodė, kad šriftas pakito. ir labai į gerą pusę
Re: Naujas forumas
**Rimas G. (IP Logged)
November 12, 2004 03:47PM

One more question:
Kažin kodėl po serverio "pabūrimų" adresas www.midiaudio.lt man išmeta Omni svetainę? Iki šiol tai būdavo adresas su lietuvišku interfeisu. Nors tai visai ne esminis dalykas (ir mano savimeilė tikrai neužgauta), tačiau gal tai tiesiog elementari klaida, ar jau reikia pamiršti "lt"?

**Rimas G.
Re: Naujas forumas
Dalius (IP Logged)
November 12, 2004 03:57PM

**Rimai G,

midiaudio.lt - čia omnitelio bajeriai. midiaudio.lt domain'as ir web'as (ištikrųjų - tai tik mažas redirect'as į midiaudio.com su lietuvišku meniu) vis dar yra laikomas viename iš omnio servų, o omnis dabar irgi daro savo servų "atnaujinimą" (keista, kad tai sutapo su mūsų darbais). Ir jie kažko tai nesužiūrėjo - kol kas ta klaida kabo - jau jiems rašiau.

Dėl fontų - na šitas, kuriuo rašome langelyje - man nelabai... Kol rašai - tai gal ir nieko, bet skaityti, kai prirašyta daug - raibuliuoja dar labiau...
Re: Naujas forumas
**Rimas G. (IP Logged)
November 12, 2004 11:31PM

P.Daliau,
Tai aš ir sakau, kad ne rekomenduoju, o tik diskutuoju. Bet labai malonu, kai ir savo trigaršį gali įkišti. Taip iš kart pagalvoji:" ir aš prisidėjau". Žmogiška, ar ne?
Re: Naujas forumas
Fino (IP Logged)
November 27, 2004 04:34AM

uz ka gerbiu midiaudio - uz tai kad bene vieninteliai muz. priekiu pardavejai, turintis ofiacialu foruma, ir kurie kencia kitu pasakymus apie tai kas nera visada palanku jiems kaip pardavejams ir tt. siaip atrodo kad oficialiu forumu nelabai ir yra pas mumis, o sriftas px, nors senas ir geresnis buvo. RESPECT!
Re: Naujas forumas
Valdas (IP Logged)
November 27, 2004 06:35AM

Pilnai sutinku su Fino.
Sorry, only registered users may post in this forum.