midiaudio logo
Re: Del muzikos leidybos
Saint (IP Logged)
May 12, 2008 12:56AM

p.s. lankydavosi cia kazkada Zvonkus kuris turetu zinoti, bet kazkaip pastaruoju metu ir jo nebesimato..
Re: Del muzikos leidybos
ProKlevaProRugius (IP Logged)
May 12, 2008 08:02AM

Hm, nelabai isivaizduoju, kas tas Minedas, bet kiek suprantu, kazkam jo laurai neduoda ramybes. Saint turbut nori buti Minedu bent jau shito forumo ribose?
Negi nera kitu saviraishkos priemoniu?

R.
Re: Del muzikos leidybos
Saint (IP Logged)
May 12, 2008 10:44PM

ProKlevaProRugius Wrote:
-------------------------------------------------------
> Hm, nelabai isivaizduoju, kas tas Minedas, bet
> kiek suprantu, kazkam jo laurai neduoda ramybes.
> Saint turbut nori buti Minedu bent jau shito
> forumo ribose?
> Negi nera kitu saviraishkos priemoniu?
>
> R.

o prie ko cia tas Minedas is viso? 8-)
kazkaip sitoj temoj atrodo kalbama daugiau apie Mineda negu apie pagrindini topika :) (nors gal tai ir normalu, nes Minedas siais laikais juk yra visur 8-) )

o jei kazkam ta daina apie kuria is principo ir buvo sukurta si tema panasi i Minedo kuryba, tai nzn, man tada keltu itarimu to zmogaus klausa :) arba as tiesiog nesu pakankamai isigilines i Minedo kuryba, nes kazko panasaus pas ji man neteko girdeti 8-) :)
Re: Del muzikos leidybos
oskaras (IP Logged)
May 13, 2008 12:35AM

:)))...As tiesiog neturiu zodziu. :) ::o
Re: Del muzikos leidybos
Metal Gods (IP Logged)
May 13, 2008 07:47AM

Taip
Re: Del muzikos leidybos
Gintas (IP Logged)
May 13, 2008 10:29AM

yra tokia religinė sekta Jehovos liudytojai, - jie mintinai iškalę ką reikia sakyti, kad pritraukti daugiau žmonių į sektą ir diskutuoti su jais neįmanoma, nes jie visiškai nesiklauso ką jiems sako kiti - jie šventai tiki, kad visa, ką jie daro ar sako yra tiesa, ir visiškai nesvarbu, kad 99 proc. aplinkinių jiems sako ką kita...

Panašiai mastančių yra ir ne tik Jehovos liudytojų tarpe... Juos sutinkame kasdieną - vadybininkus, siūlančius pirkti neva stebuklingus stiklainius, ar kitokius daiktus, kurių mums visiškai nereikia, komunistus save vadinančius socialdemokratais...

visi jie savotiškai teisūs ir turi teisę būti mūsų tarpe, nes esame visuomenė... tad kas belieka likusiai "pilkai masei" - paprasčiausiai pakęsti situacijos beviltiškumą ir apsišarvoti kantrybe
Re: Del muzikos leidybos
Saint (IP Logged)
May 13, 2008 10:46AM

na cia niekas irgi nesiklauso ka as noriu pasakyti sia tema, t.y. ko norejau paklausti sukurdamas sia tema, ir visa tema gaunasi tik offtopicas :)

o kad lietuviai visada nores tik "bring you down" tai ta as jau seniai zinojau ir is anksto tam buvau pasiruoses, tokia jau ta Lietuva mumis, reik stengtis cia ilgai neuzsibuti man atrodo..
Re: Del muzikos leidybos
pablito (IP Logged)
May 13, 2008 11:26AM

jojo. pirmyn i anglija! ten sony bmg laukia!
Re: Del muzikos leidybos
<<andrius>> (IP Logged)
May 13, 2008 12:18PM

:D
Re: Del muzikos leidybos
sanganas (IP Logged)
May 13, 2008 04:26PM

ant smugio irasytas atsakas Saint :D

http://www.pochta.ru/download.php/?file=:Lounge.mp3&host=klubasposeidonas.nm.ru/flashcard&user=klubasposeidonas
Re: Del muzikos leidybos
Rimtautas (IP Logged)
May 13, 2008 06:17PM

Paskaiciau cia jusu rasliavas ir prisikvatojau.:))))

Jauciu tas veikejas Saint irgi gerai kvatoja skaitydamas jusu naivius atsakymus.

Visiems palinkeciau nebuti naiviems ir nesikvailinti cia rasinejant.
O Saint linkiu nezaisti su zmonemis, nes gali atsirugti skaudziai viena diena...
Re: Del muzikos leidybos
Metal Gods (IP Logged)
May 13, 2008 06:32PM

Eik eik


EDIT:


Atsakas i sangano zinute.


Cia per desimt minuciu padarytas atsakas i Saint gabala :D

http://www.fileupyours.com/view/177053/Indomiai.mp3



Edited 1 time(s). Last edit at 05/13/2008 06:37PM by Metal Gods.
Re: Del muzikos leidybos
ura (IP Logged)
May 13, 2008 08:20PM

Kad, atsaku kurejai, visai pamirsot savo gabaluose idet zodzius kuriuos autorius taip vertina.
O seip tai ant sangano muzikos uzdejus saint zodzius, manau, galima butu isspaust visai nebloga bliuzini kurineli..
Sorry ,metal gods, tavo muzikele primine vaikyste, 2unlimited ir captain jack :) - nekoks atsakas :)

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Del muzikos leidybos
Metal Gods (IP Logged)
May 13, 2008 11:21PM

Jo jo! As ta ir dariau ant bairio gi :D Beje, 2unlimited geras (:P)
Re: Del muzikos leidybos
Saint (IP Logged)
May 13, 2008 11:44PM

Rimtautas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Paskaiciau cia jusu rasliavas ir
> prisikvatojau.:))))
>
> Jauciu tas veikejas Saint irgi gerai kvatoja
> skaitydamas jusu naivius atsakymus.
>
> Visiems palinkeciau nebuti naiviems ir
> nesikvailinti cia rasinejant.
> O Saint linkiu nezaisti su zmonemis, nes gali
> atsirugti skaudziai viena diena...

na siaip as ir nenorejau cia nieko zaisti, visa tema sukuriau ir pletojau tik rimtais ketinimais :)
tik ant galo cia susinervaves biski kai man pasirode kad visi nelabai objektyviai pries mane nusistate kazkaip 8-) gal ir bereikalo biski uzstumiau ant viso sio forumo ir net visos Lietuvos :)

bet kita vertus mano atstovaujama daina, pagal savo ideologija lyg ir skatina elgtis siek tiek su "roko zvaigzdes sindromu" 8-) :)
nors cia tik viena daina tokia gavosi, daugiau tokiu turbut nebus is mano puses 8-)
Re: Del muzikos leidybos
Dzeb (IP Logged)
May 14, 2008 06:16PM

Saint, o siaip, kelinta cia tavo daina? Nes zinai kaip sako apie brainstorm'inima. Pirmos penkiasdesimt ideju yra kazkur matytos, atgamintos kopijos. Nuo penkiasdesimtos prasideda apsurdiskos idejos. Ir tada kokia simtine jau gali but 'geresne', kas tikrai nereiskia gera. Zodziu, susidare ispudis, kad cia vienas pirmuju daromu gabalu. Todel tik siulau stengtis, bet as pvz savo pirmus gabalus palaidojau.. =]
Re: Del muzikos leidybos
Saint (IP Logged)
May 14, 2008 09:26PM

na tai idejos ir uzbaigti gabalai IMHO yra visiskai skirtingi dalykai, as nzn kiek visokiu ideju per gyvenima yra apsilankiusios mano galvoje :) bet juk nepulsi is kiekvienos idejos daryt gabala, ji uzbaigti, padaryti suvedima, masteringa, o tada paklausyti ir nuspresti, ai shudas kazkoks, reik ismest ir istrint :)

tai jo, tai yra vienas is pirmu mano uzbaigtu tokio dydzio projektu. t.y. butent tokio dydzio pats pirmas uzbaigtas, todel taip ilgai darytas, nes ant jo daug ka mokinaus ir slifavau savo prodiusinimo ir suvedinejimo technikas 8-)
sumasciau kad sita gabala galima uzbaigineti pati pirma, nes jei ir darydamas nepatyrusiom rankom prigrybausiu kanors prodiusindamas ir suvedinedamas tai sitam gabalui vistiek sueis tai prie koncepcijos, nes jis vistiek rimtumu nepasizymi, tai pati koncepcija gal atpirks kreiva suprodiusinima 8-) :)

o siaip tai mums butinai reikia ant vasaros kazkaip prasimusti i Lietuvos muzikos rinka, nes kada gi prasimusineti jei ne ant vasaros, kai visi koncertu bumai vyksta ir visi zmones tusintis nusiteike? 8-) :)
tai jei su situo gabalu nepavyks, teks tada per kokia savaite uzbaigti kita hita, juk tereikia vieno hito, kad informuoti Lietuva apie save, o po to jau galima beleka leisti, jau nera svarbu ka po to leidi, gali nors ir tokius kurinius kaip pvz Andrius Rimiskis ar ne? :)
tai va reikia hito ant vasaros nes kitaip ragai.. :S X(



Edited 1 time(s). Last edit at 05/14/2008 09:59PM by Saint.
Re: Del muzikos leidybos
Saint (IP Logged)
May 14, 2008 09:30PM

p.s. niekad negalvojau kad taip sunku padaryti hita ant Lietuvos kad is pirmo karto galetu nepavykti :)
Re: Del muzikos leidybos
Dzeb (IP Logged)
May 14, 2008 09:59PM

Viskas, aiskiai issidirbineji. Gero kelio =]
Re: Del muzikos leidybos
Saint (IP Logged)
May 14, 2008 10:32PM

prie ko cia issidirbinejimas, tiesiog esu dabar tokioj keblioj situacijoj
:)

kad tai yra tipo pirmas bandymas kurti "hita" tai nereiskia, kad jis nukrito is dangaus per viena nakti ar kazkas tokio, jam buvo ruostasi ilgus metus, t.y. gal apie pora metu praktika, o visa ankstesni gyvenima tik teorija 8-) :)
Re: Del muzikos leidybos
Famous (IP Logged)
May 15, 2008 12:21AM

:D geras.Dabar jau aisku.Uzskaitau :)
Re: Del muzikos leidybos
oskaras (IP Logged)
May 15, 2008 01:33PM

Jei metus sedejai prie sito "hito".tada jau tikrai ne kas..
Re: Del muzikos leidybos
Gintas (IP Logged)
May 15, 2008 02:16PM

yra toks nuostabus daugelį reiškinių nusakantis terminas - mankurtizmas

ech, jei tik mes vis prisimintume jo reikšmę...
Re: Del muzikos leidybos
**Rimas G. (IP Logged)
May 15, 2008 02:57PM

Kaip čia pasakius... "Mankurtas" Čigizo Aitmatovo naujadaras, prigijęs ir plačiai naudojamas postsovietinėje erdvėje ir ypač mėgstamas disidentiniuose sluoksniuose, tačiau čia niekaip neįžvelgiu mankurtizmo. Jei vienas visus laiko idiotais ir "diskutuoja" apie nieką jau tiek postų, čia greičiau juoda arogancija su doze nihilizmo. Jei taip, tai kam apskritai reikėjo pradėti šią temą? Savimeilei patenkinti? Juk čia jokios nuomonės nei iš tolo nereikėjo. Čia greičiau jau ne kūrybinis, bet socialinis reiškinys. Tai gal ir ne tuo adresu kreiptasi?

**Rimas G.
Re: Del muzikos leidybos
Saint (IP Logged)
May 15, 2008 03:53PM

**Rimas G. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kaip čia pasakius... "Mankurtas" Čigizo Aitmatovo
> naujadaras, prigijęs ir plačiai naudojamas
> postsovietinėje erdvėje ir ypač mėgstamas
> disidentiniuose sluoksniuose, tačiau čia niekaip
> neįžvelgiu mankurtizmo. Jei vienas visus laiko
> idiotais ir "diskutuoja" apie nieką jau tiek
> postų, čia greičiau juoda arogancija su doze
> nihilizmo. Jei taip, tai kam apskritai reikėjo
> pradėti šią temą? Savimeilei patenkinti? Juk čia
> jokios nuomonės nei iš tolo nereikėjo. Čia
> greičiau jau ne kūrybinis, bet socialinis
> reiškinys. Tai gal ir ne tuo adresu kreiptasi?


tema buvo pradeta su viltim, kad kazkas is siame forume besilankanciu galbut susigaudo Lietuvos muzikinio verslo reikaluose, t.y. kaip reikia rasti kazkoki kaip ir vadybininka, kuris padetu tvarkyti muzikinius vadybinius reikalus, reklamuoti grupe, pristatyti ja radijoms, TV, kaip reikia oficialiai leisti dainas, albuma ir t.t. 8-)
man tik tokios info reikejo ir nebuciau cia publikaves jokiu dainu jei manes nebutu paprase.. 8-)

beje tos info man reikejo nebutinai tik del sitos daugelio iskritikuotos dainos bet ir del kitu dainu ir siaip apskritai, ir netgi manau, kad ir kitiems zmonems praverstu tokia info 8-)
o visas veliau sekes offtopicas vyko jau ne mano iniciatyva.

dabar jau supratau, kad siame forume nieks tiesiog nezino tos informacijos kurios man reikejo apie muzikos leidyba ir vadyba tai kaip ir nusiraminau tuo klausimu :)
Re: Del muzikos leidybos
myka (IP Logged)
May 15, 2008 04:22PM

Mieli moderatoriai, patikrinkit Saint IP. Man rodos, cia tikrai koks tai forumietis linksminasi kitu nick'u... is kalbejimo stiliaus jauciasi, jog issidirbineja, nors gal cia man taip vaidenasi, tikiuos ne....
Re: Del muzikos leidybos
Gintas (IP Logged)
May 15, 2008 04:44PM

citata iš B. Genzelio straipsnio:

Mankurtas – tai žmogus be tautinio, pilietinio jausmo, nesuvokiantis, kas yra moralė, dėkingumas, kuriam rūpi tik viena – materialinės gėrybės, dėl jų jis viskam pasirengęs. Jis gyvena šia diena. Jis neturi istorijos sampratos. Viena jis težino – vykdyti šeimininko valią ir taip užtikrinti sotų gyvenimą.

Saint, va tau nuorodos

http://www.aeromuzika.lt/page1.htm
http://www.zuzi.lt/

surasi google dar nemažai tokių kontorų...

pops muzikos versliukas turi savų ypatumų, ten nemažai tokių kaip tu sukasi, tad vietoj eksperimentų surask kam sumokėt 1000-2000 litukų, padarys tau tą gabalioką padoriai, jei dar skirsi kažkiek šlamančių galbūt prastums "tavo" "kūriniį" į RC dešimtuką (pasiūlys kaip naujieną), o tada jau ir olimpas ir koncertai nebetoli... beliks išmokt laikyti išjungtą mikrofoną. Gali "karjerą" padaryt labai greit, bet reikia į ją investuoti...
Re: Del muzikos leidybos
Saint (IP Logged)
May 15, 2008 04:46PM

:)
as kai anksciau ar veliau pats issiaiskinsiu kaip ten su tom leidybom ir vadybom yra, tai niekam nesakysiu nepasakosiu jei kam ir iskiltu panasiu klausimu kaip man buvo iskile (nors gal ir neiskils), nes cia daug kas ant mano kurybos vare, vietoj to kad pasisiulytu kartu is to gabalo padaryt hita ir pelna pasidalint 8-) :)
Re: Del muzikos leidybos
Saint (IP Logged)
May 15, 2008 04:52PM

Gintas Wrote:
-------------------------------------------------------
> citata iš B. Genzelio straipsnio:
>
> Mankurtas – tai žmogus be tautinio, pilietinio
> jausmo, nesuvokiantis, kas yra moralė, dėkingumas,
> kuriam rūpi tik viena – materialinės gėrybės, dėl
> jų jis viskam pasirengęs. Jis gyvena šia diena.
> Jis neturi istorijos sampratos. Viena jis težino –
> vykdyti šeimininko valią ir taip užtikrinti sotų
> gyvenimą.
>
> Saint, va tau nuorodos
>
> http://www.aeromuzika.lt/page1.htm
> http://www.zuzi.lt/
>
> surasi google dar nemažai tokių kontorų...
>
> pops muzikos versliukas turi savų ypatumų, ten
> nemažai tokių kaip tu sukasi, tad vietoj
> eksperimentų surask kam sumokėt 1000-2000 litukų,
> padarys tau tą gabalioką padoriai, jei dar skirsi
> kažkiek šlamančių galbūt prastums "tavo" "kūriniį"
> į RC dešimtuką (pasiūlys kaip naujieną), o tada
> jau ir olimpas ir koncertai nebetoli... beliks
> išmokt laikyti išjungtą mikrofoną. Gali "karjerą"
> padaryt labai greit, bet reikia į ją investuoti...

va dekui, cia jau pagaliau konstruktyvaus kazkas (tu)

na tai galima aisku kreiptis i kitus prodiuserius kad uz babkes padarytu shmota, bet tada pats niekada neismoksi to daryti, t.y. prodiusuoti 8-) o noretusi paciam ismokti, tada "karjera" butu dar geresne, juo labiau, kad as nepasitikiu Lietuvos prodiuseriais, mano nuomone cia ju nera geru :)
Re: Del muzikos leidybos
Saint (IP Logged)
May 15, 2008 05:02PM

beje del to: - "rūpi tik viena – materialinės gėrybės, dėl jų jis viskam pasirengęs."

ar nemanai kad jei mums rupetu tik materialines gerybes bandytumem kurti iprasta ir seniai laiko patikrinta saldu popsa paauglems kaip visi daro kuriem butent tik tai ir rupi? 8-)

as manau, kad mes butent kad per daug idealistai esam, ir perdaug stengiames kazka novatorisko ir ne tokio nuobodaus prastumt, ir butent tai gali mums kisti koja Lietuvoje 8-)
Sorry, only registered users may post in this forum.