midiaudio logo

Ex - band2

Kristoferis (IP Logged)
December 20, 2004 09:18PM

Ex - band2



Edited 2 time(s). Last edit at 04/04/2005 11:41PM by Kristoferis.
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Valdas (IP Logged)
December 21, 2004 11:28AM

Sveikas, dabar tame paciame puslapyje atrask bliuza, perklausyk pirma gabala ir pats ivertink. Manau komentaru nereiks. Kol vyrai neismoksit gyvai groti,bet jau pakenciamai,kol irasant naudosite abejotinos vertes semplus, tol nieko gero nebus.
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
jumbo (IP Logged)
December 21, 2004 02:36PM

na ash jau irgi pirmai perklausiau bet susilaikiau nuo komentaru. Turbut supranti kokie jie butu. Siaip balsas potenciala turi. O muzika, ... na turbut labiausiai prie teksto prikibciau, nors b!b* cia suprasi ko dabar lietuvos prodiuseriams ir vadybininkams reikia. Gal jus visai tinkama linkme einat.:)
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Zygas (IP Logged)
December 21, 2004 06:41PM

Nezinau, gal ne apie tapati "pirma gabala" kalbam, bet man tai, ka jiem pateikei etalonu isviso yra issityciojimas is gitaros garso ir viso kito... Jei gerbiamui Valdui taip patinka bliuzas, nebutina savo nuomones kist visiem, gal kazkam ir jo dainu textai pasirodys banalus... Ir jeigu kazkas nusprende grot popsa, atleiskite pop rocka, tai nebutina jo iskart kaltint, bukime optimistai, visi zinom daug blogiasniu grupiu...
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Valdas (IP Logged)
December 21, 2004 10:32PM

Prie ko cia bliuzas ir etalonas, as turejau minty,kad reikia stengtis valdyt instrumenta ar tai butu gitara, musamieji ar klavisai su puciamaisiais. Asmeniskai kas man patinka toli grazu nesibaigia bliuzu,o tarp kitko Osborno gitaristas daugiau nei puse gabalu groja pentatonika,tai yra ptaktiskai bliuzine gama,bet i bliuza jo grojimas tikrai nepanasus arba AC/DC, visi solo bliuzines gamos pagrindu. Taip,kad gerbiamas Zygai bereikalo to neivertinate.
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Valdas (IP Logged)
December 21, 2004 11:22PM

O siuliau paklausyti si gabaliuka ( Coastal Eddie's Blues Station ), nes jis jau nebe pirmas, o kita diena gal ir desimtas bus.
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Zygas (IP Logged)
December 22, 2004 01:12PM

As sakau, kode man taip nepatinka Aisidisokai ir Osburns... :(
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Valdas (IP Logged)
December 22, 2004 02:59PM

O as ir pamirsau, kad tau patinka skinsiu raudona roze ir is viso panasu,kad i foruma lenda zmones apimti didybes manijos ir neturintys ka pasakyti.
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
pulsas (IP Logged)
December 27, 2004 01:31PM

Manau tai geras kurinukas.Geras kurinukas jaunimui ir senimui.Kiek pamenu ta grupe(Laikas)grojo jau 1996m.ir tada jie grojo ,,Kamerini pop-roka".Nemanau kad jie nemoka grot.Priesingai jie groja labai puikiai.Bliuza groja taip pat;)
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
vefas (IP Logged)
December 27, 2004 03:53PM

gerai cebra varykit toliau :} kada ir kur galima butu jus pamatyti grojant.Koncertuose ar panasiai...
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Kristoferis (IP Logged)
December 28, 2004 02:58AM

Sveiki,
aciu visiems uz kritika ir uz palaikyma! ;)
Koncertai bus. Pranesime veliau kada ir kur.
Stengsimes nenuvilt. :)



Edited 1 time(s). Last edit at 12/28/2004 09:50PM by Kristoferis.
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Auksinis Kardas (IP Logged)
January 03, 2005 08:22PM

ka tik perklausiau......... :p taigi grazu ir klausyt!ausiai net malonu. gerai!
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
reversas (IP Logged)
February 07, 2005 03:41PM

SUPER GABALIUKAS.TOKIUS GABALUS REIKIA I EUROVIZIJA SIUST.SAUNUOLEI TAI IR TOLIAU...
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
rikis (IP Logged)
February 17, 2005 01:30PM

jo man ir visai nieko tas jusu SHmotelis.
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Misteris (IP Logged)
February 21, 2005 05:01PM

Ea, o kodel pas man neranda? cia geras linkas www.soundclick.com
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Kristoferis (IP Logged)
February 22, 2005 01:42AM

O tai dar kas nors nori paklausyt?
No problem - tuoj bus :)
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Kristoferis (IP Logged)
February 22, 2005 02:13AM

Na, va:
http://www.soundclick.com/bands/8/laikasmusic.htm


Bet kolkas tik Lo-Fi veikia. 24val. begyje veiks viskas.


Klausykit ir komentuokit. Aciu. :)
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
MMM (IP Logged)
February 23, 2005 10:31AM

Paklausiau ir aš. Vokalas - šnipštas. Aš nepiktai, bet teisingai.
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
axel'is (IP Logged)
February 24, 2005 01:09PM

Na tikrai labai įdomu kodėl manai kad mano VOKALAS-ŠNIPŠTAS???
Jei gali MMM pasakyk ka darau blogai tai pasistengsiu bent gyvai
dainuodamas nedaryti klaidų.
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
MMM (IP Logged)
February 24, 2005 01:50PM

Ne tai, kad gerai ar blogai kažką darai, tiesiog nedavė ponas Dievas ir tiek.
Sėkmės.
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
axel'is (IP Logged)
February 24, 2005 04:08PM

MMM nusišneki tu stiprei.SĖKMĖS
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Kandizijauskis (IP Logged)
February 25, 2005 08:51AM

:) nereikia įsižeisti, jei kas ir pasako riebesnį žodį. Jei apie save labai geros nuomones esi, tai visiškai nereiškia, kad ir kiti turi lyditis nuo tamstos balso :)

Paklausiau, man asmeniškai irgi įspūdžio nepadarė - nieko ypatingo, vokalas kaip vokalas, tokių šimtai. Primena senąsias Naktines Personas - dainavimo maniera tokia nuobodoka vienoda intonacija.
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
bassman (IP Logged)
February 25, 2005 10:59AM

Sveiki,
As esu grupes "Laikas" bosistas. Noriu pasakyti, kad suprantu ir vertinu kritika. Mums dar reikia sunkiai dirbti, kad pasiektume geresniu rezultatu.
O i eurovizija nenoriu :)

Respect
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Kristoferis (IP Logged)
February 28, 2005 04:26AM

Vienas dalykas kai yra "riebus zodis", o kita kai yra beprasmiskas leptelejimas. Geriau tokiu atveju patyleti, kai nezinai ka pasakyti.
Balsas gal nera ypatingas, bet nera blogas (prisiminkit Eurovizijos atranka - baisu! Ten kai kuriu balsai ir nederedavo ir drebedavo ir t.t.). O, be to, laikui begant juk tobulejam. Svarbiausia, kad stengiames ir darom kazka, o ne tauskiam bereikalo ir snekam tokiom abstrakciom frazem kaip "tau ponas dievas nedave". Tiesiog pasityciojimas. Juk niekas nesako, kad, va, paklausykit kaip mes profiskai viska padarem ir koks balsas musu vokalisto super! Paprasciausiai irasem pirma daina studijoj ir paprasem issakyt nuomone. Beje, aciu visiems uz ja. :)
Re: Ivertinkit (grupe "Laikas")
Kristoferis (IP Logged)
February 28, 2005 05:07AM

Hey, visi! :) Idejau "live" versija - paklausykit ir ivertinkit! ;)


Adresas toks pats:
http://www.soundclick.com/bands/8/laikasmusic.htm
Re: Demesio! Grupes "Laikas" 'live' versija! Ivertinkit. :)
Kandizijauskis (IP Logged)
February 28, 2005 09:50AM

:) na paklausiau. Kas liečia vokalą - lieku prie savo nuomonės.

O kas liečia bymbačiaus lomkes, tai kaip sakant "geriau paprasčiau, bet lygiau", o tai tie traukuliai viduryje dainos man asmeniškai vidinį metronomą verčia prakaituoti :)
Re: Demesio! Grupes "Laikas" 'live' versija! Ivertinkit. :)
axel'is (IP Logged)
February 28, 2005 04:18PM

Tai kad musu bembacius pastovei Apsiuostes groja.Tai manau gan gerai?Nepyk RADIKAI :) Juokauju.Na tai irasinejom labai baisiom salygom.Gi nenorekit kad butu viskas CIKI :) CHA
Re: Demesio! Grupes "Laikas" 'live' versija! Ivertinkit. :)
axel'is (IP Logged)
February 28, 2005 04:36PM

Tiesa.,,,,.....AČIŪ,,,, už mano balso apgynima gerbemeijiejieji jieji ,,,mano Grupiečiai.DĖKAVOJU LABAI:)
Re: Demesio! Grupes "Laikas" 'live' versija! Ivertinkit. :)
Kandizijauskis (IP Logged)
February 28, 2005 05:33PM

nu kam tie pasiteisinimai, jei groji tai groji, o ne šūdą volioji.
Galvoji man ar bet kuriam klausytojui iš šalies čia įdomu, ar jis apsiuostęs ar kaip nors kitaip apsišnerkštęs daužo tą būgną? :) nuo to žinojimo lengviau nepatampa, vokalas lieka toks pats nuobodus, daina geresnė nepasidaro, ritmas neatsistato į vietą...
Kaip čia kažkas gerai sako, kad būkim biedni bet teisingi - mažiau uostyt, daugiau dirbt :)
kaip sakoma, mano du centai :)
Re: Demesio! Grupes "Laikas" 'live' versija! Ivertinkit. :)
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 28, 2005 07:55PM

gerb. docente,

o kur galima gauti paklausyti Kanda kurybos? :)


Siaip
Sorry, only registered users may post in this forum.