midiaudio logo

Windhale - tautieciu muzika is Londono

andriusTT (IP Logged)
April 27, 2008 12:06AM

Sveiki, esu sviezutelis forumo narys, taigi ta proga noreciau pasidalinti su visais grupes WINDHALE irasais, kuriuos baigiau tvarkyti mazdaug pries menesi.
Si komanda jauna, bet su sarmu.

Idomu isgirsti jusu klausimus, komentarus ir nuomones.

http://www.myspace.com/windhale
Re: Windhale - tautieciu muzika is Londono
Floyd (IP Logged)
April 27, 2008 10:29PM

Labai pagirtina.. Liux. So far - so good.

I technine puse: vokalas labai is viso mix'o visuose kuriniuose issiskyre. Lyg butu ne is ten. Siek tiek gal labiau i vidu kurinio ji deretu "igrust"

O siaip - neblogai :)
Nu jei visai kritiskam but, tai kurineliai truputeli kaip ir sabloniniai, nelabai ko naujo inesta, bet klausosi neblogai.
Re: Windhale - tautieciu muzika is Londono
andriusTT (IP Logged)
April 28, 2008 01:11AM

Is tiesu vokala "sukist" i mixa buvo sunkiausia. Iki siol negaliu issiaiskinti ar del dainavimo manieros vokalas sunkiai sulimpa su instrumentuote, ar tiesiog del garso lygio ar EQ.
Re: Windhale - tautieciu muzika is Londono
Metal Gods (IP Logged)
April 28, 2008 08:03AM

Klausiau pacia pirma tiktai (bitei ar ne bitei), nes nelabai laiko buvo. Siaip jo - viskas labai fainai sueina, tik kaip Darius paminejo vokalas. Klausiau viena karta, tai stengiaus isigilint kame reples. Zinok, mano subjektyvia nuomone, ne EQ ir ne dB, ir ne dainavimo maniera. Man rodos pats balso tembras taip padaro. Pabandziau isivaizduot - kas butu buve jei butu pritildytas vokalas - ne. Pakeistas EQ? Ne. Kitoki balsa, kad ir is kitu grupiu - taip. Bet kaip sakau - tai mano nuomone.


Overall - zeba.
Re: Windhale - tautieciu muzika is Londono
sanganas (IP Logged)
April 28, 2008 09:01AM

Gal vis tik ne balsa, o kitus instrumentus bandyt eq'int, kad labiau vokalas prie mikso deretu.
Sorry, only registered users may post in this forum.