midiaudio logo

jusu teismui mp3

jumbo (IP Logged)
December 31, 2004 12:32AM

http://burgzt.laikas.lt/~emperor/l/jumbo_-_soul_on_fire.mp3 <- failas ~5 mb

Programos: Cakewalk 9, Adobe Audition, Guitar Pro 4, Fruity Loop.
Equipmentas:
Vintage VS6 (Gibson SG 61 reissue kopija)
Crate GX15 (tranzikas 15 watu)
Zoom 505 I (pigiausias pigiausias!:)
Jolana Basso IV
20mecio baritono Jumbo balso stygos:)

Atlikta pagal: Jumbo
Autorius/kompozitorius: HIM
Re: jusu teismui mp3
Kristoferis (IP Logged)
December 31, 2004 02:08AM

Na, vokalas tikrai panasus i HIM'o! Jei nebutum pasakes, tai tikriausiai buciau pagalvojes, kad cia jis ir dainuoja. :) Siaip sios dainos originalo nesu girdejes, tai nelabai ka dar galiu pasakyt... Gerai. Man patiko. :)
Beje, Jumbai, tu juk pats Zoom 505 naudoji (ir nesiskundi), tai kodel sakai, kad man jis nereikalingas ("ka tu su juo veiksi?")? ;)
Re: jusu teismui mp3
**Rimas G. (IP Logged)
December 31, 2004 09:27AM

Labai simpatiška viskas, gana profesionalu.
Gal tik fonograma pernelyg "barškanti" (tame tarpe trash'inė gitara).
Ir vokalą daugiabalsį linkėčiau intonuoti tiksliau.
Jei nebūtų šių "smulkmenų" ir suvedimo optimalesnio balanso galima būtų pasiekti.
Kad būtų aiškiau apie mano įspūdžius, klausyta per:
SB Live+Kx project
Windows Media Player 10
SONY MDR-CD 170 headphones.
O šiaip - labai mielas darbas!

Sėkmės!

**Rimas G.
Re: jusu teismui mp3
jumbo (IP Logged)
December 31, 2004 10:39AM

achiu kolegos:)
tiesiog smagu pazhaist su nauju instrumentu ir shiaip vakar buvo proga ishbandyt "adobe audition" pirma karta
Re: jusu teismui mp3
fiddler (IP Logged)
December 31, 2004 04:51PM

Maladec, man patiko. Lauksiu solinio albumo:)
Re: jusu teismui mp3
jumbo (IP Logged)
December 31, 2004 08:55PM

heh, tai su naujais visus, dabar sedzsiu tuse:) daug aksutiniu gitaru ir akordeonas:))
Re: jusu teismui mp3
Iron-Savior (IP Logged)
January 04, 2005 05:57PM

Gerbiamas kolega Jumbo,
Kadangi aš neapkenčiu HIM kurybos , tai nuomonės šį kartą neišsakysiu...(manau apseisit ir be jos :D )

Rytis
Re: jusu teismui mp3
Zygas (IP Logged)
January 04, 2005 06:52PM

Nori nenori tenka nulenkti galva pries Ju kuryba... Gali nemegti Ju stiliaus, gali pavydeti Ju vokalistui balso, gali pavydeti Ju gitaristui mergu, gali neapkesti Ju dainu zodziu, bet pries Ju kurybinguma dauguma tesam sunys...
Re: jusu teismui mp3
Unforgiven (IP Logged)
January 07, 2005 07:43PM

Jou.. Nors as irgi nemegstu tokio stiliaus, bet pripazistu, kad viskas atlikta profesionaliai ir beveik be priekaistu.. Bugnai, gitara - super, tik bosas ir background vokalas nelabai.. O siaip tikrai galima nulenkti galva.. Sekmes tolimesneje kuryboje.. I mano winamp playlista jusu dainos tikrai pateks..
Re: jusu teismui mp3
marx (IP Logged)
January 08, 2005 06:07PM

siaip gal ir nieko blogo toje muzikoje, na bet jau dainavimas....
Re: jusu teismui mp3
XymoX (IP Logged)
January 10, 2005 06:06PM

Dainavimas kliuna, gitara truputi "skardine", bosas neishraishkingas. Siaip neaishku ka cia labiau vertinti - atlikima ar technine irasho puse
Re: jusu teismui mp3
jumbo (IP Logged)
January 10, 2005 06:12PM

vertinkit kas patinka:) ash nei vokalistas nei bosistas (tiksliausiai gitaristas) ir tai savamokslis:) o ir shita muzikine kryptis tik "padurniavimas" su multitrakinem programom. Ne tuo uzhsiimu kuo tureciau, just zhaidimas
Re: jusu teismui mp3
lasaz (IP Logged)
January 10, 2005 08:57PM

kaip hobistui - viskas ciki. As dabar tuo paciu uzsiiminėju, taip sakant isisavindami softa ziurime kas kaip skambą, kokia bugnu masina naudoti, etc.
Bet smagu ne tai. Smagu kad jaunimo tarpe yra norinciu ne tik pigius samplus ratu sukti, bet ir su gyvais instrumentas eksperimentuoti. Gitara groti - tai ne klaviatura ant kompo barskinti ar mouse'o laida tampyti, per dieną neišmoksi :)

lasaZ
Re: jusu teismui mp3
**Rimas G. (IP Logged)
January 11, 2005 05:18PM

Čia tai, neabejoju, ir svarbiausia!
Vien dėl to man tai pasirodė "labai simpatiška", jog "gyvas" žmogus kažką padarė. Tegul ir ne idealiai, tačiau PADARĖ! Manau, kad blues studijuoti ir, kas svarbiausia, groti (čia turiu galvoje kitą Jumbo postą), reikia kur kas daugiau užsispyrimo ir kantrybės, nei sukaupti loop'ų kolekciją.
Galima kabinėtis, tačiau RESPECT 20 - mečiui baritonui. Gerbiu, nors man jau gerokai daugiau. Čia kartų problemos nėr.

Sėkmės!

**Rimas G.
Re: jusu teismui mp3
jumbo (IP Logged)
January 11, 2005 08:11PM

dekui p. Rimai G. As pats sau kartais kritikos nepagailiu ir finale nuo jos net nedrystu publikuoti kai kuriu savo irasu:) bet kai gaunu is kitu ir butent labiau ish vyresnes kartos paskatinanciu komplimentu tai yra malonu, kaip ir visiems artistams kuriems ne kartais, o dazniausiai malonu buna ne finansinis atlyginimas o pripazinimas:)
Sorry, only registered users may post in this forum.