midiaudio logo

Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!

Nijole (IP Logged)
January 17, 2005 09:31PM

Ieskau kurianciu dainas vaikams. Dirbu su vaiku popchoru. Issisemem su dainom. Rekia nauju. Gal turite kas kurybiniu minciu. Vaikams (atskiros grupes) nuo 7 iki 14
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
Fino (IP Logged)
January 18, 2005 10:19PM

Vilnius? Reikia dainu ar dainu + padarymas ?
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
Nijole (IP Logged)
January 18, 2005 10:28PM

Aciu Fino, kad atsiliepete. Man reikia dainos + MIDI. Gyvenu Klaipedoje. Vaikai mano muzikos mokyklos mokiniai. Labai placiai reiskiames respublikoje.Dainuojame 3-4 balsiais. galetu buti gana idomus bendradarbiavimas.
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
arunelis44 (IP Logged)
January 18, 2005 10:32PM


Susirask Z.Gaizauskaites knygele "TAU musu daineles"Jei kas nors tinka-turiu siokias tokias fonogramas.Tarp kitko-as irgi is m.m.
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
Ignis (IP Logged)
January 24, 2005 07:58PM

Gal jums tiktų vien natos? Penkiose penklinėse. T.y.- bosas, akordai ir dar kaikas. Bet visai be mušamųjų. Tai tokios gaidos. Siūsčiau 1-ą dainą arba paštu, arba E- mailu Finale Notepad2005 Rar formatu.
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
Nijole (IP Logged)
January 24, 2005 09:24PM

Ignai, aisku man idomu kokia tai daina, ir kiek tu uz ja noresi be fonogramos, nes man daryti ja vistiek reikes, nes mes vistik popchoras ir dainuojam su fonogramomis
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
arunelis44 (IP Logged)
January 25, 2005 09:34PM


Bliamba! Kokie cia visi kietuoliai!
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
arunelis44 (IP Logged)
January 25, 2005 09:42PM


Gerb. p. Nijolyte ! Malonekit psasireklamuoti: kada ir kur Jusu kompanija butu galima isgirsti ? Gal sugalvotume parasyti kokia rimta dainele patiems Jusu maziausiems!.
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
Nijole (IP Logged)
January 25, 2005 09:58PM

Ponui Aruneliui! As jau ne Nijolyte. O reklamos yra tiesa apie mus nemazai, jei domina vasario pirma sekmadieni mano panelytes dainuos per LTV "Mazuju zvaigzdziu valanda. Ir siaip mes nereti sveciai TV ir ivairiuose festivaliuose. O esame dainos studija "Svirplys" - Gargzdai.Savo dainavimu stebinome net Vokietija. Na va ir pasireklamavau!
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
Ignis (IP Logged)
January 25, 2005 10:27PM

Mieloji ponia, už dainą, kurią jums pasiūlau, kolkas atlygio nenoriu, nes nežinau, ar patiks. Nuspręsim vėliau. Galiu atsiūsti dainelę kaip paprastą priedą prie laiško, jeigu tik turite Finale Notepad 2005 programą ir jeigu ta programa yra nustatyta kaip " to handle Finale notation files instead", konkrečiau kalbant, lentelėje, kuri paklausia, reikia paspausti OK. Jeigu tos programos neturite, galite parsisiūsti laisvai iš finalemusic.com. Jeigu ne, išsiūsiu jums raitu paštu kitą savaitę, kai parašysite savo tikslų adresą, kurį jau beveik ir žinau. Iki malonaus bendradarbiavimo.
Dėkoju už dėmesį
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
etas (IP Logged)
March 05, 2005 06:39PM

labas nijole as tiesiog galeciau parasyti vaikams keleta daineliu atsakykit i mano pasta jeigu idomu ......
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
etas (IP Logged)
March 14, 2005 06:28PM

pone nijole perskaitykit savo pasta as jums padariau dainele......
Re: Atsiliepkit ! Dainu vaikams kurejai!
fortunata (IP Logged)
March 25, 2005 01:09PM

man labai reikia bet kokiu natu!!!! kas gali man padeti ar i emaila atsiust. buciau labai dekinga.gal patartumet kaip internete susirasti
Sorry, only registered users may post in this forum.