midiaudio logo

Kur gauti tabus?

Rimas (Kaunas) (IP Logged)
January 24, 2005 11:48AM

Gal kas galetu nurodyti kur gauti ar galetu gal kas atsiusti tabus (ar kokia kita mokymo prioemone) Steve Vai kur groja Paganini is Crossroads. Arba galetu kas nors ismokinti taip pagroti (na, tiksliau beveik taip:)).
Nes as klausydamas nespeju isgirsti ir suprasti visu natu kad galeciau tai atkartoti is iraso.
Re: Kur gauti tabus?
Rimas (IP Logged)
January 24, 2005 12:04PM

Na, tabus jau gavau:) :)
Re: Kur gauti tabus?
Rimas (IP Logged)
January 25, 2005 11:51AM

Pabandziau groti su tabais, bet ne kas gaunasi. Kazkaip nezinau ar as juos gerai supratau, bet ten kazkaip nelabai logiska - is 9 lado reikia mestis i 1 ir iskart i 8, o is jo i 2 ant tos pacios stygos.
Gal kas groja si kurini ar siaip kas galetu atsiusti suletinto grojimo irasa, kad galima butu groti is klausos?
Re: Kur gauti tabus?
asdf (IP Logged)
January 25, 2005 12:42PM

neteisingai sudelioti tabai, nepamirsk, kad ta pacia nata gali paimt ir ant 1, ir ant 6, ir ant 11 ladu, jeigu tabas su kokiu softu darytas, ten pagal nutylejima parenkamas ladas buna arciausiai nut'o.

is olga as turiu atrodo parsisiuntes, normaliai visai pagrindine tema skamba grojant pagal ta taba. Nepamirsk, kad tabus irgi tokie pat kaip mes raso, tai gali grybu but pripjauta.
Re: Kur gauti tabus?
Rimas (IP Logged)
January 25, 2005 04:53PM

Aciu uz komentarus. Gal gali duoti nuoroda kur ten rasti toje Olgoje? Aba tasiusti tuos tabus?
Re: Kur gauti tabus?
asdf (IP Logged)
January 25, 2005 06:34PM

jprst, olgoj tuscia, seniai lankiaus. bet radau kitur:

http://www.ultimate-guitar.com/tabs/p/paganini_nicolo/caprice_5_tab.htm

http://www.activeguitar.com/lessons/guitar/457-1.asp

Sekmes
Re: Kur gauti tabus?
Rimas (IP Logged)
January 26, 2005 05:38PM

Dėkui. Jei dar kas galetų atsiųsti Guitar Pro pilną versiją ar duotų nuorodą iš kur ją parsisiūst galima būčiau dėkingas.
Re: Kur gauti tabus?
Rimas (IP Logged)
January 28, 2005 10:51AM

Arba nors parasytu Guitar Pro serijos numerį:)
Re: Kur gauti tabus?
asdf (IP Logged)
January 28, 2005 01:31PM

tai gal tau dar rakta duoti nuo buto, kuriame sudeti pinigai?
Re: Kur gauti tabus?
Rimas (IP Logged)
February 03, 2005 04:15PM

To asdf:
Nesupratau ko čia pariniesi. Atsisiunciau uz dyka is interneto ta rakta (serijos Nr.), keli kilobaitai teuzeme. Kam reikes galiu atsiusti.
Re: Kur gauti tabus?
asdf (IP Logged)
February 03, 2005 05:09PM

N-tas dievo isakymas - nevok. Is principo man pochuij, nei cia mano, nei man gaila, radai - naudokis, bet neishnaglekit, jums reikia - susiraskit, neprasykit kad kas su jumis serijiniais ar crackais dalintusi. Ir nekniskit smegenu kai neveikia lauztas softas.

nu, nesvarbu, linkiu, kad po keliu dienu spjautum i ta guitar pro ir susirastum gitaros mokytoja. Va sitam dalykui jokie serijiniai nereikalingi ir pinigai nebus ismesti i bala.

Sekmes
Re: Kur gauti tabus?
guzas (IP Logged)
March 08, 2005 05:28PM

sveiki gal kas zinot is kur parsisiusti info kaip groti tabais nes nalabai man iseina kazko tai.
Re: Kur gauti tabus?
Rimas (IP Logged)
March 09, 2005 11:18AM

Aš parsisiunčiau Guitar Pro 4 iš Kazaa, ten viskas labai gerai parodyta, ir galima gerai pasitreniruoti, tik reikia iš kito tinklapio atsisiūsti norimas dainas, neprisimenu dabar adreso.
Re: Kur gauti tabus?
lexiokas (IP Logged)
March 09, 2005 11:33AM

www.mysongbook.com
Sorry, only registered users may post in this forum.