midiaudio logo

Muzikos prekes pnv

asdf (IP Logged)
January 29, 2005 02:12PM

Sveiki

gal kas zino muzikos prekiu parduotuve panevezyje? Zinau, kad kleve yra toks skyrelis su keliom gitarom ir sintezais, bet stygu tai ten geriau nepirkt. Internete bent nieko neradau.
Re: Muzikos prekes pnv
Grinder (IP Logged)
February 02, 2005 10:23AM

Respublikos 28 ar 26 2s aukstas ira nedidele firmele kur gali uzsisakiti visko ko tau reikia
Re: Muzikos prekes pnv
asdf (IP Logged)
February 02, 2005 01:43PM

Dekui uz info, bet niekada nemaciau, kad jie dirbtu. Rimtai, keleta kartu buvau uzejes darbo metu (pagal ju darbo grafika), niekada nieko nubuvo, tai tiesiog galvojau, kad jie pabaige savo veikla. Beje, sprendziant pagal tai, kokie uzrasai, ne as vienas ten nieko nerandu. Kaip tik praeita savaite buvau, valanda pries oficialia darbo pabaiga. Tuscia. Mistika kokia tai.

O jie ten vietoj turi ka nors ar tik uzsako?
Re: Muzikos prekes pnv
Valdas.. (IP Logged)
February 03, 2005 07:34AM

Kai ka turi vietoje, o taip, tai uzsakius atveza. Tarp kitko, daug rimtesne parduotuve yra Pasvalyje ir darbo valandu jie tikrai laikosi.
Re: Muzikos prekes pnv
gedas2 (IP Logged)
February 03, 2005 04:55PM

Na Respublikos 28 2a tai mano irasu studija randasi, o muzikos prekiu parduotuve Respublikos 15 3a. Siaip tai veiklos ta firma tikrai nenutraukusi. O apie Pasvalio parduotuves rimtuma geriau patylesiu :).
Re: Muzikos prekes pnv
asdf (IP Logged)
February 03, 2005 05:15PM

na taip, parduotuve 3 aukste, bet kuriuo atveju ten tikriausiai nebabandysiu eit, koki savaitgali i vilniu ar kauna paleksiu, nes pasvalys man terra incognita.
Sorry, only registered users may post in this forum.