midiaudio logo

Stot! Teismas eina:) - mp3

jumbas (IP Logged)
February 09, 2005 11:05AM

http://burgzt.laikas.lt/~emperor/l/jumbo_-_opera.mp3

padaryta:
bugnai - fruity loop
gitara - samick yr660 floyd rose
bosas - jolana basso IV
procesorius - zoom 505 I
recorderis - cakewalk 9
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
Kandizijauskis (IP Logged)
February 09, 2005 11:52AM

:) sportinyks jedrenifeni, jumbrai :)

a šiaip kai operai, tai per trumpas kūrinys, bo baisiai painiava gaunas, turėtų būt įžanga, dėstymas, kulminacija, atomazga... :) ar kaip ten. o dabar toks kratalas :)

na dar namie paklausysiu per normalią sistemą, bo čia darbe per įmontuotas lcd minitare piščialkas nelabai dorai girdisi :)
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
lasaz (IP Logged)
February 09, 2005 01:22PM

jo, jumbo, šiuokart ne kas :/

Šiaip atskirais gabalais dar galima kažką vystyti (tobiš iš tų malmsteeno gabalėlių, bet jis ir pats dar gyvas, gali autorystę pareikšti), bet , bet pats gabalas kaip minėjo Kandiškis aukščiau - kratinukas, nėra jokio sąryšio tarp dalių, t.y. po greitos (ir kažkodėl trumpos) speed metal įžangos, staiga nutyla - akustinė dalis, belekokia gamos pirmyn-atgal tipo soliaga su nekokiu (t.y. jokiu) motyvu ir dar nekokesniu delajum, po to kažkas pasmaugo stygas ir staiga - xujakšt malmsteeno autorinis kusokėlis, po to vėl soliaga belekokia, po to afrikos motyvai ir pabaiga, ble ;)
Groti akivaizdu kad jau moki, dabar ieškok internete songwritingo vadovėlių, ir viskas bus liux ;)

Dar tiesa visgi pasieškok kokių knygelių apie improvizavimą gitara. Tik ne metalowų, o normalių, bliūzinių, rockinių. Išmokus bliuzą/rocką pajausti, metalinės soliagos atrodys genių stuksenimas :)

O apibendrinant - labai laukiam sekančio darbo :)

Atvirai pasakius tokio tipo mėgėjų muzikantų bendravimo labai trūksta... Nu nieko, gausiu audio interfeisą, pakankinsiu ir pats kritikus. Gerai kad Midiaudio turi forumus :)
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
jumbas (IP Logged)
February 09, 2005 02:00PM

oj na nereikia taip moksliskai cia apie mane:) As cia ir nepretendavau i koki super hita:)) Gaila mano webspace per mazhos talpos. sukelciau visus savo virsh 70 irashu:)
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
Kandizijauskis (IP Logged)
February 09, 2005 02:28PM

Tai va ir linkime ne kiekybės, bet kokybės :) gal ir gerai, kad vieta riboja :)) užlinktų ausys beklausant :)))
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
Sink the pink (IP Logged)
February 09, 2005 02:37PM

Pradzia - tai Metallica "One" solo gitaros nugremzta, viskas labai jau girdeta. Gal kuriant muzika reiketu atsiriboti nuo to ka girdejai ir galbut zaviesi.
Tiesa - kratinys. Stilistika - man mena 1986 - 1990m skudurinio roko era, konkreciai Europe. Ant pacio galo nesupratau, kas yra.
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
**Rimas G. (IP Logged)
February 09, 2005 02:56PM

Štai ir mano trigrašis. Neiškenčiau.
Respect už beveik nepriekaištingą instrumento valdymą. Gitara iš tikrųjų skamba. Sunku ir įsivaizduoti, kiek "dvidešimtmetis baritonas" (kaip kad pats neseniai prisistatė) praleido savo sąmoningo gyvenimo dienų ir valandų įsikibęs grifo, o ne alaus bokalo. Dar man labai patinka, kad žmogus ne tik nori ką nors padaryti, bet ir daro, o ne šnarpščia apie visokias kliūtis, kurios paprastai "trukdo atsiskleisti tikriesiems talentams".
Tai čia įžanga. Dabar apie reikalą.
Stiliaus ir bendro skambesio prasme viskas būtų neblogai, tačiau formos prasme išėjo toks kratinėlis. Paprastai tariant, jei yra toks dalykas kaip muzikos kalba, tai čia tik gražių žodžių ir frazių sankaupa. Kai nori ką nors pasakyti, paprastai formuluoji sakinį. Keletas rišlių sakinių - žiūrėk jau ir mintelė susirezgusi. O čia jau ir iki kūrinėlio nebetoli. Jei ką pasakoji, paprastai būna pradžia ir pabaiga. (Galima susmulkinti į "įžangą (introdukciją), dėstymą, reziume, pabaigą ir pan.). Kai baigi, jei tik buvo rišli mintis, būna aišku, ką norėjai pasakyti, o šiuo atveju - pagroti.
Dabar išėjo taip, kad prištai bėga greičiau už galvą. Nors muzikinė kalba stiliaus prasme nėra skurdi. Atrodo, kad turi didžiulės potencijos, nesitveri savame kailyje, nori, bet nelabai žinai, ką pasakyti. Gražūs žodžiai, pasažai, citatos... O muzikinė mintis kur?
Su blues kiek paprasčiau: ten forma pakankamai apibrėžta.
O šiaip - sveikinu ir džiaugiuosi. Šedevrai ne kožną dieną gimsta. Gyveni, žmogus, ir mokaisi. O protingi mokosi iš savo klaidų.
Sorry už pamokslavimą, tačiau tai, matyt, mano profesinis bruožas.
Sėkmės!

**Rimas G.
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
jumbas (IP Logged)
February 09, 2005 06:11PM

aciu uz pastebejimus. ypatingai p. Rimgui G. Sutinku - kratinukas, netgi ne mixas daugelio coverio su vietomis improvizaciju. Praktiskai nei vienos mano temos:) Tai ne kuryba, tiesiog mano padurniavimai namie prie kompo su gitara. Pamirsau ispet kad neimt uz gryna piniga.
Siaip jau ka ash uzh "gryna piniga" darau, t.y. pagrindine mano srove tai galima butu cia ishgirst
http://burgzt.laikas.lt/~emperor/linfeng/demo/linfeng_-_starless_(single).mp3
prikisau nagus prie: kurybos, gitaros, back-vokalo. :)

Dar kart dekui p. Rimui G. kad visada is mano slamsto sugeba kazka gero iziureti. Gera zinoti, kad visgi yra optimistu, o del skeptiku kurie pries tai cia pasisake tai sutinku beveik su viskuo ka jie pasake:) viskas tiesa
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
jumbas (IP Logged)
February 09, 2005 06:15PM

jumbo - operoje ishtikruju skambejo :

1 tema - stratovarius
2 tema - malmsteen
3 tema - van halen
4 tema - malmsteen
5 tema - paganini
6 tema - hendrix
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
Simas (IP Logged)
February 13, 2005 02:17PM

Sveikas cia tas Simas 60lt prisimeni? TAI uuz kiek parduotu tavo bugnininkas solnika su stovu hi heta (apsoliuciai pilna ir backa????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
jumbas (IP Logged)
February 13, 2005 02:54PM

sveiks. savo RMIF solnyka tai jau seniai pardaves, dabar su premier groja, hi-hat'us katik zildijan nusipirko tai tikrai nepardavines:)) o bachka tai paklausiu, bet nezinau ar greit ... nes TAMA pirkimas kaip supratau negreit ivyks
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
Simas (IP Logged)
February 13, 2005 03:15PM

Aisku o gal kokias lekstes su stovays?
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
jumbas (IP Logged)
February 13, 2005 03:56PM

po keliu metu grojimo su RMIF lekstem is ju liko tiesiogine prasme skudurai ish is lievo metalo. Stovu tai yra, jei nori parasyk cia linfeng@mail.lt atrasysim kas kaip:)
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
Egis (IP Logged)
February 14, 2005 07:15PM

Sveiki, jei reiketu Jumbo webspac'o, galeciau truputuka padeti.

Parasyk man minusai@gmail.com
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
fiddler (IP Logged)
February 15, 2005 08:53PM

Malacius Jumbo! Jauchiasi jaunatvishkas entuziazmas, stebiuosi kada tu speji tiek irasyneti.
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
jumbas (IP Logged)
February 15, 2005 09:07PM

heh. nu tai va kad seniau kol i mokykla eidavau tai viskas ok. Pamoku nedarai ir groji belekiek:)) + su mergom ramiau buvo. Dabar tai shakes institutas uzhsmauges, dar sau meshkos paslauga pasidariau kad pasirashiau i studentu sajunga tai ishvis namo gryzhtu tik pavalgyt, ka kalbet apie gitara:) O jei kanors irashineju tai sazine griauzhia juodai kad laika gaishtu. Vat kaip buna:) Gal ir mirsiu niekam nezinomas uznmirshtas:) Kazhkur kronikose/metrasciuose bus eilute... buvo toks dizaineris jumbo, biski gitara i rankas paimdavo :]]]
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
**Rimas G. (IP Logged)
February 16, 2005 10:18AM

Jumbo,
Jei Tamstelei ir dizaine taip kaip muzikoje sekasi - tikiu šviesia Lietuvos kultūros ateitimi!
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
jumbas (IP Logged)
February 16, 2005 11:16AM

na kol kas tik II kursas, bet jau atlikineju kursini darba, mano tema "skaitmeninis gitaros procesorius", kuriu visiskai nauja plastini dizaina:) Kol kas is gipso. Galesiu pabaigoje publikuot nuotrauku. heh
Re: Stot! Teismas eina:) - mp3
Cerberis666 (IP Logged)
February 22, 2005 11:28PM

Na as busiu paprastesnis :) kazkas sake, kad fruktai ta prasme FL studio tufta pasiklausius bugnu nemanau, kad kazkas dar taip galetu pasakyti. As juos pazystu nuo pat pirmos ju versijos ir dabar jau naudoju 5-ja ir viskas ok. Tik butu toks klausimelis... is kur pacius bugnu garsus emei semplavot nuo gyvu ar kaip? Ir dar na neapleisk tu tos gitaros visiskai, nes tai tau sekasi :), o noredamas aps...kelis dirvonus gali likti ant ledo. Kaip sake vienas miliardierius...- siekite aukstumu ir tobulinkite save ten kur istiesu jums sekasi ir neisradinekite dviracio, jis jau israstas...o tau kaip matau groti sekasi istiesu gerai, nes jeigu tu ir retai paimdamas gitara i rankas taip drozi tai ka as zinau... Sekmes!
Sorry, only registered users may post in this forum.