midiaudio logo

2014-04-03, ketvirtadienjs] Ministry of Echology albumo pristatymas su Eazystyle MC 20:00

jaras (IP Logged)
March 31, 2014 09:44PM

Ministry of Echology albumo pristatymas su Eazystyle MC

Vilniečių muzikos grupė „Ministry of Echology“  netrukus išleis debiutinį albumą „Notes & Quotes“. Ta proga balandžio 3 d. organizuojamareggae/dub muzikos šventė, kur ministrai pristatydami albumą atliks seniai skambėjusius kūrinius, taip pat ir naujas, dar niekur negrotas kompozicijas.

Menų fabrike „Loftas“„Ministry of Echology“ pristatys du metus brandintą albumą. Specialiai šiai šventei iš Londono atvyks ir grupės įkūrėjasEazystyle MC, kuris kartu su grupe atliks seniai grotus ankstyvuosius kūrinius „Ilga diena“, „Kasdienybės šventykla“ ir „Ignorance“, taip pat ir prieš metus išleistą bendrą singlą „Laikas meilei“. Vakarą atidarys ir muziką prieš koncertą parinks Jelena Ura (Soundsysters),  o po koncerto garsais dalinsis kūrybinio susivienijimo „Dubartis“ atstovai Genn Bo ir Souldatov.

Kolektyvas „Ministry of Echology“ susibūrė 2009 metais, kuomet savaip aranžuodavo klasikinius reggae/dub žanrų kūrinius, o vėliau pradėjo eksperimentuoti, ieškoti savo stiliaus bei kurti originalias kompozicijas. Praėjusį pavasarį grupė pristatė savo pirmąjį singlą „Laikas Meilei“, o darbingą vasarą vainikavo tiesioginis pasirodymas „LRT Opus Ore“ eteryje.

Albume „Notes & Quotes“ suguls dvejų metų laikotarpyje įrašyti ir jau kurį laiką studijoje gludinami kūriniai, kurie yra savita patirtų muzikinių įtakų, pastebėjimų ir kūrybinių išvadų dokumentacija. Belaukiant įrašų gimė ir naujų, į albumą nepatekusių kūrinių, skambėsiančių artimiausiuose koncertuose. „Džiaugiamės galėdami dalintis savo kūryba, kviečiame atsipalaiduoti, klausytis, šokti ir būti“.

Grupėje kuria ir groja dešimt muzikantų: Rokas Jasiūnas (bosinė gitara), Audrius Remeikis (būgnai), Martynas Gailius (saksofonas, perkusija, vokalas), Tomas Ždanavičius (gitara), Jaronimas Šnipas (gitara), Nerijus Laukaitis (trombonas), Vytautas Narkevičius (trimitas), Dominyka Kriščiūnaitė (vokalas), Elena Neniškytė (vokalas) ir Paulius Burakas (garso efektai).

Menų fabrikas LOFTAS, Švitrigailos g. 29, Vilnius

Rengėjas: http://www.reggae.lt/moe
Sorry, only registered users may post in this forum.