midiaudio logo
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
March 25, 2010 08:10PM

Negaliu atsižiūrėt koks grožis. Aukščiausios klasės darbas (tu)

Žinau, kad negalima pagal tai spręst apie skambesį, bet jau įsivaizduoju kaip fantastiškai suskambės :) Pasistengsiu pirmadienį įmest pavyzdžių.

Ir dar kartą - šaunuolis :)
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
zygimantaslaurutis (IP Logged)
March 25, 2010 09:27PM

Tikekimes, kad viskas bus gerai ;) Sivakar ismeginau Amerikietiski Bytai studijoj (savo testu kambario dar neisirengiau), tai viskas buvo klasiskai. Happyendless'am thresholdo ribas buvau pazemines 2x, kad labiau tampytu zarnas, sita, maestro prasymu, palikau kaip pridera. Nuo originalo, stovejusio SSL4044E konsolej praktiskai skiriasi tik idiegta autorelease funkcija, bei ataka permastyta ant potenciometro. (originaliam buvo 6 padeciu rotary switchas) DBX2150 VCA dirba labai minkstai ir meiliai ;) Tiesa, PCB layoutas perdirbinetas ir tobulintas visa vasara, namely miske prie ezero, lovoj su laptopu ir jauna grazia moterim :D (betkoks rimtesnis audiofilas girdetu tai) :)-D
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
April 21, 2010 06:56PM

Kadangi visai neapkerpėtų skelbimas, įmesiu šį tą naują, rekomenduoju pasiklausyt ;)

Šį kartą lietuvaičių grupė [b]"Minor Modesty"[/b]. Ją sudaro beveik visi grupės [b]"Pelenai"[/b] nariai. Žmonės nusprendė groti muziką, kurią visad norėjo grot :) [u]Cituoju:[/u] "Tai skamba banaliai, bet muzikantai dažnai susiduria su šia problema – kuo labiau patinka muzika patiems muzikantams, tuo mažesni šansai iš jos išgyventi. Tuo tarpu muzikantas, grojantis atlyginimui, tolsta nuo priežasties, kodėl muzikantu jis tapo visų pirma. Minor Modesty šio to atsisako, kad gautų šį tą atgal. Turėjo ateiti laikas groti tai, kas patinka. Ir jis atėjo.."


[url=http://sites.google.com/site/aptsound/][size=medium][b]KLAUSOM ČIA, Minor Modesy - Diamond King[/b][/size][/url]


Man šita grupė asocijuojasi su vienu iš geriausių roko vokalų Lietuvoj (Česlovas Gabalis).
O kol klausot, papasakosiu kas ir kaip: rasit dvi versijas, BEFORE ir AFTER. Before versija yra buvęs mixas(ne mano), tiesiog, kad išgirstumėt, jog takeliai ne patys dėkingiausi(negyvi bugnai, bosas į liniją). AFTER jau maniškis.
Tik keletas žmonių klausė mixą, taigi [u]labai vertinu bet kokius komentarus[/u] ;)
Grupė kol kas gyva tik [url=http://www.frype.lt/minormodesty]frypėj[/url].Edited 1 time(s). Last edit at 04/21/2010 07:18PM by Edvux.
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
d.n.s. (IP Logged)
April 21, 2010 08:49PM

Neklausau tokios muzikos, bet nuomonę galiu išsakyti. Man priimtini abu variantai, ir BEFORE, ir AFTER . Taip yra todėl, kad mano manymu "gali būti visaip". Kitaip, nereiškia - (=) blogai. Šiuo atveju Tavo mix'as erdvesnis, sodresnis, taigi - subjektyviai geresnis.Edited 1 time(s). Last edit at 04/21/2010 10:35PM by d.n.s..
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
ramoon (IP Logged)
April 21, 2010 09:45PM

Sveikas,paklausiau tavo darbely,na ir ka,skirtumas akivaizdus....dar karta respect tavo darbui,saunuolis.Sia savaite tikiuosi atsiusiu savo gabaliuka,noreciau kad pridetum ranka.IKI!!!!
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
REapper (IP Logged)
April 21, 2010 10:19PM

Aš iš kart atsiprašau, kad kritikuoju labiau už save patyrusį žmogų (juolab kitų jau gerbiamą :)) Bet konkrečiai Minor Modesty (after) variantas man nepatiko. Originalas skamba beveik geriau, didžiausias trūkumas jame - trūksta žemų. After variante ritminės gitaros stereo išskirstymas nevykęs, atsiranda didelis nepatogumo jausmas, ypač su ausinem. "Padas" (ten gitaros delay?) sukuria papildomą "purvą" erdvėje. Nors jis užpildo tuščius tarpus, nuo to likę instrumentai neskamba taip skaidriai. Bosas Neteko savo konkretumo (man patinka girdėti grojimą bosu, ne jo dungsėjimą). Būgnai kažkodėl irgi skamba ne taip gyvai kaip originale (gal dėl ritminės stereo efekto?).
Tai tiek kritikos ;] Tikrai nedrysiu sakyti, kad viskas labai blogai. Juolab kiti miksai man tikrai patiko (muzika irgi :D). Tiesiog šiuo atveju "pagerėjimo" girdžiu mažiau nei pablogėjimo lyginant su originalu ;]
Dar kart kartoju - nenorėjau nieko įžeist, tik dalinuosi nuomone ;]
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
April 21, 2010 10:42PM

Dėkui visiems už komentarus, ypač REapper už išsamumą. Tikrai neturi teisintis, kad tau nepatiko ar pan., nes jei nenorėčiau kritikos, nebūčiau postinęs dainos ;) Be to tai tik įrodo, jog visi esam skirtingi, ausys skirtingai suprata garsą, taipogi muzikos patirtis kita.
Nuoširdžiai vertinu žmones, kuriem rūpi :)
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 21, 2010 10:43PM

Minor Modesty rocks (tu)
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
April 21, 2010 10:45PM

Ne, Edva rocks (tu) (:P)

Žmonės susirinkę į grupę tikrai rimti, į darbą žiūri rimtai, rezultatas atitinkamas. Tikriausiai patirtis, nors ir kitokioje muzikoje, daro savo
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 21, 2010 11:18PM

kadangi žinau kas prie muzono dirba, tai galiu atsakingai pareikšti, kad Edvos indėlis į rezultatą nėra lemiamas :P Beje mixu before ir after neklausiau, nes per laptopa negirdėsiu skirtumo, todėl apie Edva ir nerašau :D
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
velnietis (IP Logged)
April 22, 2010 03:34AM

after aiskiai geriau , energija tiesiog atsiveria
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
August 03, 2010 10:49PM

Jau senokai čia nieko nerašiau :) Bet naujienų yra ir jos materializavosi keliais naujais darbais X(

[hr]

Taigi pirmasis. [b]FANTASTIŠKA[/b] country tipo baladė su Katie Melua prieskoniu. Geriausiai klausosi vėlų vakarą su geromis ausinėmis ir užmerktomis akimis ;) Takai buvo puikiai įrašyti, žinoma su keliais keistais sprendimais; sugrojo visa grupė gyvai, visa tai tik prideda intymumo. Puiki aranžuotė, dar puikesnis vokalas. Daugiau netaukšiu, paklausykit patys :)

[size=medium]Paklausyti galima [url=http://sites.google.com/site/aptsound/][b]ČIA[/b][/url][/size]
[size=x-small](Wild Raspberries_ver1)[/size]
[size=medium]Parsisiųsti [url=http://dl.dropbox.com/u/3780100/Wild%20Raspberries_ver1.mp3][b]ČIA[/b][/url][/size]
[size=x-small](Jei netyčia kokiam lunatikui prireiks geresnės kokybės, PM ;) )[/size]

[hr]

O antrasis gabaliukas, tai jau mūsiškių grupė Minor Modesty. Sąstatas nepakitęs, vokaluoja tas pats Česlovas Gabalis. Pasikeitė tik suvedimo stilius. Šįkart stengiausi išlaikyti gyvą bugnų skambesį(galbūt tiesiog dėl to, kad jie buvo šįkart įrašyti, o ne suprogramuoti). O kas keisčiausia gabalas buvo patvirtintas jau po pirmos revizijos. O taip su manim nebuną, paprastai prireikia 7-8 :D

[size=medium]Paklausyti galima [url=http://sites.google.com/site/aptsound/][b]ČIA[/b][/url][/size]
(Gabalas vadinasi Rain & Snowfall by Minor Modesty)

[hr]

Na ir dar šiek tiek. Noriu pasigirti, kad pirmojoj dainoj prie vokalo reverbo prisideda manasis suprogramuotas ;) Kadangi neradau nieko normalioj kainų riboj iš komercinių, nusprendžiau pasidaryt pats. O jis pasižymi nestipria L_R asimetrija, kas labai puikiai suveikia ant vokalo ir protinga energijos neprarandančia moduliacija (bla bla bla....)
Kol kas tik testuoju, viskas pažaidimo lygyje, tačiau rezultatu esu patenkintas. Pasistengsiu įdėt klipus su juo ir be jo kažkada(gal) :)

Šiam kartui tiek, labai laukiu [u]visokių[/u] komentarų ;)Edited 2 time(s). Last edit at 08/03/2010 11:15PM by Edvux.
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
zygimantaslaurutis (IP Logged)
August 04, 2010 12:35AM

Isduok, su kuo vokala kompresavai, o tai dinamika sirdi lauk isplest nori, pasakiskai skamba ;) Sveikinu.

Tel: 862806980
Skype: ZygimantasLaurutis
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
August 04, 2010 09:58AM

Dėkui, pats vokalas buvo labai dinamiškas, taigi nemažai su kuo:
Tube Tech CL1B->1176->multibandinis kompresorius->PSP oldTimer->automatizacija

Žinoma, viskas labai vos vos, proto ribose, gal dėl to ir jaučiasi dinamika :)
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
Cerberis666 (IP Logged)
August 04, 2010 10:41AM

Na jei pavyko su automatizacija taip puikiai sužaisti išsaugant gyvastį, tai tamstai dedu didelį pliusą, nes tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai paprasta, o išties yra visai kitaip... Va ant dienu nusimato pačiam atlikti šią procedūrą vokalui, tai truputuką kirba kas ir kaip pavyks...

Raimondas Rozenbergas
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
August 04, 2010 12:12PM

Yep, iš tikrųjų tai nėra taip paprasta. Kartais dar darau savotišką automatizaciją prieš kompresorių, t.y. tiesiog sukarpau takelį po frazę ir sulyginu garsumą. Tačiau taip darau tik tada kai nereikia daug dinamikos, pvz. pop/rock dainoj, nes toks dalykas mažina dinamiką.
Beje, dar šįkart kažkokio judėjimo pridėjau automatizuodamas ir reverbų sendus, kiekvieną atskirai. Kai kurių frazių norisi sausesnių, kai kur daugiau reverbo, žodžiu paeksperimentavau ir neblogai gavos :)
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
Romcik (IP Logged)
August 05, 2010 08:23PM

Ar tamsta Zygimantai parduodat jumis pagamintus devaisus? ;)
Edvux, geri darbai ;)
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
August 05, 2010 09:50PM

Dėkui Romcik, ta proga įdėsiu vakar nusipirktos rekos foto, kurioje puikuojasi ir Žygio gaminti prietaisiukai :)
[img]http://dl.dropbox.com/u/3780100/P1050049.JPG[/img]

Viršutinis - žSSL bus kompresorius
Trečias nuo viršaus 1176
Antras nuo apačios La2a

O dėl pardavimų reikia tiesiai į maestro kreiptis ;)
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
Cerberis666 (IP Logged)
August 05, 2010 10:00PM

Jooo Edvux +1 o Žygiui einu popierinio medalio paišyti :D:D:D

Raimondas Rozenbergas
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
November 30, 2010 08:13PM

Trumpas update ką dabar veikiu:
Gaminam gabalus su vienu Australijos dainininku. Šįkart dirbu šiek kaip ir prodiuseris, ne tik ties suvedimais. Pirmą gabalą jau turim, tačiau, kaip ir blynas, gavosi šiek tiek nevykęs, todėl kol kas nerodysiu. Gaminam ir sekančią daina, ši gerenės ir ne tiek prisvilusi :) Kai abi pagaminsim, pasidalinsiu su jumis.

O dabar šis tas naujo grotuve - daina [color=#FF0000]"No Faith"[/color]. Stilius amerikoniškas, vokalas neblogas, daina irgi net labai nebloga. Šįkart buvo įdomu padirbėti, nes bugnai buvo rašyti atskirai nuo lėkščių :) rezultatas tikrai neblogas, ypač jei kambarys nėra ypač vykęs(taip daugiau lankstumo, iškirpt, pareguliuot, kas nepatinka)

[color=#FF0000][b][url=http://sites.google.com/site/aptsound/]KLAUSOM ČIA[/url][/b][/color]
[sub](Jei negroja, dar kart paspaudžiam ant dainos pavadinimo arba play mygtuko ir laukiam kol pasikraus)[/sub]
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
ISG (IP Logged)
November 30, 2010 10:16PM

Na girdisi, kad lekstes kazkaip "ne i tema", gal net tiesiog ju per daug, bet gabalui tai nelabai kenkia is esmes. O cia lietuviai? Ar cia siaip mixas kazkokios grupes?
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
November 30, 2010 10:18PM

Na taip, man jos irgi nelabai lipo nors tu ką, bet manau didesnė dalim dėl to, kad dydžiai ir spalvos šiek tiek ne taip parinkti.
O mixas čia tik šiaip, nelietuviai :)Edited 1 time(s). Last edit at 11/30/2010 10:30PM by Edvux.
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
February 01, 2011 11:21PM

Šiek tiek gerų naujienų: kai jau maniau, kad su muzika teks parišti, viskas pasisuko kita linkme - nuo Kovo dirbu oficialiu [b][url=http://www.shakingthrough.com]šio projekto[/url][/b] suvedimų meistreliu. Projektas yra ne pelno siekianti organizacija, kuri padeda perpektyviems muzikantams/grupėms "prasimušti" į platesnius vandenis. Suteikiamas studijos laikas, prodiuseris ir t.t. Rekomenduoju visiems, kas myli aparatus ir gerą muziką, pažiūrėti šiuos [b][url=http://www.shakingthrough.com/artists/episodes]video[/url][/b].

O kol kas vienas iš tos serijos [size=medium][b][color=#660066][url=http://dl.dropbox.com/u/3780100/Night%20Owl%20-%20mixerlt.mp3]mixų[/url][/color][/b][/size]
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
boolve (IP Logged)
February 09, 2011 12:58PM

Na nebuvau skaites tos temos pries tai bet liuxas uzh kurybinguma.

------------------------------
Have A Nice Day
------------------------------
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
February 09, 2011 02:18PM

:)

Ta proga pasigirsiu, kad per kelis artimiausius mėnesius gaminsiu suvedimus naujam grupės [size=medium][b][url=http://www.facebook.com/grupegyvai]GYVAI[/url][/b][/size] albumui
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
September 11, 2011 11:41PM

Vienas iš paskutinių pažaidimų:
[b][url=http://dl.dropbox.com/u/3780100/trying%20to%20say.mp3]MixOff - trying to say[/url][/b]

Jei norite patys pasibandyti jėgas, multitracką rasite čia:
[url=http://mixoff.org/index.php/topic,223.0.html]http://mixoff.org/index.php/topic,223.0.html[/url]
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
December 07, 2011 10:53AM

Paleidau naują savo puslapiuką, kuriame galima rasti naujausius mano darbų pavyzdžius, sekti naujienas (:P)

[size=large][b][url=http://mixerlt.blogspot.com]Prašome apsilankyti[/url][/b][/size]
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
ura (IP Logged)
December 07, 2011 11:32AM

Pasijungei konsole ar tik del grozio ana irasyta?

o siaip nice puslapiukas.

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510Edited 1 time(s). Last edit at 12/07/2011 11:32AM by ura.
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
December 07, 2011 12:29PM

Dėkui ura,

o konsolė pajungta, pilnai funkcionuoja, tik stovi pas draugą (ArtG) studijoj ir reklamos per ją pagrinde gaminamos. Jei turi facebooke tarp draugų jį, gali pažiūrėt, ten kelios foto įmestos.
Re: SIŪLAU: Kokybiškas suvedimas
(IP Logged)
December 12, 2011 11:09AM

Grupė "Gyvai" išleido filmuką apie tai kaip jie gamina naujausią klipą. Kol kas viskas atrodo įspūdingai, nekantrauju pamatyt rezultatą X(

[b][size=large]Video galima rasti [url=http://mixerlt.blogspot.com/2011/12/lithuanian-rock-band-gyvai-realesed.html]ČIA[/url][/size] [/b]
Sorry, only registered users may post in this forum.