midiaudio logo

RME ADI2-DAC

Keito (IP Logged)
February 20, 2020 07:10PM

Sveiki,

kokios nuomones apie muzikos klausymasi per RME ADI2-DAC ? mastau isigyt, keli klausimai butu,

1) Prie pc kaip suprantu jungiasi per USB - taip ?
2) ar galima jungt ji ir naudot su TV kuris turi optical outa ?
3) Ar galima ji jungt butu prie PC ir prie TV vienu metu ? ta prasme, PC jau jungiu prie Universal Audio Apollo QUAD su spdif isejimu, tai TV pvz i optini, pc ne per USB - bet per PC -> UA Apollo Spdif -> RME = Koloneles ? ar UA Apollo viska cia sitoj grandinej sugadintu ? cia klausiu kad nereiktu traukinet ir kisinet laidu pastoviai kas dien prie tv ir pc
Re: RME ADI2-DAC
pranza (IP Logged)
February 21, 2020 08:19PM

olį!

visk¹ galima, bet klausimas ar reikia ;))
funkciškai visk¹ gali ir pats vienas apollo,
tik jei duosi dolby surround iš teliko per optik¹, tai nei apolas, nei rme to signalo nesupras.
Re: RME ADI2-DAC
Keito (IP Logged)
February 22, 2020 09:14AM

tai suprantu del dolby surround, kad reiks paduot stereo tiesiog, bet ar geras jis tiesiog muzikos klausymuisi, o ne kazkam kitam ?
Re: RME ADI2-DAC
Keito (IP Logged)
February 22, 2020 01:33PM

ir siaip kyla minciu, kazi ka geriau pirkt, RME ADI2DAC muzikos klausymuisi per ADAM A8X, ar Schiit produkcijos DAC'a ?
Re: RME ADI2-DAC
pranza (IP Logged)
February 23, 2020 10:51PM

aš nežinau nei apollo (negi taip blogai?), nei tų naujų rme, bet pastarųjų metų tendencijos yra non-oversampling r2r dac be filtrų, kas dažniausiai priveda prie aparato su [labai sena] TDA 1543 mikroschema, nes naujų dauguma yra oversampling delta-sigma, ne r2r, išskyrus porą atvejų.

masinių gamintojų atsakymas į madą „be filtrų“ yra išėjimo filtrų parinktys / nustatymai, kuriuos rasi ir rme adi. gali filtruot mažiau, gali tiksliau, gali nefiltruot... viskas keičia garsą. bet ar jis pagerės iki malonaus? aš vis dar klausau seną PCM63 NOS dac'ą su skaitmeniniu ir analoginiu filtrais (vaje vaje...), ir nors palyginus su befiltriais jaučiasi tas dangtis ant puodo, likusi dac'o dalis yra ganz išpuoselėta ir tokia tembriškai teisinga, kad aš jo šiaip į bet kokį visai nenoriu keist - erzintų kreivumai, kuriuos ištaisyt ir užima 90% dako kūrimo laiko. paimt mikroschemą ir padaryt pagal _reference design_ gali visi, bet išlaižyt iki galo — toli gražu...:)

adam'us tuos mesčiau pro langą toli toli toli, nes ne apollo dac, o būtent jie yra didžiausia užkarda žmoniškam garsui - tai kankinimo įrankis! išbandyk šituos: https://www.soundonsound.com/reviews/unity-audio-rock - nuneš stogą.
Sorry, only registered users may post in this forum.