midiaudio logo

Load Box'ai

Keito (IP Logged)
March 14, 2019 08:29PM

Sveiki,

nieko neismanau apie loadboxus kurie turi IR loaderi, reikia patarimo ka pirkt ? kaina svarbu, bet svarbu kad butu galima jungt lempine bent 120w galva i ji ir galet isikelt savo Impulse responses, kol kas ziuriu i Two notes torpedo studio, kaip suprantu su Two notes Captor negaleciau IR isikelt ir naudot su IR be garso plokstes ar dar ko ? ar yra ir kitu geru pigesniu variantu ?
Re: Load Box'ai
albertas (IP Logged)
March 17, 2019 12:27AM

Nu tai galima pasikomplektuot, pvz. load box (two notes captor iš tų, kur būtų su reaktyvine dedamąja ir normalia pavežama galia, ar tik ne pigiausia) ir atskiras IR player, kurių, neskaitant two notes ir amt electronics jau ir kitaicai prigaminę:

Mooer Radar
Nux Solid Studio
Joyo R-08
Hotone binary CAB Pedal

Čia tie, į kuriuos galima savus IR dėt

Kuo jie tarpusavy skiriasi, reikia skaityt manual, bijau, kad ypatingai niekuo. Bėda (o gal ir visai ne bėda), kad jie visi "valgo" tik labai konkretų wav IR faila , kitokių savo atminty tiesiog nemato - tas pats kas nuotaukų pridėt. Bet kad... 20,5 ms jau daugiau reiškia failo informacija negu detalumas, nebent reverbus IR formate gamint, tada jau būna failai ir po 500 ms. Bet papraschiau ant to paties 20,5 "pakabint" softinį, ar kad ir procesorinį room, kas daugelyje IR playerių realizuota. Be tokių apribojimų buvo logidy epsi, bet ar jis dar gaminamas, nežinau, ten bachūras vienas sau gamino dirbtuvėlėse ir pats stumdė - aparatas geras (pagal atsiliepimus, pats nečiupinėjau), bet ar jis dar dalyvauja rinkoj, nežinau.

Pats turiu amt pangaea cp100. Patenkintas. Yra "švaraus" fenderio modelis, kad galima būtų tiesiai nuo pedalo jungtis, poweramp simuliacijos (jei nuo galvos per "durną loadą" jungsies, tai tau kaip ir nereikalinga), room, kompresorius/limiteris, gate (softiniai, žinoma), high pass, low pass... Galiu pasakyt, kad, kol nenusipirkau šitos "paločkos vyručialočkos", geriau grodavau namie nepajungta električke, negu per turimą preampe paprastą speaker simulation. O dabar mielai ir ausines užsidedu

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Load Box'ai
MK94 (IP Logged)
May 18, 2019 06:41PM

Senas postas, tai gal jau busi kazka nusipirkes, bet jei ka...

i Suhr Reactive Load IR (manau, busi mates ji, nes tobulai visus tavo poreikius atitinka) galima jungti 120w ampus, nors specikacijose parasyta 100w max. Esu skaites vienam forume pacio John Suhr atsakyma i si klausima. Blogiausiu atveju, galima tiesiai su juo susisiekti per suhr.com ir paklaust tiksliai del konkretaus tavo turimo amp naudojimo.
Sorry, only registered users may post in this forum.