midiaudio logo

Su Šventėmis!

**Rimas G. (IP Logged)
April 16, 2017 02:11PM

Sveiki visi sulaukę šv. Velykų!

Linkiu gražaus darbingo pavasario ir šiltos vasaros :)

Tuo pačiu ir klausimas: ar beverta MIDI/Audio komandai laikyti forume "Natų maketavimo" kampelį, kai jis faktiškai visiškai numiro? Gal visi į feisbukus ir instagramus susimetė ar kaip, tačiau realiai matosi, kad šiandien niekam kaip ir nebereikia. Kažkaip simptomatiška: jau senokai nebėra Sibelijaus firminio forumo, metų pradžioje uždarytas Make Music Finale forumas...

Keičiasi laikai, keičiasi komunikacijos būdai, pagaliau ir natų internete leidybinių bei entuziastų surinktų, dykai ar už atlygį vis daugiau. Gal patiems vargti ir kankintis nebeapsimoka?

Ar bus tautoje kokių minčių?

**Rimas G.
Su Šventėmis!
Silvestras (IP Logged)
April 16, 2017 02:54PM

Ačiū Rimai, džiugios Prisikėlimo šventės ir jūms!
Su Šventėmis!
Gintas T. (IP Logged)
April 18, 2017 07:37PM

Rimai, Jums taip pat visokeriopos sėkmės.
Dėl forumo. Aš linkęs manyt, kad šis forumas(notatorių) yra netgi savotiškas turtas. Ir ko gero Midiaudio kolektyvas tą supranta, todėl jis ir yra :). Na o kad čia netaip ir dažnai kas rašo, tai nėra blogai. Nes juk reikia žinot, ką parašyt! Na ir tų, gaidas rašančių (prefesionaliai), ant lietuvėlės ne kažkas ir yr ko gero. Taip, kad džiaugiamės, jog ši kertelė yra, ačiū MA kolektyvui ir nepuolam į pesimizmą.
Žiū, ima kažkas ir pasimiršta, retokai berašant, tai tik šast užsuki čia ir vėl sužinai, kaip kokią retą gaidą užrašyt:)

Sėkmės visiems!
Sorry, only registered users may post in this forum.