midiaudio logo

[2009-07-09, Ketvirtadienis, Vilnius, 19 val] Viktoro Cojaus skulptūrai@"Artistai", Šv. Kazimiero 3

marukqs (IP Logged)
July 09, 2009 08:42AM

Gros [color=#FF0066]I. Kofas[/color], [color=#0033CC]A. Makejevas[/color], „Siela“, „[color=#FFFF33]Sportas[/color]“ ir „Comedia d‘el Arte“(tu). Dar girdėjau, kad lyg ir "Suicide DJs"::o

Įėjimas 10lt

Šiek tiek copy/paste iš gothic lt (parašė tūlas [i]mrpioneer[/i]):

Vilniuje vėl skambės legendinio rokerio Viktoro Cojaus ir grupės „KINO“ dainos. V. Cojus gyvas daugelio žmonių atmintyje ir gerbėjų širdyse, todėl koncertu bus siekiama ne tik suburti bendraminčius, muzikantus, kurių kūryboje V. Cojus užima reikšmingą vietą, bet ir kviesti palaikyti iniciatyvą – V. Cojaus skulptūros pastatymą Vilniuje.
Visi kviečiami susitikti š. m. liepos 9 d. Vilniaus klube „Artistai“, kurių scenoje V. Cojaus kūrybos dainas savaip interpretuos I. Kofas, A. Makejevas, „Siela“, „Sportas“ ir „Comedia d‘el Arte“. Muzikantai atsisakė honorarų, tad visos koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos V. Cojaus skulptūrai, kurią planuojama pastatyti Vingio parke. Pasak skulptūros projekto iniciatoriaus Lino Patkamario, V. Cojaus skulptūra - ne stabas prieš jau beveik 19-ka metų tragiškai žuvusiam muzikantui, bet gyvas romantinis - herojinis simbolis, kviečiantis atsigręžti į tikrąsias gyvenimo vertybes. „Pastatydami skulptūrą ne tik tinkamai, deramai pagerbsime V. Cojų, bet ir mieste sukursime dar vieną naują, magišką traukos centrą, įdomią erdvę gyvam bendravimui. Mes visiškai atmetame politines ar nacionalines ambicijas į pelnytą pirmą vietą iškeldami kultūrą. Muzikai nėra ir negali būti sienų“, pasakojo L. Patkamaris.
Organizatoriai informuoja, kad negalintys ateiti į koncertą turi puikią galimybę prisidėti prie projekto pervesdami į atskirą projekto sąskaitą – visa informacija viktortsoy.lt.
Grupės „KINO“ lyderis, poetas, kompozitorius, dainininkas, aktorius Viktoras Cojus gimė 1962 m. birželio 21 d. Maištaujantis, drąsus ir atviras jo elgesys bei originalios dainos netruko sutraukti minias gerbėjų. 1990 m. grupė „KINO“ pasiekia populiarumo viršūnę, tačiau tų pačių metų rugpjūčio 15 d. „Majako“ radijas netikėtai praneša apie tragišką muzikanto žūtį.Edited 3 time(s). Last edit at 07/09/2009 03:39PM by marukqs.
Sorry, only registered users may post in this forum.