midiaudio logo

[2010-02-20, Sestadienis, Kaunas] V.Redkin koncertas @ Kauno įvairių tautų kultūrų centras

fordnox (IP Logged)
February 19, 2010 11:52PM

Vadimas Redkinas yra pakviestas į Lietuvą pasisvečiuoti ir vasario 20 dieną (šeštadienį) 17:30 valandą, Kauno įvairių tautų kultūrų centre Šv. Gertrūdos g. 58, Kaune surengs koncertą.
Ant jo paskutiniojo albumo viršelio galima perskaityti tokius žodžius: “Šias dainas aš sukūriau atokvėpio valandėlėmis, kai rašiau knygą. Melodijos gimė tomis akimirkomis, kai grįždavau iš varpinės, kur einu skambinti virš taigos platybių, kad praneščiau apie tai, kas vyksta”.

Vadimo muzikiniame repertuare yra platus diapazonas muzikos stilių: Regis, Rock&Roll, Rock, Latin Jazz, Soul Blues, Bosa Nova. Paklaustas apie savo naująją dainą “Hey, hey – linksmiau!”, jis atsako: ” …Aš mėgstu save išreikšti rocken rolo stiliuje, kuris pozityviai įsilietų į supančią aplinką. Aš norėčiau, kad ši daina turėtų energijos, judrumo, žavėtų klausytoją ir pozityviai nuteiktų gyvenime.”

Daugiau informacijos: http://www.sibiras.lt/2010/02/nemokamas-muzikinis-koncertas-vadim-redkin-%E2%80%9Ehey-hey-veseley%E2%80%9C/
Sorry, only registered users may post in this forum.